Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az arabok és a zsidók miért...

Az arabok és a zsidók miért nem szeretik egymást?

Figyelt kérdés
pedig rokon népek
2012. jan. 25. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

és persze Izrael akarna élelmet, építőanyagot stb vinni de a szemét Hamasz nem engedi be. Gratulálok az abszolút hiteles és kétoldalú zsidó médiához. Gondolom "az izraeli" vagy.

Sőt, csak a demokráciát és rendet akarják elvinni Gázába mikor alkalmanként szétlőnek mindent, mert a szemét Hamasz civilek mögé bújik. Ismerős a mese. Legjobb mikor Izrael azt mondja, hogy semmi rendellenes nincs náluk, minden szabályszerű, hiszen erkölcsösek, és ők látják legjobban ezeket. Mintha az SS és a Gestapo járt volna el anno a háborús bűnök kivizsgálásában. Bezzeg a Goldstone jelentéssel mit is csináltak? Ja igen, széttépték a Knesszetben.

2012. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Hiába bojkottálja Izrael Gázát Izrael felől, Egyiptom irányában teljesen nyitott a terület, onnan bármikor megkaphatnak bármit. Kivéve, ha persze valaki bojkottál, teszem azt a Hammasz.
2012. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nyelvileg SEM vagyunk rokonok a finnekkel.


Ezen a finnek ma hangosan röhögnek. Finnektől tudom. Náluk érettségin már nem tanítják. Tulajdonképpen az egész világ szakad a röhögéstől a so genannte MTA teljesen idióta és ostoba álláspontján.


De hát nem baj az.

2012. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, kérlek nézd meg az alábbi linkeket.

Ezek után sértődöttséged miatt tudom, hogy nem fogsz reagálni, de ha mégis, szívesen válaszolok rá. Addig is a vitát én nyertem, ugyanis ha genetikailag nem is, de nyelvileg mindenképpen a finnek rokonai vagyunk. Az állításod mindenesetre, hogy Finnországban nem is tanítják a finn-ugor nyelvrokonságot megdőlt:


[link]


a finn wikipédián is fel van sorolva a magyar (unkari) a manysival(mansi) és a hantival(hanti) együtt. Mellette ott van a számi is (a lapp nyelv-saame)


[link]



Legközelebb gondold meg miben hazudsz, mert lebuksz.

2012. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A zsidóknak és az arabok nak nincs bajuk egymással, Izrael oldaláról rokonok is, de a terroristák gyűlölik a zsidókat, ők nem muszlimok
jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!