Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Európával, az Európai...

Mi lesz Európával, az Európai Unióval és gazdaságával?

Figyelt kérdés
Abban már elég régóta biztos vagyok, hogy el akarom hagyni Magyarországot, sajnos itt semmi lehetőség nincs. Eddig Németország (Berlin) volt az álmom, illetve esetleg még Bécs. De mostanában egyre többet hallani, hogy egész Európa mekkora szärban van a mocskos lusta déliek (görögök, olaszok, spanyolok, portugálok) miatt és ez az EU gazdaságainak csődjét jelentheti... tehát már azon is gondolkodok, hogy érdemes -e elhagyni Európát... leginkább Ausztrália (Sydney) ami jónak tűnik vagy Kanada (Vancouver) bár ott nagyon hideg van, illetve végsősoron az USA (New York, San Francisco)... mit gondoltok?
2011. júl. 14. 07:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Én is gondolkodtam Ausztrálián de túl nehéz kijutni.
2011. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát igen, és én Európát szeretem. mégiscsak itt születtem és itt legalább vannak kulturális értékek szemben ausztráliával, kanadával vagy az usa-val:/
2011. júl. 14. 08:14
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Azért elég naiv dolog a délieket hibáztatni ezért.
2011. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
már miért lenne? válság van az egész világon, mégis a németek pl viszonylag stabil lábakon állnak... pedig mindenki tudja hogy 1990 óta hatalmas teher a keleti terület felzárkóztatása
2011. júl. 14. 08:23
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Németországnak évente bevándorlók százezreire van szüksége. Ha el bírod viselni, hogy németekkel vagy körülvéve, akkor ezt ajánlom.
2011. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
azt miért elviselni kell? a németek az egyik legnormálisabbak Európában
2011. júl. 14. 08:30
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
A gazdasági berendezkedés eleve rossz, ezt hosszútávon nem lehet stabilan tartani. Ha nem olyan "lusták" a déliek, akkor is legfeljebb csak 10-20 évvel működhetne tovább a gazdaság.
2011. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

Teszek rá, hogy "lepontoztok":

Míg élek, átkozni fogom az eu-ba lépés "szellemi atyját", - csak a nagy nyilvánosságra és a kegyeleti okokra való tekintettel nem írom ide ki a nevét.

2011. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

ez globális válság...


az USA is az államcsőd felé tart...


de nekik van egy titkos fegyverük:


a BANKÓPRÉS:)))


PS: Kanada és Ausztrália a természeti erőforrásainak köszönheti a mostani viszonylag jó szereplését


ezek felértékelődnek akkor, amikor vadul folyik a pénznyomtatás...

2011. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

ha mindenképpen ki akarsz vándorolni akkor


Németországot

Ausztriát

Svájcot


ajánlom

2011. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!