Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mi lesz, ha a...

Szerintetek mi lesz, ha a görögök kikerülnek az európai unióból? Ezután felbomlik az egész európai unió 1 hónapon belül?

Figyelt kérdés
Szeretnék ebben az évben még Angliába kiutazni és félek, hogy már nem tudok, mert felbomlik az euró! Ugye jelenleg nem kell engedély a munkavállaláshoz mivel Anglia tagja az európai uniónak és ettől félek, hogy még az idén felbomlik és nem kapok engedélyt Angliában a munkavállalásra!

2012. jún. 3. 10:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
24/F
2012. jún. 3. 15:46
 12/19 A kérdező kommentje:

Ezzel még kiegészíteném az előző hozzá szólásaim, ez szól azoknak akik megtorolnák, felelősségre vonnák a kivándorlókat:


Őket kell megtorolni és felelősségre vonni:


[link]

2012. jún. 3. 21:35
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezért nem fogok itthon éhen halni, hogy ők aludjanak egész nap és teljen nekik utazgatásokra is stb.!!!
2012. jún. 3. 21:36
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

Remélem minél hamarabb felbomlik az Europai unió!

Akkor végre a gazdaságilag gyengébb (PL: Magyarország) országok kizsákmányolásának!!!

Az unió évente a bankokon keresztűl több ezer milliárd forintot "szivatyúz" ki az országból!

2012. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Főzős Laci ***** válasza:

Nem eszik olyan forrón a kását,azaz nem engedik el a görögök kezét olyan könnyen.Egy kicsit most mindegyik régi,gazdagabb EU tagállamnak a zsebébe kell nyúlnia,és megoldják a problémát.Egyébként én személy szerint Fidesz szavazó vagyok,de az unióból kezdek kiábrándulni.

Azt remélem,hogy a görögök ki tudnak valamilyen előnyt csiholni ebből az elégedetlenségükből,és az az ilyen sérülékeny országoknak is jó lesz,mint Magyarország!

Hajrá Magyarok!

2012. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel a Lipótra kéne utaznod nem Angliába:D
2012. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Miért szerinted nincs eszem? :D
2012. jún. 5. 21:45
 18/19 A kérdező kommentje:
Csak nem értek a politikához és nem is akarok! Csak az ember idegeire megy.. :)
2012. jún. 5. 21:46
 19/19 Vree ***** válasza:

Mi a f*szért akarják ezek a magyarokat felelősségre vonni? Mert mertek dolgozni, munkát vállalni? Nem csak segget mereszteni a GYIKen?

Rajta, büntessük meg azokat akik egyetemre jártak és tanultak (mert nekem még érettségim sincs, szóval ők hogy jönnek hozzá), meg akik gyereket szültek, mert hogy jönnek ahhoz hogy gyerekre költsenek pénzt ahelyett hogy nekem adnák.

2012. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!