Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraeli-palesztin konfliktus....

Izraeli-palesztin konfliktus. Kinek van inkább igaza szerinted és miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 17:45
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz képest, hogy haláltáborokba zárták a palesztinokat, még mindig tisztábbak, mint az átlag zsidó.
2011. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Ezt a baromsagot meg a palesztinok sem merik hazudni. Menj oda, es mutasd meg ezeket a taborokat. Meg azokat az embereket, akiknek a rokonait oda zartak.

Vagy azokat a legifelveteleket, amik ilyen taborokat mutatnak.

Aljas vagy egeszen.

2011. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Ja, most veszem eszre, hogy ez a 33 %-os. Akkor vissza a reakcio, mert o nem beszamithato.
2011. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
2011. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
2011. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 ekeke ***** válasza:

MINDENKITŐL ELNÉZÉST KÉREK ÉS A SZEMÉLYES BÁNATOT, GYÁSZT SEM SZERETNÉM RELATIVIZÁLNI SEM, ÁTÉREZVE A VALÓBAN TEVÉKENY, DOLGOS ÉS BECSÜLETES EMBEREK SZÖRNYŰ SORSÁT A HÁBORÚK ÉS NÉPIRTÁSOK ALATT, de azt kérlek nézzétek el nekem, ha a valóságról általam ismert dolgokat ide leírom.


Van egy fajelmélet, melyet "zsidó vallásnak" becéznek, ezt elég sok ember átvette egészen, de természetesen vér szerinti zsidó nemigen van ott, hiszen az eredeti vér megegyezik a palesztinokéval. Azok, akik 45 előtt is ott éltek, máig békében lennének a palesztinokkal.

A káoszt a mindenhova beszivárgó kazárok csinálták, akik felvették a vallást, de származásra leginkább törökök. Ezek már túl nagy hatalomra tettek szert zárt, önző világuk következtében az egész világon, 100 éve már tervszerűen formálnak történelmet. Nem igaz, hogy Izrael Amerika 51. állama, hanem Izrael gyarmata Amerika. Hitlert is gyárosok és bankárok segítették a hatalomhoz, pontosan látták a dolog végét. Ha Hitler megsemmisít egy csomó embert, akkor ezután jajveszékelni és sajnáltatni lehet magunkat és mindenki el fogja nézni, hogy épp mi tesszük ugyanezt. Az is furcsa, hogy a "megsemmisített" milliós számú embertömeg után pár évvel időben hirtelen milliók teremnek Izrael Erecben. Ha jó a propaganda, hetven év múlva is dől a lé! Elvileg az ENSZ kötelezően előírta a 67-es határokat, amikhez nem térnek vissza, hanem katonai erővel területeket szereznek. Én sem mondom, hogy a palesztinok nem hibásak, de ilyen furcsa dolgokat (és még amiket az előzők leírtak) nem tettek!!!!


Ezt az egész ügyet és még sok mást sem lehet érzelmekből, politika-faji-vallási identitásérzetből átlátni, de nem lehet igazságot sem tenni vagy bármit visszacsinálni, mert sehova sem vezet. Valami olyasmit kéne elérni, hogy a becsülettel dolgozó józan családapák barátságra és egymás iránti figyelemre tudják nevelni a fiaikat, és ne kelljen háborúra felkészíteni. Bár a három generáció óta menekülttáborokba űzött palesztinoktól ezt várnád? Ismerősöm személyes tapasztalata volt, hogy Libanonban tartózkodtak egy lepukkadt táborban, amikor izrael felől két vadászgép jött, megsorozta a tábort és visszafordult.

Akkor a gyerekeknek azt mondták, hogy szaladjanak ki a nyílt térre, mert akkor legalább nem omlik rájuk a ház.


Szerintem mindenki olyan életet érdemel, amilyet másoknak ad.

2011. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Hazudsz dragasagom. Sosem voltal itt. Ilyen "t-shirt " nem letezik itt. Ebben azert vagyok biztos, mert en itt elek, es tudom, hogy a zsidok a tortenelembol EGYET MEGTANULTAK: CSAK MAGUNKRA SZAMITHATUNK. Es mi a fene az a Card, ahol bazar van? Ilyen szo nincs ivritul, es nincs ilyen nevu hely Izraelben.

"azért a szarkupacért , amit Izraelnek hívnak én semmit sem harcolnék, sivatag az egész" - ezt a marhasagot csak az MERI leirni, aki sosem jart itt.


Hazudok?


Találtam hasonló pólót az ebayen is.

[link]


De lefényképeztem a help me-set is amit is amit még egyszer leírom, hogy odatalálj Cardo-n (Jeruzsálem) láttam.

Ültem 42 fokban árnyékban a holt tenger partján, egyszer elég volt. Egyedül Eliat valamivel jobb hely mert ott van a vörös tenger, de akkor már inkább Egyiptom-Shinai, mert ott kedvesek az emberek.

2011. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
ezt a kazár elméletet magukra valamit is adó arab történészek is elvetik...
2011. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

45 %-os nak

"Don't worry, USA help me!" egeszen mast jelent, mint

"America Don't Worry, Israel Is Behind You "

2011. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Mind a két póló létezik maradjunk annyiba.


Nincs ezzel semmi gond:))) a lényeg, hogy piszkosul nyalnak az USA-nak.

A siratófalnál azt hitte egy rabbi, hogy amerikai vagyok, akkor marha kedves volt hívott befele a siratófal férfi részének az oldalában lévő barlang szerű "zsinagógába". Mikor mondtam neki, hogy magyar vagyok legyintett egyet és mutatta, hogy menjek kifele.

Na ugyanezt megcsinálná valaki a Mátyás templomnál egy izraelivel már a világsajtó tele lenne, hogy milyen hely ez a Magyarország. Ettől független a történelmi emlékek miatt érdemes elmenni. Én kifejezetten a keresztény dolgokra voltam kíváncsi.

2011. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!