Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Londoni Olimpia lehet a...

A Londoni Olimpia lehet a harmadik 9/11?

Figyelt kérdés

Fontos dolgot tárok most eléd, csodálkozni fogsz !


Olvasd végig eme kérdést, még akkor is ha első ránézésre érdektelennek tűnik,mert lényeges dolgok vannak benne. A londoni Olimpián tőrténnek olyan események melyek megváltoztatják a világ alakulását és mely végül egy globális diktatúrában fognak végződni !


Bizonyára sokat gondolkoztál azon, hogy az amerikai emberek honnan tudták, hogy 9/11-et a kormányuk hajtotta végre, noha iszonyatos agymosásban élnek. Onnan, hogy ők már látták ezeket az események évekkel megtőrtétük előtt !


Létezik egy un. Illumináti Card(illuminátus kártya) melyet 1990-ben akart kiadni egy játéktervező Steve Jackson, aki ismerte az illuminátusok terveit, mivel a kártyáikon be is mutatta ezeket, így az illuminati nem akarta hogy napvilágra kerűljön. Végül hosszú perek során és nagy összegű bírságok után amelyben végűl majdnem tönkrement a kártyák alkotója, sikerült kiadnia az Illiminati cardot,melyen rajta van az ahogyan az illuminátusok meg fogják változtatni a világot, a mult okai, a jelen és a jövő is feltárúlhat előtted, ezeken a lapokon !


Most figyelj, mert tátva marad a szád ! Már 1995-ös megjelenésén rajta van az ikertornyok elleni támadás, a pentagon elleni álmerénylet és az is hogy nem fog összedőlni a pentagon, a WTC-vel ellentétben és rajta van a második 9/11 is, ami nem más mint a Japán földrengés, NAPRA PONTOSAN rajta van a kártyákon már 1995-ben ! [link]


Már 1990-ben meg lettek ezek az esetek tervezve. A megalkotóik numerológiai elméleteket is felhasználtak tervükmegalkotásában !


Napra pontosan benne van a japán földrengés és atomkatasztrófa, melyet a HAARPAL hajtottak végre ! [link]


A következő esemény amit terveznek a londoni olimpián fog bekövetkezni, ez is rajta van a kártyákon.


Az események ezek lehetnek a kártyák szerint : Atombomba robbantása. Megtervezett false ufó invázió. Olyan hamis terrorcselekmények, melyek után meg lehet támadni Iránt.


Te hogyan vélekedsz erről ? Merre fog változni a világ alakulása az olimpia után ?


2012. júl. 26. 18:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
88%

20:11: aha, te a saját szemednek hiszel. Ezek szerint ott voltál személyesen, és láttad, ahogy az illumináltak gonoszul kacagva vezetik a repülőt. :DDDD


A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.

# 20/20 ma 20:43



....

Ezek szerint én a tényeknek hiszek, hogy a benzin égési hőjétől nem tud megolvadni a hatalmas acélszerkezet, ergo hivatalosan kimondták, hogy olvadt fémet találtak több helyen. Az olvadt fém a bizonyíték arra, hogy robbanószert használtak, ugyanis mint elmondtam a közönséges láng EGYÁLTALÁN NEM ELÉG ahhoz, hogy megolvassza az acélt.

Ami megolvasztja az a termitnek nevezett vegyület, ami olvadt vasat hagy hátra végtermékként. Fe2O3 + 2Al --> ez a termit, amit vas, oxigén, és alumínium alkot. Az amerikai hadsereg gyújtóbombaként használja, reakciójukkor hatalmas energia szabadul fel hő formájában.

2 másodperc alatt 4000 F°, azaz 2000 C° hőt képes generálni. Na ez már megtudja olvasztani az acélt, ellenben a pár száz fogos közönséges tűzzel, amit a berobbanó kerozin gyújtott be. És miért mondtam hogy robbantás?

Egyik, tehát EGYIK épületet sem tervezték olyan erősre, mint a két ikertornyot , mégis egy repülőgéptől szabadesésben összedől, úgy hogy a tetején érte a találat? Persze. A jó nép még el is hiszi. A visszajátszott lassított felvételről megmérve Galilei törvényei alapján kiszámítható hogy milyen sebességgel zuhant a két épület és mit ad isten: Szabadesésben zuhantak. Merő véletlen igaz? Úgy hogy a felső sérült rész alatt 50 ÉP emelet erős beton oszlopai semmit sem lassították a zuhanást. SEMMIT. Eltűntek? Nem.. Felrobbantották őket. És arra, hogy nem dőlhet össze egy ilyen erős épület: 1945-ben egy irányíthatatlan bombázó belerepült az Empire State Buildingben. Jéé, ugye hogy a fejedhez kaptál. Az még ma is áll. Mégsem dőlt össze. De ez nem minden. Az ikertornyokat John Skilling, és Les Robertson szerkezeti mérnökök tervezték az Empire State Building-es eset után 1960-ban 15 évvel az eset után. Úgy építették meg a két épületet, hogy beleszámították azt, hogy az akkoriban, az 1960-as években a legnagyobb repülőgép is belecsapódik, ne omolhasson össze. Nos, akkor a legnagyobb gép, egy Boeing 707-es volt, és úgy tervezték, hogy bárhol eltalálja az épületet, nem dől össze. Ezt ő maga mondta, a mérnök aki TERVEZTE... És a WTC-hez hasonlóan voltak acélépületek, amiket ért hatalmas tűz. MÉGIS A TÖRTÉNELEM SORÁN, EDDIG EGYETLEN ACÉLSZERKEZETŰ ÉPÜLET SEM OMLOTT ÖSSZE PUSZTÁN A TŰZ MIATT. Ezt egy szakember mondta, és erre van példa is:

1975: a WTC északi tornya kigyulladt, KÉTSZER ANNYI IDEIG ÉGETT MINT A 9/11-nél, MÉGSEM OMLOTT ÖSSZE. Milyen érdekes ugye? És akkor mi van azzal hogy a repülőgép becsapódása miatt omlott volna össze?

A tornyokat úgy építették hogy kibírjanak 220 km/h-s téli viharokat is. Mégis egy repülőgép becsapódása annyi energiát jelent, mint egy hurrikán egyetlen széllökése..

A tervező szavai: "Azt gondolom, hogy a torony kibírta volna, ha egyszerre több utasszállító is beleütközik, mivel úgy lett tervezve mint egy szúnyogháló".


És ez csak pár dolog a sok közül. Marha érdekes, hogy ők igazolni tudják fizikával és történelemmel amiket állítanak + azok beszélnek , akik MEGTERVEZTÉK AZ EGÉSZ ÉPÜLETET ! Ti pedig a médiának hisztek, ahol azt mondanak amit akarnak. WoW.

Bármi is történt, én függetlenként állok hozzám ha terrortámadás volt, ha nem, szörnyű, hogy milyen világban élünk.

Fúú most de sokat kellett írnom az előző miatt..

2012. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
Ha ez lesz az úgynevezett 3. 911, akkor mi volt a 2. ilyen jellegű esemény. Kérdező: felvilágosítanál?
2012. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:

Ha ez lesz az úgynevezett 3. 911, akkor mi volt a 2. ilyen jellegű esemény. Kérdező: felvilágosítanál?



Lehet hogy az ikertornyos merényletet meg a pentagonost kettőnek veszi.

Bár jó hogy mondod, ezt még én sem tudom :)

2012. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:

ma 22:04 - ez az! A Pentagonos esetet egyben kell venni.

Bár jó kérdés, hogy a kérdező, mire is gondol.

2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
Megvan! A Japánt ért földrengés a 2. szept. 11. esemény. Jó kérdés, hogy tényleg az-e.
2012. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:

Óó tényleg :D

Ezek meg kitalálták hogy HAARPAL csinálták :D

Én azt tényleg elhittem hogy rendes földrengés.

Japán két földkéreg találkozásánál van, és az végülis bármikor elcsúszhat, tehát akár mikor lehet földrengés.

De hogy pont 9/11-kor.. :O

Viszont legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna hogy ott azt előidézik. Miért mi bajuk van a Japánokkal? :O

Ez hihetetlen :)

Az emberek úgy látszik ha unatkoznak összeesküvés elméleteket gyártanak. Bár a londonosra kíváncsi vagyok. Meg hogy mi bajuk van Londonnal, miért pont ott, milyen okból..

Hát izéé.

Ezek a kártyák nagyon érdekesek :D

Kíváncsi vagyok mennyi igaz ebből :D

2012. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 asmosys ***** válasza:

21:49



„Ezek szerint én a tényeknek hiszek, hogy a benzin égési hőjétől nem tud megolvadni a hatalmas acélszerkezet”


Nincs benzin, kerozin van. Nem kell megolvasztani az acélszerkezetet, hogy elveszítse a teherbíró képességének nagy részét. 6-700 fokon már átalakul a szövetszerkezete.


„hivatalosan kimondták, hogy olvadt fémet találtak.”


Pontosan milyen fémet? Réz alumínium ón stb gond nélkül állhat pocsolyákban. Zárt részen hetekig.

Termit nyomait találhattak, mert ezzel hegesztették az elemeket. Amúgy több mint 100 éves technológia.

Egyébként víz és olvadt alumínium reakciója hozza az 1500 C-t ami már olvaszt szerkezeti acélt is.


„Szabadesésben zuhantak”.


Ez az épület kialakításának köszönhető. Nézd meg hogyan épült fel a szerkezet és mi látta el a teherhordó feladatot. Látni fogod a megoldást.

Egyébként felvételeken az látható hogy a torony teteje megindul. Utána a portól semmi. Maga a gerinc omlás után dől el.


„Úgy tervezték hogy kibírja.”


Mindent úgy terveznek, és nem mindig jön össze. pl Stravaskila torny, Tacoma híd stb.


„MÉGIS A TÖRTÉNELEM SORÁN, EDDIG EGYETLEN ACÉLSZERKEZETŰ ÉPÜLET SEM OMLOTT ÖSSZE PUSZTÁN A TŰZ MIATT.”


Hát de. Budapest sportcsarnok. ooops. Pedig oltották is. :D Csak hogy ne kelljen messzire menni. Sajnos a szerkezeti acél elég vacakul bírja a hőterhelést. Legalábbis nem annyira, mint feltételezitek.

2012. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:

Na most utánaolvastam picit és.

2011 . 03. 11-én volt.

Többen is HAARP-ra gyanakodnak, mert "A tokioi egyetem mérései szerint hosszú csend után közvetlenül a katasztrófa előtt hatalmas elektromos vihar volt japán feletti ionoszférában. Földrengéseket pár éve tudnak és szoktak is mesterségesen előidézni. Rengeteg a bizonyíték, a média hallgat."

Na ha ez igaz, akkor nem tudom mi van.

Az a kártya meg megjósolta.

Atya ég, itt a világvége :D:D

2012. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:

Hát de. Budapest sportcsarnok. ooops. Pedig oltották is. :D Csak hogy ne kelljen messzire menni. Sajnos a szerkezeti acél elég vacakul bírja a hőterhelést. Legalábbis nem annyira, mint feltételezitek.


Nem dőlt össze, simán kiégett ami éghetett és kész...

Nem mintha bele akarnék szólni a raptoroid kontra illuminátusok vs értelmiségi vitába.

2012. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:

[link]

Linkem is van.

2012. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!