Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Kasztrálás. Szerintem durva.

Figyelt kérdés

[link]


Aki meg nincs megkeresztelve, vagy nem hisz istenben, azt meg elégetik máglyán.


Ha később az a valaki mégis jó útra térne, és találna egy magakorabeli feleséget, már nemigen lenne mivel gyereket nemzenie. Én nem védem a pedofilokat, de azért már ez durva. Megcsonkítás. Inkább adjanak nekik életfogytiglant.



2012. febr. 27. 02:53
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "egyéneket nem kasztrálni kell hanem bezárni a fegyházba a nehéz fiúk közé!! Úgy olvastam, hogy ott "szeretik" az ilyen embereket és gondoskodnak róla, hogy azt a napot is átkozza amikor megszületett!!!
2012. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
95%
Igenis kasztrálják, nehogy az ilyen még véletlenül szaporodjon is! Ide nekem egy kést!!!!
2012. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
91%

Úgy olvastam, hogy ott "szeretik" az ilyen embereket és gondoskodnak róla, hogy azt a napot is átkozza amikor megszületett!!!


Ez igaz! Az egyik legnagyobb gondot az okozza a börtönökben a túltelítettség mellett, hogy hova rakják ezeket a beteg barmokat, pont az ilyen papás-mamás játékok miatt.

2012. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
36%

Akár önkéntes, akár nem, a kasztrálás undorító csonkítás, amit kutyáknál sem bírok ki.


Zárják inkább őket az nagydarab és nagyfarkú fegyencek közé, akkor megtanulja, milyen is megerőszakolva lenni.

2012. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
90%

>> a kasztrálás undorító csonkítás...

Már leírták, hogy nem késsel, hanem gyógyszerekkel kasztrálnak


>> amit kutyáknál sem bírok ki...

Ki mondta, hogy legyél jelen ? Ja, tehát rólad van szó...

2012. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
100%

23-as nak üzenném.

Az egy dolog, hogy milyen szexuális hajlama van, amíg nem csinál semmit addig nincs gond. DE attól kezdve hogy bántalmaz egy gyermeket, tönkreteszi egy életre, igenis bűnöző! Akár beteg, akár nem!

Én is egyet értek a kasztrálással, saját bőrőmön tapasztaltam milyen az amikor gyermek korodban bántalmaznak, tudom mit él át egy gyerek ilyenkor. 13 éves voltam, két évig voltam utána depressziós, nem kívánom senkinek azt amit én átéltem.

És igenis, ha volt olyan elvetemült hogy megtette akkor bűnhődjön és feleljen a tetteiért, és igenis a börtön nem elég erős büntetés egy ilyen emberi hulladéknak!

2012. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
66%
Én kötelezővé tenném, és nem opcionálisan választhatóvá!
2012. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
03-02 17:41 Sajnálatos dolog ami veled történt, de nem lettél te ettől annyira sérült, mint állítod, csak bedumálták neked, mert ez a trendi a társadalomban. Elég ba börtönbüntetés, nem kell senkit kiherélni a te harmatgyönge lelked miatt, azért élvezted gyerekként, hogy az eset után mindenki veled foglakozott, mindenki téged sajnált.
2012. márc. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
75%
04:05: téged már nem is minősítenélek, alighanem pszichiátriai vagy büntetőjogi eset vagy.
2012. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
91%

04:05

Te egy utolsó f.szfej vagy, remélem tudod.

2012. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!