Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Kasztrálás. Szerintem durva.

Figyelt kérdés

[link]


Aki meg nincs megkeresztelve, vagy nem hisz istenben, azt meg elégetik máglyán.


Ha később az a valaki mégis jó útra térne, és találna egy magakorabeli feleséget, már nemigen lenne mivel gyereket nemzenie. Én nem védem a pedofilokat, de azért már ez durva. Megcsonkítás. Inkább adjanak nekik életfogytiglant.



2012. febr. 27. 02:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
8%
Azt hinné az ember, hogy civilizált országokról van szó, és a XXI. századról... Barbár, fasiszta dolognak tartom.
2012. febr. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezek is csak olyan sorsot érdemelnek mint a veszett kutyák,teljessen egyetértek a kasztrálással.
2012. febr. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
egyetértek vele.az is durva,amit elkövettek.
2012. febr. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Szerintem visszafelé haladunk a 15. századba, amikor Pl: lopás miatt levágták az emberek kezét. Persze az nem bűn, ha ők kínoznak embereket, (biztos az orvosokkal végeztetnék).
2012. febr. 27. 04:59
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
helyes. aki aberrált és visszaeső, kasztrálják is. Sőt, ugyanúgy támogatom a halálbüntetést is erőszakos gyilkosok esetén pl.
2012. febr. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%

Én megnézném, mit reagálnátok, hogy egy ilyen "megtévedt bárány" a ti gyereketeket erőszakolná meg, tenné tönkre talán egy életre...


Igenis, kasztrálják az ilyet! Mind felnőtt ember, TUDJA, mit tesz, és TUDJA, hogy amit tesz, az bűn. Mégis elkövette, mégis megtette. Innentől értelmetlen emberszámba venni. Lemondott arról, hogy kedvesen, emberileg bánjanak vele, amikor tönkretette egy másik ember (pláne, gyerek, és a szülei) életét. Nehogy már a bűnöst védjük...

2012. febr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
98%
Aki ilyen dolgokat követ el,azzal én is ezt csinálnám,sőt durvábban.
2012. febr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
98%
helyes,en is egyetertek.
2012. febr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%
Mert aztán marhára emberséges dolog 10 éves fiúkat/lányokat farokra húzni.
2012. febr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
93%
Én azt tartom betegesen helytelennek, hogy valaki a bűnözők jogait védi, embertelennek tartja a bűnözők különböző büntetéseit. Nem, a bűnözök ellen minden eszközzel védekeznünk kell, és ezek között az eszközök között egy utolsó szempont a humánus megértegetés, bűnöző-siratás. Azt nagyon helyesnek tartok, hogy az új törvények nálunk is egyre több eszközt engednek igénybe venni a bűnözől ELLEN! (Nem pedig a bűnözők védelmében.)
2012. febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!