Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zsidóknak miért nem mondogatjá...

Zsidóknak miért nem mondogatják, hogy lépjenek túl a múlton, mint ahogy nekünk folyton trianonra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 20:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
73%
Ki mondogatja ezt nekünk?
2013. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
32%
Trianonnal néhány 12 éves hiányos töri tudású nethuszáron kívül senki nem foglalkozik már.
2013. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
69%
Kiknek kéne mondogatni, mert nem igazán értem. Ha én leülök a zsidó ismerősömmel egy sörhöz, akkor mondjuk 10 percenként mondjam, vagy hogyan kell ezt elképzelni?
2013. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

Nem minden zsidó ilyen.


Én ismerek normális zsidókat is , ők nem utálják a nem zsidókat és nincs ez a szupremácia tudatuk.

Teljesen normális emberek.


Sajnos volt szerencsém találkozni a másik felével is.

Ezek a zsidók nem képesek túllépni a történelmi sérelmeken , nem tudnak megbocsájtani az inkvizíciót a holokausztot meg a nem tudom micsodákat.

A modamedánokra is neheztelnek.

Ezek a zsidók mindenkit gyűlölnek , lenéznek aki nem zsidó.

2013. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%

Mondják nekik is, csak az nem kap nyilvánosságot.

Az ő lobbijuk, befolyásuk, erejük sokkal nagyobb.

Még más országok területeit is annektálhatják stratégiai, kulturális indokokkal (pl. Golán, Kelet-Jeruzsálem) és senki nem lép fel ellene.


De az előzőnek igaza van, a zsidók sem egységesek. Ott is vannak, akik a történelmi megbékélést szorgalmazzák az állandó holokauszt kártérítések, más népek kollektív bűnössé nyilvánítása és a területi hódítások helyett.

És körükben is vannak radikálisok, nacionalisták akik utálnak más népeket, vallásúakat és az a céljuk, hogy ami valaha a történelemben zsidó föld volt, azt vissza kell szerezni és elutasítják a kompromisszumos békét a szomszédokkal.

2013. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%

5. Igazad van.


A zsidó vallásban eredetileg tilos a kollektív bűnösnek nyilvánítás.


A második réteg akikről írtam , ők nem igazán vallásosak ,hanem egész mások.

2013. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
31%
4.-5. -el egyetértek.
2013. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
54%

Mondogatják nekik, csak feleslegesen.

Van egy rétege a zsidóknak, akik a holokausztból élnek.

Nagyon jó üzlet ám!

Szóval valószínüleg még egy jó darabig nyomatni fogják a dolgot, továbbra is bőven a jóízlés határain túl (rengeteg háború és népírtás volt a közelmúltban is, mégis csak a zsidókat kell k*rvára sajnálni). Egyáltalán nem érdekli őket, hogy ezzel ellenszenvet váltanak ki (még azokból is, akik régebben egy kicsit azért együttéreztek velük)...

2013. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
53%
8asnak is igaza van, csak a zsidó haláltáborokba szednek belépőt... még ebből is profitálnak. le lehet szavazni, a tény az tény.
2013. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 tetro ***** válasza:
63%
Én ismerek zsidókat. Soha egyik sem beszélt nekem a holokausztról, egyik sem ebből él (hogy lehet ebből élni?). Ellenben itt folyton felhozza pár nethuszár a holokauszt kérdést, csak hogy zsidózhasson. Pl a kérdező. Bizonyára nem zsidó, mégis a holokauszttal foglalkozik.
2013. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!