Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bosznia, Montenegro, Macedónia...

Bosznia, Montenegro, Macedónia hogy bírnak ilyen nagy munkanélküliségi rátákkal létezni? 20,30,40-- ez már nagyon durva nem?

Figyelt kérdés
És Spanyolországban is 20 körüli. Ebből nem lesz hatalmas összeomlás?
2010. nov. 27. 22:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
57%

A kérdésedre válaszolva, úgy bírnak létezni, hogy folyton hiteleket vesznek fel, amiből mindig fenn tudják magukat tartani egy ideig. Nálunk is ez van, és lényegében mindenhol a világon. Ezt hívják eladósodásnak, ami megtörténik állami, és magán úton is a bankok által.


Így lényegében egy nagy, tartalmatlan vízfejjé változik a gazdaságu(n)k, dehát úgy néz ki, hogy ez valakinek nagyon rendben van.

2010. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen büszke vagy rá látom.."


Igen. Majd ha ennyit elérsz neked is lesz rá okod.

2010. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

mennyit érjek el? legyek 1,5 évig munkanélküli?


Nehéz lesz idáig eljutni..

2010. nov. 27. 22:19
 14/36 anonim ***** válasza:
35%
A hiteleket benyelik a politikusok. A népnek épp csak löknek.
2010. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
17%

Egyébként pedig, ha bajod van azzal, hogy 59%-os vagyok, akkor erre csak azt mondanám, hogy pont azok az emberek szavaztak le idáig, akiknek fáj az igazság, amit kimondok.


És sajnos ők sokan vannak.

2010. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
32%

"mennyit érjek el? legyek 1,5 évig munkanélküli?


Nehéz lesz idáig eljutni.."


Azt te csak hiszed. Elég ha minden kérdésre ennyit válaszolsz:

Nincs.

Nem tudom.

Nem az én asztalom.



És meglásd sikerülni fog.

2010. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Nem hiszem; kitűnő tanuló vagyok, jó gimnáziumban és 2 nyelvet beszélek folyékonyan..


Előttem minden lehetőség... Szégyellném ha munkanélküli lennék lustaságból.

2010. nov. 27. 22:23
 18/36 anonim ***** válasza:
34%

Még megérheted nagyon könnyen,hogy nemcsak 1,5 évig lesztel munkanélküli. Hacsak nem vagy nagyon gazdag,és nincsenek millióid a bankokban.

Ma senkinek nincs biztonságban az állása.

Azt pedig,hogy hány munkanélüli van az országban,nem tudja senki. Vannak területek,ahol még a 20 %-ál is magasabb az arány,nemcsak a cigányok között. Vannak,akik feketemunkások, a statisztikában ők is munkanélküliként szerepelnek.

Az pedig előrelátható,hogy a munkanélküliség még tovább fog nőni. Semmilyen intézkedés nincs a munkaerőpiac élénkítésére.

2010. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
50%

És nagyon bírom azt is egyébként, hogy az általános szólásszabadság csak azokra vonatkozik, akik azt harsogják úton-útfélen, amit hallani akarnak tőlük bizonyos körök.


Akinek ellenkezik a véleménye, azt kigúnyolják, nevetségessé teszik álnok eszközökkel, vagy végszükség esetén el is teszik láb alól.


Mindenesetre én kimondom, hogy a mai, nyugati világunk a végóráit éli és 10-20 éven belül hatalmas változások lesznek, mivel lassan minden olyan lesz, mint a kérdésekben említett balkáni államok.


Akinek ez nem tetszik, az morogjon csak tovább magában és dugja homokba a fejét, ahogy eddig is tette.

2010. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
11%

"Nem hiszem; kitűnő tanuló vagyok, jó gimnáziumban és 2 nyelvet beszélek folyékonyan.."


Sokra mész majd a ragyogó bizonyítványoddal, ha összeomlik körülötted az egész rendszer és minden ember egymás torkának esik a nagy zűrzavarban.

2010. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!