Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraeli-palesztin konfliktus....

Izraeli-palesztin konfliktus. Kinek van inkább igaza szerinted és miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 17:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
hát segíts...
2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
A zsidók igazságérzete kicsit egyoldalú, maradjunk ennyibe.
2011. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 bumbi02 ***** válasza:
48%
aki innen fotelben ülve, meg mondja hogy kinek van igaza, annak gratulálok.
2011. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
55%

"Az más hogy a középkorban elfoglalnak egy államot, minthogy a 20. században ahol már van mindenféle emberi jog meg ez meg az."


Az emberi jog nem mostanra vonatkozik, amikor már bepofátlankodtak oda a zsidók, persze hogy lövik őket.

Hanem amikor a nagyhatalmak létrehozták a zsidó államot arab országok területén.

2011. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
81%
Olvastam itt a véleményeket miszerint a zsidók nemrég betelepültek oda. Azt mondják minden háztartásban van Biblia Magyarországon. Azt hogyha kinyitja valaki és beleolvas nem hiszem, hogy tudja tartani az álláspontját. Ha esetleg van egy nyaklánca, amin kereszt van, legalábbis az enyém ilyen, az van Jézus fölé írva, hogy INRI (Iesus Nasarenus Rex Iudaeorum- Názáreti Jézus a zsidók királya). Csak, hogy szemléltessem, hogy nem kitalálták a Holocaustot, hogy odaköltözzenek, mint néhány underground oldalon olvasni, hanem már pár ezer éve ott vannak, nem 1948 óta.
2011. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
75%

Valljuk be, hogy aki Izraelnek ad igazat(10%), az az alábbi 3 csoport valamelyikébe sorolható:


Hitgyülis

Homokos

Esik neki az uzsorakamatból(zsidó/zsidóbérenc)

----

Más!

Egyszer jó lenne már felfogni, hogy a palesztinok a kánaánai, és az Irakból elvándoroló nép keveréke!


Kánaánaiak, már Ábrahám megérkezése előtt ott éltek.

Az Irakból elvándoroló nép, pedig maga Ábrahám, és népe, akinek az Isten odaadta azt a földet.


Vagyis a palesztinok, pont azoknak a zsidóknak a leszármazottai, akiknek az Isten odaadta azt a földet.

Később keveredtek egy kicsit a romaiakkal, és az arabokkal, és átvették a nyelvüket(arab), ami ugyancsak szemita nyelv, és az Iszlámot. De ettől még a származás nem tűnt el! Ezért voltak még eredeti szemita-arab zsidók azon a földön akkor, amikor megérkeztek a ruszki, meg lengyel (kamu)zsidók. Na azok tényleg zsidók voltak. Szemiták is, meg zsidó hitűek is, de már arabul beszéltek, és palesztin nációhoz tartoztak! Vagyis azon a bibliai alapon, amin Steiner Kristóf és társai követelik azt a földet, pont azon az alapon jár a palesztinoknak!


Na mindegy... aki nem hiszi, keressen utána!

2011. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
77%

Az izraeli vagyok


Eloszor is 18:11-nek

"Én voltam azon a területen. Az a helyzet, hogy a zsidók egyáltalán nem kedvesek kivéve ,ha amerikainak néznek. Akkor nagyon tudnak nyalni(ez velem is megtörtént)

Jó példa erre az a t-shirt is amit a Cardon, a bazárba lehet kapni. Van rajta egy amerikai vadászgép és alatta egy felirat: Don't worry, USA help me!

A másik oldalon ,Betlehembe kedves mosolygós palesztinok vannak akik próbálnak mindenféle portékát eladni, hogy valahogy megéljenek.

A lényeg, hogy azért a szarkupacért , amit Izraelnek hívnak én semmit sem harcolnék, sivatag az egész. "


Hazudsz dragasagom. Sosem voltal itt. Ilyen "t-shirt " nem letezik itt. Ebben azert vagyok biztos, mert en itt elek, es tudom, hogy a zsidok a tortenelembol EGYET MEGTANULTAK: CSAK MAGUNKRA SZAMITHATUNK. Es mi a fene az a Card, ahol bazar van? Ilyen szo nincs ivritul, es nincs ilyen nevu hely Izraelben.

"azért a szarkupacért , amit Izraelnek hívnak én semmit sem harcolnék, sivatag az egész" - ezt a marhasagot csak az MERI leirni, aki sosem jart itt.


18:13- nak

"Láttam itt (!!!!) élek benne.

.... azelött nem zsidók éltek ott (!!!!) hanem arabok.."


A felkialto jelek tolem. A hazug embert elebb utolerik mint a santa kutyat.


22:13-ra nem reagalok, es nem azert, mert muzulman (leteznek ertelmes muzulmanok is), hanem mert annyira marhasagokat ir sorozatosan, hogy a szajkozasai nem esnek bele meg a legalacsonyabb ertelmi kategoriaba sem.

2011. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fáj neked az igazság, hogy semmi közöd ahhoz a földhöz, és hogy a neved adod, egy népirtáshoz.
2011. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Egy ilyen bonyolult és messzire nyúló konfliktusban természetesen nincsenek csak "jók" és "csak" rosszak.


De jelenleg a palesztinoknak és az araboknak kellene abbahagyniuk terrorszervezetek támogatását, Izrael folyamatos lövetését, civilek legyilkolását.


Izrael nem fog összecsomagolni és máshová költözni onnan. Ezt tudomásul kellene venni végre az araboknak és eszerint kellene kialakítani a palesztin területek jövőjét.

2011. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

elég lebutított kérdés, de ha már így kell válaszolni, akkor az izraelieknek.

48'ban a britek kivonulásával ugyanolyan pozícióból indultak, mint az izraeliek, akár békésen is élhettek volna mellettük a nekik kijelölt államban, ehelyett azt mondták, hogy erővel döntjük el - innentől kezdve nincs sírás, hogy bukták.

Az utána lévő időkben meg úgy alakult, hogy a palesztin vezetés mindent elkövetett, hogy ne legyen béke, mert az ellentmondott volna az érdekeiknek, szóval még mikor tök jó lehetőség is lett volna rá, akkor is direkt elszabotálták. Erről az átlag palesztin nem tehet, hogy így alakultak a belső viszonyaik, de az izraeliek meg még annyira sem, szóval megint nem ér a mutogatás.

2011. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!