Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Londoni Olimpia lehet a...

A Londoni Olimpia lehet a harmadik 9/11?

Figyelt kérdés

Fontos dolgot tárok most eléd, csodálkozni fogsz !


Olvasd végig eme kérdést, még akkor is ha első ránézésre érdektelennek tűnik,mert lényeges dolgok vannak benne. A londoni Olimpián tőrténnek olyan események melyek megváltoztatják a világ alakulását és mely végül egy globális diktatúrában fognak végződni !


Bizonyára sokat gondolkoztál azon, hogy az amerikai emberek honnan tudták, hogy 9/11-et a kormányuk hajtotta végre, noha iszonyatos agymosásban élnek. Onnan, hogy ők már látták ezeket az események évekkel megtőrtétük előtt !


Létezik egy un. Illumináti Card(illuminátus kártya) melyet 1990-ben akart kiadni egy játéktervező Steve Jackson, aki ismerte az illuminátusok terveit, mivel a kártyáikon be is mutatta ezeket, így az illuminati nem akarta hogy napvilágra kerűljön. Végül hosszú perek során és nagy összegű bírságok után amelyben végűl majdnem tönkrement a kártyák alkotója, sikerült kiadnia az Illiminati cardot,melyen rajta van az ahogyan az illuminátusok meg fogják változtatni a világot, a mult okai, a jelen és a jövő is feltárúlhat előtted, ezeken a lapokon !


Most figyelj, mert tátva marad a szád ! Már 1995-ös megjelenésén rajta van az ikertornyok elleni támadás, a pentagon elleni álmerénylet és az is hogy nem fog összedőlni a pentagon, a WTC-vel ellentétben és rajta van a második 9/11 is, ami nem más mint a Japán földrengés, NAPRA PONTOSAN rajta van a kártyákon már 1995-ben ! [link]


Már 1990-ben meg lettek ezek az esetek tervezve. A megalkotóik numerológiai elméleteket is felhasználtak tervükmegalkotásában !


Napra pontosan benne van a japán földrengés és atomkatasztrófa, melyet a HAARPAL hajtottak végre ! [link]


A következő esemény amit terveznek a londoni olimpián fog bekövetkezni, ez is rajta van a kártyákon.


Az események ezek lehetnek a kártyák szerint : Atombomba robbantása. Megtervezett false ufó invázió. Olyan hamis terrorcselekmények, melyek után meg lehet támadni Iránt.


Te hogyan vélekedsz erről ? Merre fog változni a világ alakulása az olimpia után ?


2012. júl. 26. 18:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
2012. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
55%
Szegény kérdező...
2012. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is van egy ezresem, hogy a sok naív ember: fúú, ez nem történhet meg, békeidő van. Nem egy nagy f.szt nem. Ahogy a 9/11 sem történt meg ugye? 95-ben adták ki a kártyát, ha 100 embert megkérdezek 1998-ban, hogy mit gondol a kártyáról megtörténhet-e, 99 aztmondja ez egy kitalált sz.r, békeidő van. Aha, és 2001 09. 11.-én meg úgy álltak a tv előtt mint a hal, tátott szájjal. És itt is ugyan ez van. Van az a 1-2 ember aki hisz benne, most lehurrogjátok, amikor meg megtörténik, úristen így, úristen úgy. De ha nem is történik meg: 9/11 akkor SEM TERRORTÁMADÁS. Bocsánatot kell kérjek, az utóbb mobilról linkeltem a youtube-os vidit, itt van a jó:


http://www.youtube.com/watch?v=cBpS7jug8vg


EZT NÉZZE MEG MINDENKI !!


Kérdező ne hallgass senkire. Te azt gondolsz amit akarsz, mindenki hülyesége nélkül. Ha történik valami ha nem. A 9/11 és a nagyhatalmak kapzsisága után bármi megtörténhet.



Ui.: Kíváncsian megnézném az olyan válaszolók arcát ha történik valami, akik ilyeneket írtak, hogy fúú a 13 évesek mindent elhisznek , lehetetlen de baromság stb.

Ha történik valami, garantálom hogy én leszek az első aki a szemetekre hányja.

Kedves kérdező!

Sok sikert ! :)

2012. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 asmosys ***** válasza:

19:11


Köszönjük, videót megnéztük, végigröhögtük. Aki látott már fizikakönyvet, ilyen bábfilmet nem vesz komolyan. Kb 3 oltári hazugság hangzik el minden percében.

2012. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
48%

Én vagyok az előző.

Itt van egy másik ha valaki nem akar sokat olvasni.

Ez magyar szinkronos.


http://www.youtube.com/watch?v=rIHl0RmaAww&feature=related



VÉGIG NÉZZÉTEK MEG !!!

Nagyon érdekes.


Egyáltalán nem értem, ha az ilyen videók INGYENESEN , ráadásul MAGYARUL elérhető, akkor miért mondanak még mindig olyan hülyeségeket az emberek, hogy terrortámadás?

Ennek fizikai alapja is van.

Nem kitalált.

2012. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
0%

asmosys válasza:


19:11


Köszönjük, videót megnéztük, végigröhögtük. Aki látott már fizikakönyvet, ilyen bábfilmet nem vesz komolyan. Kb 3 oltári hazugság hangzik el minden percében.


A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.



Vicces hogy te beszélsz, amikor rákattintasz, megnézed a címét, nyomod is ki, idejössz valami hülyeséggel hogy milyen okos vagy és el is van intézve.

Hát pont hogy nem.

Nem láttak fizikakönyvet mi?

A fizika és a matek az erősségem, főleg úgy hogy mérnöknek mindkettőt nagyon kell tudnia.

Kapásból mondok neked 3 kérdést a 9/11-el kapcsolatban, amire nem tudnál válaszolni , és ez még csak egy pár. Annyira sok minden van, ami túl feltűnő, hogy az már vicc.


http://www.youtube.com/watch?v=DC9PuOp5688

2012. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:

Tehát szerintetek, ha történik valami, akkor az már automatikusan az igazatokat bizonyítja?


Mert akkor én most bejelentem, hogy történni fog valami! (!!!) És azt is tudom, hogy arab-zsidó-ír-német-ugandai-szcientológus terrorista szervezet fogja elkövetni. Ha így lesz, akkor itt van, én szóltam. :) Ti hülye, agymosott barmok nem hallgattatok rám, csak kinevettek! :D És akkor megtörténik, én meg örülni fogok egy csomó ember halálának csak azért, mert ez szerintem bizonyítja az igazamat.


Na, hát nagyjából így lát titeket egy "külső szemlélő".

2012. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
35%

Semmi sem biztos.

Én sem tudhatom , hogy mi történt, és te se, aki marha szkeptikusan állsz hozzá, mert ami ilyesmi az alapból elvetendő ugye?

Az hogy mi volt, azt csak azok tudják, akik mindezt megszervezték, és elkövették.

Én csak azért vagyok ennyire felháborodva, mert aki ilyet tett annak rég börtönben kéne lennie, vagy meg kellett volna ölni. Ehelyett mi történt? Semmi. 11 éves lassan a történet, és semmi sem történt. Bárki követte el, ma nyugodtan él, úgy hogy több mint 3 ezer embert megölt.

Ez normális?

Van arra esély, hogy nem terrorista akció, de az is lehetséges hogy az. Az ember a történelem tanulságai után már nem tudja kinek higyjen, ami normális is.

Mert gondolom hogyha majd történik valami és a tv-ben aztmondják, ez egyértelműen terrorista akció, akkor te már el is hitted, teljesen biztosan az. Itt ez a baj hogy az emberek a médiának hisznek, nem a szemüknek. Kár.

Fuck Logic.


Elvégre bármi is történt, én csak azon vagyok kiakadva, hogy ártatlan emberek haltak meg, úgy hogy 11 év után lassan, és még most sem tudjuk az elkövetőt.

A londonos-t meg nem tudom.

Mindenki annak hisz, akinek akar.

2012. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 asmosys ***** válasza:

19:41


Mi az a 3 kérdés?

2012. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
20:11: aha, te a saját szemednek hiszel. Ezek szerint ott voltál személyesen, és láttad, ahogy az illumináltak gonoszul kacagva vezetik a repülőt. :DDDD
2012. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!