Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tenne Ausztria gazdaságáva...

Mit tenne Ausztria gazdaságával, ha Magyarországot vele összecsatolnák?

Figyelt kérdés
Most itt csak a gazdasági rész érdekel, most ne foglalkozzunk a "miértekkel".
2010. júl. 19. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Összeomlana!

A gazdasági berendezkedése, nem engedné +10 Millió ember, és 93.000 Km2 struktúrájának ellátását.

-

És itt jegyezném, meg, hogy tévhit az, ha holnap visszacsatolnák az elcsatolt területeket, az mekkora jó dolog lenne.

Jó lenne érzelmileg, de gazdaságilag...!

2010. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Akkor nemcsak Magyaroroszág, hanem Ausztria is tönkremenne...
2010. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Bár nem vagyok közgazdász, de szerintem vagy radikális átalakításokat kellene véghez vinni itt is, ott is. Vagy Összeomlana az egész. Itt gyenge az ipar és nincs hozzá nyersanyag sem, de munkahelyet ad a városokban. A mezőgazdaság Ausztriában kevés embert foglalkoztat, de kottás az államipénzek miatt, nálunk hatalmas földek vannak és termékenyek lenének, de nincs pénz a fejlesztésükre...hát nem tudom. Furcsa lenne...

2010. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Becsődölne.
2010. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tönkrevágná
2010. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szegény Ausztria
2010. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!