Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez, ha nem kettős mérce?

Mi ez, ha nem kettős mérce?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 7. 11:00
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Az egész egy nagy hülyeség! Már a sportolókat is belerángatják a politikai csatározásokba, és erről szól az EB. Szánalmas.
2012. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

És arról még csak nem is beszéltem, hogy az egész zsidó vezetők nyomására kezdődött. Ha valami rasszizmus, akkor ez az...


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 7. 14:54
 13/57 anonim ***** válasza:
Én azt is olvastam, hogy már az Olimpián is akarnak valami megemlékezést...
2012. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

Pontosan.


[link]

2012. jún. 7. 15:06
 15/57 anonim ***** válasza:
62%
Nem a magyarság problémája, hanem a zsidóságé? Radnóti nem volt elég magyar neked pl?
2012. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Radnóti kikeresztelkedett volt, mert...
2012. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

"ahhoz nekünk magyaroknak semmi közünk, az a zsidóság tragédiája, és nem a mienk."


Oké, de akkor soha ne dicsekejd azzal, hogy a magyarok 13 Nobel-díjat kaptak, mert akkor csak legfeljebb 4-t.

Te az olimpiai érmeink számából is vonj le jó néhányat.

Horthy is beengedett egy csomó menekültet Lengyelországból, rengeteg zsidót is - szerintem őt sem érdemes magyarnak tartanod.

Etter Jenő Esztergom magyar polgármestere a II. világháború alatt magyar zsidókat akart megmenteni és őt is deportálták - ha szerinted úgysem magyarokat öltek meg ott akkor légyszíves vigyél is az emléktáblájához egy díszzsidó feliratot izibe.


Csak egy utolsó kérdés: Te láttál már valaha zsidót? De úgy rendesen, vagy csak a kurucinfóról tolod az okosságot? Elárulom, én sem szeretem őket, de képzeld ugyanolyan tüdeje van mint neked, ugyanúgy levegőt szív és ugyanolyan gondolatai vannak. A zsidók is szoktak szerelmesek lenni, sőt, néha szomorúak is mint a többi ember. Néha meg mérgesek, indulatosak és követelődzőek, mondjuk ha a népüket éppen kiírtották. Te mit szólnál ahhoz, ha a következő nagy háború során szlovák nacioalisták 6 millió magyart kivégeznének, mert mi "bűnös faj" vagyunk? Akkoát jajveszékelnél, hogy még Timbuktuban is heti rendszerességgel megemlékezéseket tartanának.

2012. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:

"Én azt is olvastam, hogy már az Olimpián is akarnak valami megemlékezést..."


Ennek speciel nincs koze a holokauszthoz. Palesztin terroristak betortek Munchenben az olimpiai faluba, es megyilkoltak hat sportolot (ha jol emlekszema szamra).

2012. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Csak egy utolsó kérdés: Te láttál már valaha palesztint? De úgy rendesen, vagy csak az atv-ről tolod az okosságot? Elárulom, én sem szeretem őket, de képzeld ugyanolyan tüdeje van mint neked, ugyanúgy levegőt szív és ugyanolyan gondolatai vannak. A palesztinok is szoktak szerelmesek lenni, sőt, néha szomorúak is mint a többi ember. Néha meg mérgesek, indulatosak és követelődzőek, mondjuk ha a népüket éppen kirtják Te mit szólnál ahhoz, ha a következő nagy háború során szlovák nacioalisták 6 millió magyart kivégeznének, mert mi "bűnös faj" vagyunk? Akkoát jajveszékelnél, hogy még Timbuktuban is heti rendszerességgel megemlékezéseket tartanának.
2012. jún. 7. 21:10
 20/57 A kérdező kommentje:

Horthy is beengedett egy csomó menekültet Lengyelországból, rengeteg zsidót is - szerintem őt sem érdemes magyarnak tartanod.


meg is kapta a hálát érte, lásd a túltenyésztett díszzsidó Dánielt.

2012. jún. 7. 21:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!