Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mi lesz, ha a...

Szerintetek mi lesz, ha a görögök kikerülnek az európai unióból? Ezután felbomlik az egész európai unió 1 hónapon belül?

Figyelt kérdés
Szeretnék ebben az évben még Angliába kiutazni és félek, hogy már nem tudok, mert felbomlik az euró! Ugye jelenleg nem kell engedély a munkavállaláshoz mivel Anglia tagja az európai uniónak és ettől félek, hogy még az idén felbomlik és nem kapok engedélyt Angliában a munkavállalásra!

2012. jún. 3. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%
Remélem fel. És végre hazatoloncolják a disszidenseket, itthon pedig megkezdődik a felelősségrevonásuk.
2012. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
89%
Ne keverd össze az Európai Uniót az Euró nevű pénzzel, mert nem mindegy. Van rá lehetőség, hogy a görögök kilépnek/kidobják őket az Euróból, és bevezetik náluk a drachmát, de ez nem jelent egyet az Unió felbomlásával és ettől még egy ideig nem kell tartanod szerintem.
2012. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

A görögök nem kerülnek ki az EUból, az eurójuk elvesztése se 100% még. Magát az EU-t ez semmiképpen nem bontja fel, pláne nem egy hónapon belül.

Legyél nyugodt, fogsz tudni utazni, jövőre is és még azután is.

2012. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

"Remélem fel. És végre hazatoloncolják a disszidenseket, itthon pedig megkezdődik a felelősségrevonásuk."


Csak úgy fröcsög az irigység meg a rosszindulat.Miért kellene őket felelősségre vonni?Hazatoloncolni?Ez nem disszidálás hanem emigrálás.

Te nyugodtan megrohadhatsz ebben a sz@r fos országban a többi irigy rosszindulatú csőcselék között örökre csórón és tenglődve.

2012. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszönöm a válaszát az elsőnek meg megkérdezném, hogy irigy vagy? Vagy szerinted "disszidensek" miatt van ez, hogy itt tart az ország ahol? Tévedsz! Erre jó példa Lengyelország! Sőt náluk már az volt 2-3 éve több kevesebb sikerrel, hogy "könyörögtek", hogy menjenek haza azzal érvelve, hogy emelik a béreket... De tök mindegy, igazából az éhség nagy úr tudod, te még nem éhezel... Még én se, de szeretném ezt megelőzni.. Hidd el itthon vállalkoznék, HA TUDNÉK! Ez a szívem vágya, de nem tudok, mert 2 év múlva a híd alatt aludhatnék, mind azt amit már egyszer összegyűjtöttem más országban elveszteném! HA csökkentik az adót, ha 20%-ot vesznek csak el és nem 60%-ot plusz nem lesznek havi kötelező kiadások amit kezdőként nehéz kitermelni, plusz magas vállalkozói banki költségek, akkor örömmel fogok ide adózni, ADDIG NEM, főleg azért, hogy a politikusok zsebe nagyobbodjon az én kemény munkám után!
2012. jún. 3. 11:14
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

Lehetséges,hogy fel mert ha meg nézzük Franciaországban az miniszter már kijelentette a kilépést (bár eddig semmi) Németországban talán a kancellár volt az aki buzditott a kilépésre itthon ugye a a jobboldal minden pártja szembe meggy az Eu-val, nos ha csak mi 4-en kilépünk akkor már lehet számolni Nagy-Britaniával, Bulgáriával, Lengyelországgal esetleg Észtországgal de megmerem kockáztatni, hogy Horvátországgal illetve Romániával ez pedig szinte szétszedné az egészet szerintem Olaszország sem sokáig bírja már se Szlovénia szóval szerintem hamarosan:


RIP EU :)

2012. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%
Én személy szerint már várom azt a napot, amikor begördül Hegyeshalomra a sok marhavagon tele a kivándorlókkal (vagyis disszidensekkel) és itthon vár rájuk a megtorlás.
2012. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha a görögök kilépnek az euró-övezetből, akkor nagy a valószínűsége(ha valami zseniális tervvel nem állnak elő Berlinben), hogy az olaszok és a spanyolok is megindulnak ezen az úton, utána pedig magának az Európai Uniónak nem lesz értelme, szétbomlik. De ez nem egy hónap alatt zajlik le.
2012. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Miféle megtorlás várna a kivándorlókra?

Nem disszidálás volt hanem emigrálás.A disszidensek politikai menekültek.

Hol éltek ti a rothadó kommunista rendszerben még mindig?


Szerintetek aki kivándorolt vagy ki akar vándorolni az hasznos a magyar társadalomnak?Nem , nem hasznos.Ezért felesleges lenne erőszakkal itt tartani.

2012. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hasznos lenne, ha engednék, de nem engedik, hogy hasznosak legyünk, rabszolga pedig nem leszek.. Nem tudom sok magyar hogyan gondolkodik.. Megtorlás.. stb. Miért? Azért mert nem állunk be a sorba, hogy gazdaggá tegyük a fentieket akár azon az áron is, hogy éhen haljunk? Vagy meguntuk, hogy mi Magyarok nem fogunk össze és csak sírunk? Vannak kivételek akiknek bejött itthon, de sokaknak nem akik nincsenek az éppen aktuális kormány lábainál heverve és annak az annak az ismerősei sem vagyunk vagy épp esetleg ezek nélkül szerencse által össze nem jött valami, de az is az ük ük ük dédapáink vagyonával, 0-ról nem hiszem, hogy itthon valamit is tudsz kezdeni, ha csak nem olyan ötleted van ami ütős, de persze ahhoz is szerencse kell vagy nem vagy jó informatikus, én nem vagyok informatikus és nem is szeretném csinálni! Jöhetnek a fontoskodó emberek hazugságai, akik 3 hónap alatt meggazdagodtak 0-ról legálisan és nem adót csalva ma 2012-ben!


Le se írom az egyéni vállalkozások költségeit például Angliában, mert el sem hinnétek.. Írországot is megjártam már! De most készülök Angliába!


Én azt az életet választom, hogy utazgathatok, élhetek, megadhatok mindent a gyerekemnek és földeket gyűjtsek itthon majd öreg koromban esetleg egy gazdaságtól mentes saját önellátó legyek!


Részemről én nem írok többet ide, mert túl sok a Magyar irigy és csak a sírni tudó, de semmit nem tevő és ha már nem teszek semmit és szar nekem, akkor dögöljön bele mindenki típusú ember, tisztelet a kivételnek!


U.i.: Imádom Magyarországot! De nem tudok megélni, csak éppen hogy! És mikor hazatérek, boldogság és öröm fogad, ami a határtól már egyre jobban lombozódik, az ott kéregetők miatt, majd a boltokban amikor akármit veszek és nesze odabassza fintorral az eladó, meg ha már vettem valami szolgáltatást és ki van fizetve akkor kuss a nevem!


Valamint csak, hogy tudjátok, a külföldi Magyaroknak köszönhetitek azt, hogy valamennyi Magyar magánvállalkozás működhet, mert 60%-ban itt költik el a fizetésüket, más kérdés, hogy részben az is kivándorol az országból, de én a kis vállalkozásokról beszéltem! Legalább is én így gondolkozom! És amikor itthon vagyok a Magyar terméket támogatom (már amennyire az is Magyar) és az öreg idős piacosokat akik eladják a kis paradicsomukat stb.!


Kint nincs mérgelődés 95%-ban, a postás mosolyogva vár, megkérdezi, hogy vagy és ha valamit elront akkor elnézést kér és nem csapdolózik és órdítja le a te fejed, mert ő hibázott, a főnököd tisztel és érdekli, hogy minden rendben van-e, nyitottak az emberek, nem az, hogy odamész ismeretlenhez és vagy megver vagy nem vagy homokosnak néz, mert oda mentél hozzá! Nincs ennyi negatívum, ha összeesel nem mennek el melletted! Ha ezek is megvannak meg a normális adózás, akkor hazatérek vagy ha látok egy olyan pártot akiért érdemes összehúzni a fogam és felemelni a munkaeszközt és bizonyított, hogy ő sem egy újabb csaló és megigéri, hogy 5-7év múlva minden rendben lesz, de ez hogy 30+ nem tudom hányéve csak a harc megy a politikusok között és az ország meg le van szarva...! És pontosan az ilyen negatív emberek miatt vagyunk bajban an meg a kapzsik miatt akik másokat el akarnak taposni.. Nem si folytatom tovább, legbelül mindenki érzi ezt aki küzdött valaha az életben! El lehet gondolkozni!


Szomorú, de ez van! Ez az oldal is értelmét veszti, mert kevés az értelmes ember aki válaszol normálisan! Minden jót!

2012. jún. 3. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!