Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bosznia, Montenegro, Macedónia...

Bosznia, Montenegro, Macedónia hogy bírnak ilyen nagy munkanélküliségi rátákkal létezni? 20,30,40-- ez már nagyon durva nem?

Figyelt kérdés
És Spanyolországban is 20 körüli. Ebből nem lesz hatalmas összeomlás?
2010. nov. 27. 22:06
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Elképesztő, ahogy egy vadidegennek beszólsz..


Tipikus magyar dolog, így rászállni egymásra.


Kikaparni a másik szemét, neki se legyen.


Irigység.. ÁÁÁ ennek semmi értelme..



Nem tudom mi alapján szólsz be nekem, mikor én hajlandó vagyok dolgozni, és bármeddig tanulni..



Nem tudom te hol végeztél, hány nyelvet beszélsz; de te az a tipikus ember vagy, aki leszólsz másokat, akik még lehetnek vkivé.

2010. nov. 27. 22:45
 32/36 A kérdező kommentje:

Megnézheted most is keresnek tanárokat, orvosokat stb..



Külföldre is még lehet menni..



Te vagy olyan vak, hogy nem látod be, hogy van még itt tennivaló.

2010. nov. 27. 22:46
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Vázeg feltűnt valakinek, hogy nagyon nem a kérdésre válaszoltok? :D Mondjuk a kérdező is erősen kötözködik.

Úgy bírják ki ezek az államok, hogy kölcsönöket vesznek fel(a legfejlettebb államoknak van a legnagyobb adósságuk: [link] ), és az a 20-30-40%-os munkanélküliség azt jelenti, hogy ezeknek az embereknek nagy része dolgozik, csak feketén.

2010. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Előzőnek:


köszönöm, hogy a kérdésre érkezett a válasz, és nem a világvégét jósolta meg.

2010. nov. 27. 23:04
 35/36 anonim válasza:
A kérdezőnek igaza van! Magyarországon 10-15%-os a munkanélküliség!
2013. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én sem értem.Lehet ilyen alacsony egy nyugati democsokráciában? 20%-os munkanélküliség? Hát az maga lenne a mennyország,hallod...Üdv a valóságból.B
2013. okt. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!