Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka, h az európai...

Mi az oka, h az európai országok vezetői tétlenül nézik, ahogy a bevándorlók terrorizálják a lakosságot és leélik a lakókörnyezetüket?

Figyelt kérdés
Kint tartózkodásom alatt ezt tapasztaltam, de az ismerőseimtől, médiából is ezt hallani!

2013. máj. 22. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Koránt sem akkora a probléma mint azt néhányan próbálják beállítani. Gyakran járok külföldre és az itthoni szélsőjobber média által állított dolgoknak fele sem igaz.


Másrészről az hogy nem gyűlölködnek meg mocskolódnak az nem azt jelenti hogy nem tesznek semmit. Több országban is szigorításokat vezettek be ami megnehezíti az élősködő bevándorlók helyzetét.

2013. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 The Evil Twin ***** válasza:
85%

Én már 2 éve élek Angliában, és a tizedét nem tapasztaltam annak, amit a jobbos média összeretteg a csúnya gonosz bevándorló-bűnözésről a Nyugaton. A legtöbb bevándorlónak nincs ideje a terrorizálásra tapasztalataim szerint, mert az angol gyárakban 12-óráznak. Évente ugyan előfordul pár száz eset, ami eléggé nem meglepő egy 60 milliós országban.


Másrészt speciel a legcsúnyább lakókörnyezetet az angolok tudják produkálni, főleg a lecsúszottabb része. Én speciel egy afféle gettóban lakom, elég szegény környéken (de olcsó a lakás) bevándorlók száma nagyjából nulla (na jó, én és a lakótársam) és mégis a legocsmányabb a mi környékünk egész Plymouthban, reggel nem tudom megmondani, hogy most a sirályok szedték szét a zsákokat, és szórták szét a szemetet, vagy a helyi hajléktalanok (akik mellesleg a kiejtésük alapján szintén angolok) vagy csak megint be volt baszva a szomszéd, és felborította a kukákat, amikor közéjük esett.


Persze, nyilván más a helyzet a London, Leeds, vagy Brimingham súlyosabb részein, ahol magasabb a bevándorlók, és ezzel együtt a bűnözésből élő bevándorlók aránya.

2013. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más, aki a kérdésre is tud válaszolni?
2013. máj. 22. 19:27
 4/18 The Evil Twin ***** válasza:
85%
Nincs is szebb, mint amikor a GYK politika rovatában a kérdező nem fogadja el a válaszokat, mert nem támasztják alá a világnézetét.
2013. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Párizs pedig tele van bevándorlókkal (muszlimokkal, négerrekkel). Mikor ott voltam akkor verték szét a várost (belvárost is).
2013. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jól van nem kell a hiszti.

Nem az volt a kérdés, h ki tud nagyobbat hazudni.

Ismerlek már a neved alapján, láttam a kamu kommentjeid.....

2013. máj. 22. 19:38
 7/18 anonim ***** válasza:

#5


Párizst gyakrabban verik szét a helyiek mint a bevándorlók. A franciák minden piszlicsáré ügyért tüntetnek meg zavarognak. De aki ilyen sz@r helyre megy az számoljon ezzel. Azért Európa többi része ennél jóval kulturáltabb.

2013. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jah és akkor már megengedett.

Erről beszéltem, h én elhiszem, h ti ketten(48% meg Twin) imádtok rasszistázni, de nem erre voltam kíváncsi...

Majd jön még Tetro és a végén kiderül, h Európa sokkal jobban fejlődne, ha nem európaiak lennének javarészt, hanem cigányok.

Mert láttam már ilyen hozzászólást is, ha cigányok fogják az EU-t kihúzni a bajból:)

Hogy lehet ilyet hazudni????

2013. máj. 22. 19:55
 9/18 anonim ***** válasza:

"Jah és akkor már megengedett. "


Nem megengedett, de ahol a kulturáltnak mondott emberek is felgyújtják a várost akkor mit csodálkozunk hogy polgárháborús terrorista tanyákon nevelkedett arabok felgyújtják néhány évente a külvárosi putrikat ahova bekényszerítették őket?

2013. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem nézik tétlenül! Angliában élek 4,5 éve, most például, félve a román és bolgár cigányok áradatától, munkaviszonyhoz kötik bármilyen segély folyosítását, és megnehezítik egyes szociális ellátórendszerekhez való hozzáférését a bevándorlóknak. A munkából élőket ez nem érinti, csak a szociális rendszeren élősködőket akarják kíszűrni. A média által hangoztatott háborús helyzet pedig közel sincs. Vannak egyének, akik bűnöznek, de messze nem az összes bevándorló. Azok ellen pedig akik bűnöznek, fellép a rendőrség, tapasztalataim szerint. Én csak annak hiszek amit megtapasztalok, nem a szélsőjobbos médiáknak.
2013. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!