Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Kasztrálás. Szerintem durva.

Figyelt kérdés

[link]


Aki meg nincs megkeresztelve, vagy nem hisz istenben, azt meg elégetik máglyán.


Ha később az a valaki mégis jó útra térne, és találna egy magakorabeli feleséget, már nemigen lenne mivel gyereket nemzenie. Én nem védem a pedofilokat, de azért már ez durva. Megcsonkítás. Inkább adjanak nekik életfogytiglant.



2012. febr. 27. 02:53
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van, egy ember, aki sorban erőszakolja a nőket és a gyerekeket, tényleg jobb, mint aki ezt az embert kasztráltatná. Végül is ez utóbbi tesz tönkre életeket, tőle félnek éjszaka az utcán, nem pedig a visszaeső szexuális bűnözőktől. Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem! Komolyan hálás vagyok!
2012. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen egyetértek a kasztrálásukkal. Sokkal jobban sajnálom azokat a szerencsétlen gyereket, akiket ezek a beteg állatok megerőszakoltak. A kasztrálás nem fájdalmas, nem úgy kell elképzelni, mint a középkorban, hogy jön valaki egy nagy karddal, és nyissz, fizikai kasztrálásnál elaltatják az illetőt (gyakorlatilag egy sima műtét), és a gyógyszeres sem fájdalmas, így az égvilágon semmi kifogás nem lehet ellene, pláne, hogy önkéntes. A bűnelkövetőknek is jobb lesz így, hogy normális életet tudnak élni utána.
2012. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
95%

Kasztrálják csak, nem kár értük.De nem tudom, miért kell miattuk aggódni.Le van írva, hogy ez inkább egy kezelés.Nyilván emberségesen csinálják, nem úgy , hogy elő az ollót és nyissz, aztán mehet, amerre lát ráadásul saját kérésre, ha az elkövető akarja.

Egyébként én nem vagyok 100% biztos benne, hogy ez mindenkinél hatásos, attól még molesztálhat gyereket, hisz a keze megmarad.

2012. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
13%
Van itt olyan, aki el is olvasta a cikket? Ezt nem büntetésből használnák, az elkövető saját maga kérheti, hogy hajtsák végre rajta. A pedofilok és hasonló emberek nem gonoszságból teszik azt, amit, hanem mert mentális betegek. Nyilván neki is könnyebb, ha egyszer és mindenkorra véget vetnek ennek a hajlamnak, ezért kérik. Itt nincs olyan, hogy jó útra tér, mert nem bűnözők, egyszerűen csak betegek.
2012. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
87%

utálom, amikor a bűnözők jogairól szónokolnak egyesek. már bocs, de nem kötelező gyerekeket molesztálni, nőket erőszakolni, embereket ölni, és még sorolhatnám. jóérzésű emberben alapvetően van egy erkölcsi gát, akiben pedig nincs, azok számára találták ki a törvényeket, büntetéseket.


ez egy tudatos cselekedet, ami büntetést érdemel. simán kiszabnék rá halálbüntit is, akkor majd kétszer meggondolja a "gyerekszerető" állampolgár, hogy hol a helye a farkának.

lehet, hogy nem a 19. sz.ban élünk, de valahogy akkoriban mégis nagyobb rend volt mint ebben a fene nagy szabadságban és jogállamban.

2012. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Itt a gyengeelméjűket sem tisztelik már, mivel bezárják őket a börtönbe, (ami eddig tilos volt) pedig csak orvosra lenne szükségük.
2012. febr. 27. 14:16
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te honnan szedted?
2012. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
97%

A minimum, amit megérdemelnek, miután ártatlan gyerekek életét tették tönkre, hogy többet ne tudják használni arra a dologra a szerszámukat!


A pedofilokból SOSEM lesz normális ember.

2012. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kevés. Aki nemi erőszakot követ el (pláne gyerekek ellen, de általában is) azt le kell lőni, mint a veszett kutyát. Aki odáig eljutott, az már rég elvesztette mindazt, amitől EMBER valaki. Az már csak egy dúvad, és ha a szerszámát nem tudja az ösztönei kielégítésére használni, akkor majd használ valami mást.


"Csökkentsd a visszaeső bűnözők arányát! Lőj le egyet minden nap!"

2012. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező!


Én írtam, hogy molesztáltak. Csak hogy tudd, kiket védesz, leírom az életemet.

7 éves voltam, mikor a szomszéd, aki vigyázott rám, megerőszakolt. Szerencsére kiderült, lecsukták. Én 11 éves koromig jártam pszichiátriára és szedtem gyógyszert. 14 éves koromig anyuékkal aludtam, annyira féltem.

Kamaszként minden pasit visszautasítottam, se randi, se csók. 19 éves voltam, amikor valaki elég kitartó volt. Amikor 3 hónap együtt járás után véletlenül megérintette a mellemet ruhán át, hisztérikus rohamot kaptam, kórházba kellett szállítani. Újra kezelések, gyógyszerek. Közben az emberek, a kortársaim persze megszóltak, hogy ennyi idősen nincs egy normális kapcsolatom.

A második barátom nagyon türelmes volt, a pszichológushoz is elkísért. Tudod, milyen sírógörcsöt kapni, amikor a párod meztelenül átölel? A 2 éves évfordulónkon feküdtünk le egymással. 24 voltam. Még két évig jártam dokihoz, alkalmanként ő is jött velem.


És hogy mi van azzal, aki molesztált? 2 év után kiengedték; 7 évvel ezelőtt molesztálta a SAJÁT gyerekét (akihez szerinted joga van). Most már 20 évet kapott, a börtönben öngyilkos lett.


Néha, amikor olyanokkal találkozok, aki az ilyen embereket védi, azt kívánom, csak a felét szenvedje végig annak, amit én és a hozzám hasonló ÁRTATLAN, VÉDTELEN GYEREKEK!

2012. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!