Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zsidóknak miért nem mondogatjá...

Zsidóknak miért nem mondogatják, hogy lépjenek túl a múlton, mint ahogy nekünk folyton trianonra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 20:03
1 2 3 4
 11/40 gazi ***** válasza:
100%

Ne Dániel Péteren keresztül általánosíts.

Minden népnek megvan a maga csendes és békés többsége illetve a hangos és aljas kisebbsége.

2013. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
17%
Mert nekik szabad holokausztozni. Különben is, ha nem lenne szabad, elvesztenék az egyik legjelentősebb bevételi forrásukat. Amíg zsidók lesznek, és ők irányítják a világot, addig holokauszt-kárpótlással kell tömnünk őket.
2013. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
4%

Lérdező pl a kérdesel is mondod nekik szóval mondják nekik.


Ők azért nem lpének tül rajta mert pénzt hoz nekik. NEkünk nem hoz pénzt a trianon nem kérhetünk kárpótlást miata ez egy büntetés az első vh kirobantásáért soha senki ezért nem fog kártéritést fizetni..

2013. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 tetro ***** válasza:
39%
hogyan és mennyi pénzt hoz a zsidóknak a holokauszt jelenleg?
2013. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
37%
Úgy hoz pénzt nekik a holokauszt, h folyamatosan követelik és hajtják be a kárpótlást miatta.
2013. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 tetro ***** válasza:
59%
Ez így egy urban legend. Kitől és mennyi kárpótlást és ki kap?
2013. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nem urban legend, pár éve a MÁVot támadták meg, azzal az indokkal, hogy a jogelődje vagonjai szállították a táborokba a zsidókat. Azon már az én szemem is elkerekedett. Én éltem izraeli születésű zsidó férfival, jártam náluk, utaztunk sokat az országban, de ezt ott egyáltalán nem tapasztaltam. Szerintem megvan az a réteg náluk is, akinek ennyire kifejlett gerince van, hogy ebből él, a többség már rég nem azzal foglalkozik, hogy milyen pénzeket követeljen vissza.
2013. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
54%

tetro:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Tudom, a kuruc neked nem forrás, mert nem a te véleményedet tükrözi, de a legtöbb cikk alján forrásmegjelölés is van, utána lehet nézni.

2013. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 tetro ***** válasza:
a kuruc azért nem forrás, mert számonkérhetetlen, így bármit hazudhat
2013. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
10%
Az igazságért is számonkérnék. De attól még megnézheted a linkeket, meg van jelölve a forrásuk is.
2013. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!