Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a norvég zsidóba...

Mit gondoltok a norvég zsidóbarát terroristáról, Anders Breivikről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 10:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 tetro ***** válasza:
27%
új megvilágításba helyezné a dolgot? az helyezné új megvilágításba a dolgot, ha legalább alapvető tájékozottságotok lenne arról, amiről beszéltek. az észak-európai országokban a szélsőjobb már évtizedekkel ezelőtt elkezdett eltolódni. mivel a szélsőjobb mindig mindenhol a kisebbséget gyűlöli, ez teljesen logikus is. amelyik országokban nincsenek romák vagy zsidók, ott más az ellenség kép. ahol sok a bevándorló, ott ők. ahol meg sok az arab bevándorló... és mivel az ottani szélsőjobbosok, köztük az elkövető is arab-ellenes, ezért izrael háborúját támogatják...
2011. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Varg Vikernes (Burzum) szerint is zsidóbarát: [link]


magyarul: [link]


Persze Vikernes ideológiája megkérdőjelezhető, de amit csinál (Burzum), abban jó.

2011. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
77%

"mivel a szélsőjobb mindig mindenhol a kisebbséget gyűlöli"


Azért ez nem igaz. Ha a cigányok 6 millióan lennének Magyarországon, a magyarok pedig 3 millióan, akkor hiába lennénk mi kisebbségben, a magyar szélsőjobboldal akkor is a cigányokat gyűlölné.


A cigányok nem azért vannak gyűlölve, mert ők a kisebbség, hanem azért, mert veszélyt jelentenek ránk nézve a viselkedésükkel, kultúrájukkal, tetteikkel és gondolkodásmódjukkal.

2011. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 tetro ***** válasza:
15%
akkor a cigány szélsőjobb gyűlölné a magyarokat :) a cigányság nem tudom szerinted milyen valós veszélyt jelent. a kultúránkra? mitől félsz, hogy egy nap cigányzene fog szólni a vivatv-n? gazdaságilag? attól nagyon messze vannak, hogy a tőke az ő kezükben összpontosuljon. ráadásul évtizedek óta nem vallási vagy faji csoportoknál összpontosul a tőke...
2011. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
79%

"mitől félsz, hogy egy nap cigányzene fog szólni a vivatv-n?"


Attól félek, hogy majd egy nap annyian lesznek, hogy agyonvernek minket. Szerintem jogos, de nem tudom te hogy vagy ezzel...

2011. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 tetro ***** válasza:
32%

szerintem ezt írtad: veszélyt jelentenek ránk nézve a viselkedésükkel, kultúrájukkal, tetteikkel és gondolkodásmódjukkal


ez nem igazán az, hogy a testi épségedet félted... nem tudom láttál-e bűnügyi statisztikákat (hivatalosakat, nem kuruc.infosat), de a köztörvényes bűncselekmények száma a rendszerváltáskori kezdeti emelkedés után, 16-17 éve folyamatosan csökken. a többi legenda. persze ez országos átlag, és vannak városok ahol növekszik időnként. de a városok (megyék), ahol növekszik, az nem a roma lakosság számától függ. ellenben a munkanélküliség grafikonjához lényegében hozzá van szögezve... :) szóval retteghetsz, cigányozhatsz és hihetsz bármit, csak a tények mást mutatnak a rasszizmusról...

2011. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%

"A válasz megírásának időpontja: ma 11:37"


Idézetek az idézetedből:

"Amit Mr. Breivik mondott, mind nagy igazság, kivéve azt, amit nem mondott el: nem mondta el, hogy a sok probléma gyökere a zsidók, és azokat a zsidók kreálták, hogy ártsanak nekünk. Hogy számunkra előnnyé változtassuk ezt az erőszakos cselekményt, annyit kell tennünk, hogy mindenki számára világosan eljuttasuk a következőket: a zsidók hozták létre a marxizumust, a feminizmust, a kereszténységet (nem kell mondanom, hogy Jézus és Pál apostol is zsidók voltak?), az úgynevezett pszichológiát, a bankrendszert (a "hiteleket"), a hippi mozgalmat és a többi ideológiát és mozgalmat is, amik az európai nemzetek megsemmisítését és dekonstrukcióját célozták meg. Kivétel nélkül mindegyik mögött egy zsidó áll (vagy néha egy szabadkőműves)!"


"A zsidók a keresztény vallást a nem-zsidók számára hozták létre, hogy követhessék azt és a hamis héber "Istenüket" imádják, így az engedetlen európai pogányok a zsidók szolgáivá és hatékony eszközeivé váljanak."


Értem, szóval Jézus egy zsidó ügynök volt, aki azért áldozta fel magát és végeztette ki magát a zsidókkal, hogy ezzel a nemzsidókat a zsidók rabszolgáivá tegye. AGYRÉM!!


Ez a Varg Vikernes pont ugyanolyan elmebeteg mint Breivik. Az ilyen összeesküvés elméleteknek aztán mindig vannak követői is, az emberi hülyesség határtalan.


Nekem is van egy összeesküvés elméletem, ami saját, kedves hozzászoló, aki belinkelted ezt a marhaságot. Az én verzióm így szól. Liberális zsidó vagy, aki így akarod lejáratni a radikális jobboldalt, hogy a hülyébbjeinek ilyen hiper-összeesküvés maszlagot adsz a szájába, és utána az ilyenek véleményét majd azonosítják a Jobbik ideológiájával. Na, hogy tetszik? Az én összeesküvés-elméletem mennyivel rosszabb, mint amit te hoztál ide? :D

2011. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
7%

"nem tudom láttál-e bűnügyi statisztikákat (hivatalosakat, nem kuruc.infosat)"

Na kérem, az úgynevezett "hivatalos" bűnügyi statisztikák, na, azok a legendák igazán. Rengeteg bűnesetet nem is hoznak nyilvánosságra, vagy félretájékoztatnak, nehogy már csorbuljon az "ártatlan" cigányok méltósága.

2011. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 tetro ***** válasza:
52%
igen, sejtettem hogy ez lesz a válasz :D biztos van egy óriási zsidó világösszeesküvés amiben a magyar rendőrség is benne van. és ők a cigányokat akarják segíteni. figyelj, arra válaszolj már, hogy mégis hogyan titkolja el a rendőrség az erőszakos rablásokat, és gyilkosságokat, mi közben a legkisebb piszlicsáré eset is hetekig folyik a médiából? hmm? hogy csinálják?
2011. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!