Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bosznia, Montenegro, Macedónia...

Bosznia, Montenegro, Macedónia hogy bírnak ilyen nagy munkanélküliségi rátákkal létezni? 20,30,40-- ez már nagyon durva nem?

Figyelt kérdés
És Spanyolországban is 20 körüli. Ebből nem lesz hatalmas összeomlás?
2010. nov. 27. 22:06
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség..


Bármelyik egyetemre mehetek, és van még olyan egyetem, ahol a szerzett diploma értékes.


2 nyelven beszélek, ha Berlinben van munka, oda megyek, ha Sydneyben akkor oda; nem vagyok helyhez kötve sem.


Elég nagy a mozgásterem.

2010. nov. 27. 22:31
 22/36 A kérdező kommentje:
Dehogy omlik össze.. Egész jól megy még.
2010. nov. 27. 22:32
 23/36 anonim ***** válasza:
35%

"Nem hiszem; kitűnő tanuló vagyok, jó gimnáziumban és 2 nyelvet beszélek folyékonyan.."


Az nem zárja ki, csak jól kell hozzáállnod. Meglásd sikerül, még ha nehéz is.

2010. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
52%

"Azt pedig,hogy hány munkanélüli van az országban,nem tudja senki. Vannak területek,ahol még a 20 %-ál is magasabb az arány,nemcsak a cigányok között. Vannak,akik feketemunkások, a statisztikában ők is munkanélküliként szerepelnek."


Sokan már semmilyen statisztikában nem szerepelnek. Van egy ismerősöm aki 1992 óta munkanélküli. Szerinted őt nyilván tartják bárhol is? És van még néhány aki úgy öt tíz éve csak, szerintem őket sem.

2010. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Én úgy állok hozzá, hogy a munka fontos.. Nekem örömet okoz a tevékenykedés.


Tanulni, tanulni és dolgozni. Én nem bírnám ki ha otthon ülnék a segélyre várva.


Másrészt jelenleg is van elég állásajánlat az országban, csak Mo-n 0 az emberek mobilitása.

2010. nov. 27. 22:37
 26/36 A kérdező kommentje:
De úgy látom te attól érzed magad jól, hogy kihasználod a szociális rendszert és eléldegélsz így..
2010. nov. 27. 22:38
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

"Bármelyik egyetemre mehetek, és van még olyan egyetem, ahol a szerzett diploma értékes."


És gondolod egyedül neked lesz "értékes" diplomád? :D

2010. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Természettudományok keresettek, sokan kibuknak, vannak szakok ahol évente 5-6 ember végez..


Egyes szakokon soha nem lesz túltengés, mert kihullanak az emberek.. Bölcsészkaron még el lehet üldögélni...

2010. nov. 27. 22:40
 29/36 anonim ***** válasza:
64%

"Másrészt jelenleg is van elég állásajánlat az országban, csak Mo-n 0 az emberek mobilitása."


Nulla???? Mondod te aki életedben egy percet sem dolgoztál. A tiéd lehet, hogy nulla, én Nyírbátorba jártam ami tőlem 208km és reggel este. Még össze kellett szednem a szomszéd falubeli kollégákat is és este pedig hazavinni őket. Napi 500kmt mentem. A te mobilitásod nulla, de nem mindenki van így ezzel.

2010. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

"De úgy látom te attól érzed magad jól, hogy kihasználod a szociális rendszert és eléldegélsz így.."


Így van, és hamarosan te is ezt fogod tenni az "értékes" diplomáddal. :)

2010. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!