Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegró. Mit érdemes...

Montenegró. Mit érdemes megnézni, hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Ismertek kevésbé népszerű,de szép helyeket?
2011. júl. 20. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy Montenegro nem túl nagy, az igazán szép helyek elég népszerűek is. Sőt, egész Montenegro népszerű - ott nyaral Szerbia 90%/a + még a külföldiek.

De nagyon sok szép hely van - attól függ, hogy te mire vagy kíváncsi.

Nem mellesleg jóval olcsóbb, mint Horvátország.

Kotor, Budva, Herceg Novi, Tivat, Ulcinj, Njivice,...

2011. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Žanjic <3 :)
2011. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!2002 és 2003-ban Budvában voltunk nyaralni!!Szép hely,és nagyon olcsó volt!!

De tavaly,és tavaly előtt már Ulcinj-ban voltunk,mert a Budva-i szállásárak már nem kicsit feljebb mentek.

Ulcinj is gyönyörű hely,14 km full homokos tengerpart(Velika Plaza),lassan mélyülő tengerrel.Ideális kisgyerekeseknek is.

Neten foglaltunk szállást (magyar a szállásadó hölgy,oda ment férjhez) mikor megtudta,hogy magyarok vagyunk egyből engedett az árból!!!

A horvátokhoz képest az árak kb. a fele..

Jó hely Ulcinj,rohadt olcsó,én bátran ajánlom mindenkinek.

Idén is oda megyünk,már jönnek a barátaim,és az anyámék is velünk!!

Nagyon szép a Kotori-öböl (Budva,Kotor,Hercegnovi),közel van Dubrovnik,Albánia.

Ennyi,ha van kérdésed,szívesen válaszolok üdv:Tomi

2011. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó! Esetleg tudnál egy linket küldeni a szállással kapcsolatban?
2011. júl. 21. 10:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali!!

[link]

2011. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, mert mi Sutomore-be megyünk 2 hét múlva.
2011. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki Budvát választja, ajánlom: [link]
2011. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


utolsóelőtti: jajj. Én Sutomoret nem igazán szerettem. Mi 2x voltunk Šušanj-ban nyaralni, 1x Igalo-ban, és 1x Sutormore-n.

A Šušanji nyaralások tetszettek nekem legjobban, utóbbi 2 nem igazán jött be.

Egyébként, ahogy akkor írtam Žanjic gyönyörű, a Hercegnő strandja [kraljičina plaža], és még valami Vörös strand [nem tudom már pontosan mi a neve, de Šušanjhoz és Sutomorehoz is közel van]


Egy másik kérdésnél ezt írtam Sutomoreról:

Én 2008 nyarán voltam pont Sutomoren [előtte voltunk máshol is]. A Zlatna Obala hotelban voltunk elszállásolva. A hotelnél hínáros a víz, és nagyon piszkos. A parton jó kajákat lehet venni :D, és a zlatna obala hoteltől [ha nem oda mentek, csak annyit mondok, h nagyon sutomore végén van], na szal onnan ha elmész valamennyit már tisztább a víz. Van egy kék [vízi]csúszda is a parton, de hát... elég sz@r, nem lehet normálisan csúszni le rajta, csak ha lejebb húzod a bugyid/gatyád, de úgy meg nagyon csípja a feneked.

Nekem nem annyira tetszett Sutomoren, de a közelben elmehettek a Boreti-i aquparkba, vagy a hercehnő strandja nagyon szép, meg a vörös-part vagy mi Bar felé. A Kotori-öbölt is nézzétek meg ha tudjátok, mert nagyon szép. Ott főleg a Kék-barlang, nagyon szép kék a víz ott, meg Žanjic nagyon szép :)

Ja, táj elég szép, tengerpartot leírtam, emberek "normálisak", éjszaka pedig bömböltetik a zenét :P

2011. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Tervek szerint Tivatba megyünk 2 éjszakára aztán Budva 5 éjszaka. De lehet tivatból Ulcinj lesz.
2011. júl. 23. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!