Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Kasztrálás. Szerintem durva.

Figyelt kérdés

[link]


Aki meg nincs megkeresztelve, vagy nem hisz istenben, azt meg elégetik máglyán.


Ha később az a valaki mégis jó útra térne, és találna egy magakorabeli feleséget, már nemigen lenne mivel gyereket nemzenie. Én nem védem a pedofilokat, de azért már ez durva. Megcsonkítás. Inkább adjanak nekik életfogytiglant.



2012. febr. 27. 02:53
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
84%

OLvassátok már el a belinkelt cikket! A bünözö MAGA KÉRHETI, hogy kasztrálják, NEM KÉNYSZERITIK erre.


EZ azért igen nagy KÜLÖNBSÉG!!!!

2012. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
83%
Nem azért, de el kéne olvasni a szöveget is! Ott van az első sorokban, hogy önkéntes, és enyhítéseket kap érte. Innentől fogva nem értem a problémát, mert ez olyan, mintha kb valaki nem akarna gyereket többé, és sterilizáltatja magát. Ugyanúgy önkéntes.
2012. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
98%

Engem bántalmaztak gyerekként. Kötelezővé kéne tenni, nem választhatóvá. És fizettetni fele a pszichológus, a gyógyszerek árát.

Ha egy ilyen csak rá nézne a lányomra, a puszta kezemmel ölném meg.

2012. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
97%

Sok előttem szólóval egyetértek, mentek is a zöld kezek.


Azért a véleményemet én is leírom.

Szerintem a kasztrálás önkéntes kérése teljesen humánus és modern felfogást tükröz. Az, hogy van akin nem segít, nem jelenti azt, hogy senkin nem segít. A többség valószínűleg jobb életet élhet utána.


A gyermeknemzésről. Kérdező! Te valószínűleg a XIX. században élsz, mert tudod a huszadikban már létrehaoztak olyan intézményeket, mint a spermabank, és rutinszerűvé váltak olyan eljárások, mint például a mesterséges megtermékenyítés...


Kérdező! Szerintem te el sem olvastad a cikket. Legföljebb a címét, majd jogosnak vélt morális felháborodásodban máris mélységesen elítélted az egészet, anélkül, hogy minimálisnál több információt gyűjtöttél volna, például a linkelt cikk elolvasásával, amire úgy tűnik nem vettél fáradtságot.

2012. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
88%
Büntetésként a kasztrálás korrekt. Kezelésként nem hiszem, hogy sok értelme lenne. Nem is tetszik az a nézet, amivel a bűnözőből hirtelen beteget akarnak csinálni. Jövőre már kasztrálás helyett pá
2012. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
62%
...párszor beszélget valami pszichológussal és ülnie sem kell? / 15-ös voltam
2012. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
43%

Remélem addig azért nem fajul a dolog.


Menjen csak böribe a kiszabott időre, de ha kasztráltatja magát, engedjék el egy negyedét, aztán pedig rendszeres orvosi vizsgálatokra rendelném. Ezen való megjelenés elmulasztása esetén (főleg, ha ismételten előfordul), pénzbírságra, vagy további elzárásra ítélném. Kicsit nehéz lenne az új életében az új munkahelyén, vagy az új ismerősei között elmagyarázni, hogy miért is kell most neki 30 napra fegyházba vonulni :-)

2012. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom, kevesen tudják azt, hogy mit is kell manapság a kasztráláson érteni. Manapság nem távolítják el sebészetileg/mészárosilag a heréket, hanem csak egyszerűen gyógyszeres kezelést kap, hogy csökkentsék a szexuális vágyát. Aztán egy kis idő múlva kikerül az (orvosi) rendszerből, elköltözik, nevet változtat vagy valami más trükkel - és ott folytatja, ahol abbahagyta !!

Itt van a nagy hiba: nem arra kellene törekedjünk, hogy állandóan mentegessük a bűnöst és keressük a kibúvókat számára. Hanem arra, hogy elejét vegyük a bűnnek. Vagyis, ha már nem tudjuk megelőzni a jövendő bűnöket, legalább a betegesen visszaesőket iktassuk ki végleg. Ezt mindannyiunk érdekében.

2012. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
95%

Elmorzsoltam egy könnycseppet a szemem alatt!

Hogy az legyen az enyhitő körülmény, hogy az ő kérésére kasztrálják??!! Attól még BÁRMILYEN mocskos dolgot is tud tenni a kasztrálás után is!Példás büntetés kellenne, fogat fogért!

2012. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%
Aki egy ember kiherélésére szavaz itt, az alacsonyabb szintre süllyed, mit a pedofil, vagy a szexuális bünöző. Jellemző a mai Jobbikos-Fideszes-fasiszta magyar emberekre...
2012. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!