Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy az USA,...

Miért van az, hogy az USA, Izraelnek, stb. -nek lehet atombombája, de Iránnak nem?

Figyelt kérdés

Ha a zsidókat annyira zavarja az atom, akkor miért nem szereli le a sajátjait is?

Egyébként Magyarországnak, Romániának és Németországnak sem lehet atombombája, nem csak azért mert gyengék, hanem mert rossz oldalon álltak a II. VH. ban.


2012. febr. 22. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 asmosys ***** válasza:
100%

16:38

Fura, mert a link 2010-es és tavaly /2011/ még sima boltban vettem.

2012. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%
Én meg utálom a mcdonaldsos papírhamburgert és a koka kolát is. Ha már, akkor inkább jó házi vagy henteshambi nagyadag valódi húsból és valódi mártással, nem két gram salátával ja és hozzá cukorlé helyett gy jó Szekszárdi Bikavér. Na EZ, ebéd.
2012. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

"Az egész világ meg van róla győződve, hogy az USA, Oroszország és Izrael nem fog atomrakétákat lövöldözni senkire vallásőrülettől elborult aggyal. Az eszelős tekintetű ajatollahokról meg nem feltételezi ugyanezt..."


Ja, csak akkor, ha megint bejön egy világháború.

Ha jól tudom az USA kipróbálta élesben is a bombát. Pakisztán nem próbálta ki.

2012. febr. 22. 17:00
 14/62 A kérdező kommentje:

"Mert Irán egy majomország. Primitív agresszív állatok, akik megrekedtek a középkorban. A nyugatiak technológiája nélkül a legveszélyesebb robbanószerük a teveszar lenne."


Igaz. Az amerikaiak és zsidók mind nagyon rendes és aranyos sőt CSINOS emberek. Indulhatnának a szépségversenyen.

Az is igaz, hogy Irán legjobb robbanószere a teveszar lenne, de a tevéik nem csak vizet fogyaszthatnak, hanem kőolajat is.

2012. febr. 22. 17:11
 15/62 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy sokakat megkommentáltam.
2012. febr. 22. 17:11
 16/62 A kérdező kommentje:
És ha jól tudom, nem Irán fejlesztett ki olyan repülőgépeket, amelyek néhány óra alatt ledobhat a világ bármely pontjára egy atombombát.
2012. febr. 22. 17:20
 17/62 A kérdező kommentje:
És ne higgyétek, hogy Irán párti vagyok, már többször írtam, hogy a világnak sokkal jobb lenne zsidók, amcsik és arabok nélkül.
2012. febr. 22. 17:21
 18/62 anonim ***** válasza:
67%
Ennyiből nélküled is jobb lenne..
2012. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%

Mert akinek van, az mondja meg, kinek lehet. Amíg valaki másnak titokban meg nem sikerül csinálnia a sajátját. Onnantól őt békén hagyják, sőt, ő is pattoghat mások atomprogramja ellen.


"Egyébként Magyarországnak, Romániának és Németországnak sem lehet atombombája, nem csak azért mert gyengék, hanem mert rossz oldalon álltak a II. VH. ban."


Hülyeség. Ezek az országok, a Föld országainak többségéhez hasonlóan, egyezményeket írtak alá, amelyek miatt nem tarthatnak atombombát. Egyébként ha szükség lenne rá, néhány hónap alatt elő tudnák állítani.

2012. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
46%

Mert erősebb kutya b1szik. Ha Irán előállna egy atombombával, az status quo-t teremtene a Közel-Keleten, mivel az atomfegyvernek visszatartó ereje van. Most még Izrael és az USA fölényben érezheti magát, de ha Iránnak atomfegyvere lesz, akkor már ugyanezt nem mondhatják el.

Ott van például Észak-Korea esete. Egy embertelen diktatúra, ahol tényleg semmilyen emberi jog nem létezik, még a normális Dél-Koreaiakba is bele-bele kötnek időnként, mégse pirongatja meg senki őket. Hogy miért? Mert atomfegyverük van, és mindenki tudja, hogy vannak olyan eszelősek, hogy háború esetén meg is nyomják az indító gombot. Attól félnek, hogy ugyanez bekövetkezik Irán esetében is.

2012. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!