Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Londoni Olimpia lehet a...

A Londoni Olimpia lehet a harmadik 9/11?

Figyelt kérdés

Fontos dolgot tárok most eléd, csodálkozni fogsz !


Olvasd végig eme kérdést, még akkor is ha első ránézésre érdektelennek tűnik,mert lényeges dolgok vannak benne. A londoni Olimpián tőrténnek olyan események melyek megváltoztatják a világ alakulását és mely végül egy globális diktatúrában fognak végződni !


Bizonyára sokat gondolkoztál azon, hogy az amerikai emberek honnan tudták, hogy 9/11-et a kormányuk hajtotta végre, noha iszonyatos agymosásban élnek. Onnan, hogy ők már látták ezeket az események évekkel megtőrtétük előtt !


Létezik egy un. Illumináti Card(illuminátus kártya) melyet 1990-ben akart kiadni egy játéktervező Steve Jackson, aki ismerte az illuminátusok terveit, mivel a kártyáikon be is mutatta ezeket, így az illuminati nem akarta hogy napvilágra kerűljön. Végül hosszú perek során és nagy összegű bírságok után amelyben végűl majdnem tönkrement a kártyák alkotója, sikerült kiadnia az Illiminati cardot,melyen rajta van az ahogyan az illuminátusok meg fogják változtatni a világot, a mult okai, a jelen és a jövő is feltárúlhat előtted, ezeken a lapokon !


Most figyelj, mert tátva marad a szád ! Már 1995-ös megjelenésén rajta van az ikertornyok elleni támadás, a pentagon elleni álmerénylet és az is hogy nem fog összedőlni a pentagon, a WTC-vel ellentétben és rajta van a második 9/11 is, ami nem más mint a Japán földrengés, NAPRA PONTOSAN rajta van a kártyákon már 1995-ben ! [link]


Már 1990-ben meg lettek ezek az esetek tervezve. A megalkotóik numerológiai elméleteket is felhasználtak tervükmegalkotásában !


Napra pontosan benne van a japán földrengés és atomkatasztrófa, melyet a HAARPAL hajtottak végre ! [link]


A következő esemény amit terveznek a londoni olimpián fog bekövetkezni, ez is rajta van a kártyákon.


Az események ezek lehetnek a kártyák szerint : Atombomba robbantása. Megtervezett false ufó invázió. Olyan hamis terrorcselekmények, melyek után meg lehet támadni Iránt.


Te hogyan vélekedsz erről ? Merre fog változni a világ alakulása az olimpia után ?


2012. júl. 26. 18:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:

Én mindig is szkeptikusan állok az ilyenekhez. Nem tudom hogy meg fog-e történni, nem nagyon érdekel. Viszont a kérdezőt nem kellene szidni. A véleményeteket kéri ki, ti meg lehurrogjátok. Ez a magyar mentalitás.

Szerintetek ha lenne valami, akkor idejönne, hogy mindenkit jól leszóljon? Nem ő nem ilyen. Csak olvasott egy cikket és elhitte. Ne vegyétek már komolyan. Esküszöm mintha vérre menne. Én továbbra is nem hiszek az ilyenekben, de ha történne valami az durva lenne.

Hirdetik itt a békét, aztán atombomba?

Nem tudom.

Majd meglátjuk.

2012. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
Feszült figyelemmel követem a záróünnepséget de még mindig semmi.
2012. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
Na, megtörtént a katasztrófa. Nem hittem el addig, amíg be nem következett. One direction az olimpia záróünnepségén?! Ez komoly?!
2012. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
A homokos George Michael is színpadra lépett, tele van a záróünnepség playbackel, de ezek a gonosz terroristák meg titkos ügynökségek csak nem akarnak robbantgatni...
2012. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
Ááá, ráadásul szegény Roger Daltrey forog a sírjában, pedig még meg sem halt a pasas! http://www.youtube.com/watch?v=aOUqRZkR8dE
2012. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
100%
Na, Jacques Rogge kinyilvánította a XXX. nyári olimpiai játékok végét és egész idő alatt nem történt semmi. Én is szeretnék kinyilvánítani valamit: Kinyilvánítom az illuminátus kártya elmélet bukását.
2012. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
Nem robbantottak papa, még csak egy petárdát sem dobtak le a stadionban. Akkor most mi van?
2012. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
70 %-os feljebb megmagyarázta: ha elég sokan terjesztik ezeket a béna elméleteket, az illuminátusok összecsinálják magukat, és lemondanak a tervről. :DDD
2012. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled kérdező? Mit mondanak a "legújabb értesülések"?:))
2012. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:

itt van a robbantás:)

[link]

2012. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!