Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka, h az európai...

Mi az oka, h az európai országok vezetői tétlenül nézik, ahogy a bevándorlók terrorizálják a lakosságot és leélik a lakókörnyezetüket?

Figyelt kérdés
Kint tartózkodásom alatt ezt tapasztaltam, de az ismerőseimtől, médiából is ezt hallani!

2013. máj. 22. 19:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pont a bolgár és román cigányok miatt halasztották el a 2 ország Schengenhez való csatlakozását.
2013. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Megnyitotta a politikai röfögőt a kérdező, Ti meg nem akartok sárdobálni? Micsoda pofátlanság ez!!! Akkor majd ő elkezd cigányozni, zsidózni, mocskos bevándorlózni. Azonnal jöjjön ide pár Jobbikos röfögni. Nem úgy van az ám, hogy idejöttök értelmes választ adni, amindenit!
2013. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 The Evil Twin ***** válasza:

1. Egyszer nem használtam a rasszista szót, senkit nem hívtam rasszistának.


2. Milyen alapon állítod, hogy hazudok?


3. Ezzel az erővel én is kitalálhatnám, hogy sosem hagytad el Magyarországot, és ismerőseid sincsenek kinn, csak kitaláltad, hogy alátámaszd a hülyeségeket, amit a Kurucról leolvastál.

De persze ilyet nem teszek, mert csak egy igazi tahó érvel így.

2013. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 The Evil Twin ***** válasza:

"Nem nézik tétlenül! Angliában élek 4,5 éve, most például, félve a román és bolgár cigányok áradatától, munkaviszonyhoz kötik bármilyen segély folyosítását, és megnehezítik egyes szociális ellátórendszerekhez való hozzáférését a bevándorlóknak."


Nem egészen. A Cameron-kormányzat megpróbált előhozni egy tervezetet, miszerint 1 éves munkaviszony kell majd a segélyhez a bevándorlóknak, de az nem ment át.


Most az új tervezet szerint 2014-től az újonnan érkezett bevándorlók maximum 6 hónapig igényelhetnek szociális ellátást, azon túl bizonyítaniuk kell nem csak azt, hogy aktívan keresnek munkát, de esélyük is van munkát találni, és az angoljuk is elég jó, hogy érvényesüljenek, különben megvonják a segélyt. Ez valószínűleg át fog menni a törvényhozáson, én legalábbis remélem.


Én másfél év után szorultam segélyre sajnos, munkahelyvesztésből kifolyólag, és nem kicsit megdöbbentem, amikor kiderült, hogy igazából az a bevándorló, aki 1 fontot nem adózott, hanem épphogy kimászott a repülőből, simán megkapja ugyanazokat a segélyeket, amiket én is jó sok adó befizetése után.

2013. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ma írt ki valaki kérdést Svédországgal kapcsolatban, valahogy az ottani Indexes hírek(amik messze nem szélsőjobbos) is azt támasztják alá, h valami nem kóser.
2013. máj. 23. 12:14
 16/18 The Evil Twin ***** válasza:

"Ma írt ki valaki kérdést Svédországgal kapcsolatban, valahogy az ottani Indexes hírek(amik messze nem szélsőjobbos) is azt támasztják alá, h valami nem kóser."


Nem azt támasztják alá, hanem azt a következtetést vonod le.


Ha pár száz utcán balhézó bevándorló miatt már bevándorló-terror van, akkor 2006-ban meg szélsőjobbos terror volt ugyanezzel az erővel Budapesten. (segítek: mindkét kijelentés ugyanakkora hülyeség)


Az fog történni, mint a 2005-ös párizsi gettólázadások után: a fő zavargókat elkapják és lesittelik, a többi meg hazamegy, vagy visszamegy az iskolába (mivel az ilyenek főszereplői gyakran nagyrészt teenagerek).

2013. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Látom képtelen vagy beismerni, h nincs igazad.

Végülis 400 ember gyújtogat, garázdálkodik egyre több városban, de szerinted nem igaz, h a bevándorlók terrorizálnak embereket meg leélik a környezetüket.

Nem tudom ezek nálad akkor mit jelentenek vagy miért nem meríti ki több száz autó felgyújtása a terror v garázdaság fogalmát...

Vagy talán eltérő gondolkodásmódod annak köszönhető, h te magad is űzöl efajta tevékenységeket így nálad ez egy családi programnak felel meg?

Akkor is így állnál hozzá, ha magyarok gyújtogatnának pont véletlenül egy cigánytelepen???:)

2013. máj. 24. 07:32
 18/18 The Evil Twin ***** válasza:

"Látom képtelen vagy beismerni, h nincs igazad."


Látom képtelen vagy felfogni, hogy mit írok.


"Végülis 400 ember gyújtogat, garázdálkodik egyre több városban, de szerinted nem igaz, h a bevándorlók terrorizálnak embereket meg leélik a környezetüket."


Pontosan, nem igaz. Ugyanis képzeld, ilyesmi gyakran történik Európában, csak éppen legtöbbször nem a bevándorlók csinálják, hanem bizony szélsőjobb, vagy a szélsőbal...


[link]


[link]


[link]


[link]


Emlékszel kik gyújtották fel a kocsikat, szedték fel az utcaköveket, és fosztogatták az MTV büféjét 2006-ban Budapesten? Bevándorlók voltak?


Nem.


A halálos áldozatokat követelő tömeges zavargásokat Görögországban bevándorlók csinálták?


Nem.


A római G8 csúcson talán a bevándorlók gyújtották fel a fél várost?


Nem.


Az ilyen szélsőséges fa.szopók pár havonta szétba.sznak egy tetszőleges európai várost, olyankor a jobbos média kussol, és éppen mindennel foglalkozik, csak azzal nem, hogy az ilyen rohhadékok mekkora kárt okoznak. De bezzeg ha néhány bevándorló merészeli meglépni ugyanazt, mint a "hazafiak", akkor jön a sipákolás terrorról, és hirtelen nagyon elítélendő, terrorista dolog lesz ilyet csinálni.


Képmutató, pofátlan banda.


"Nem tudom ezek nálad akkor mit jelentenek vagy miért nem meríti ki több száz autó felgyújtása a terror v garázdaság fogalmát..."


Konkrétan a garázdaság fogalmát merítik ki. A terrorista tevékenység szervezett és általában gyilkossággal kezdődik.


"Vagy talán eltérő gondolkodásmódod annak köszönhető, h te magad is űzöl efajta tevékenységeket így nálad ez egy családi programnak felel meg?"


És nálad családi program hogy ostoba tahó bunkóként viselkedsz vadidegenekkel az interneten, vagy azért lettél ilyen, mert egy-két dolog nem funkcionál tökéletesen nyaktól felfelé (pl.: agy)?


"Akkor is így állnál hozzá, ha magyarok gyújtogatnának pont véletlenül egy cigánytelepen???:)"


Pontosan ugyanígy. Kapják el a gyújtogatókat, zárják be, és a többi embert hagyják békén. Engem zavarna, hogyha egy szélsőjobbos zavargás után az emberek engem is azzal vádolnának, hogy én is olyan vagyok, mint a csürhe, csak mert kopaszra nyírom a hajam, és fehér vagyok. Ugyanígy tahóság a bevándorlók egészét bas.ztatni, csak mert Európa szerte a több tízmillió bevándorlóból néhány száznak alkalmasint elgurul a gyógyszere.


Átjött, vagy már megint egy tapírnak próbálom elmagyarázni az atommáglya működési elvét?

2013. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!