4/11 anonim válasza:
Nem, az iszlamofób. Van egy kínai mondás: ha valaki sok bort iszik, ne mondd rá azt, hogy alkoholista, mond azt, hogy sok bort iszik.
5/11 anonim válasza:
Szerintem nem, de tapasztalható ilyen álláspont a politikában, főként baloldalon, hogy aki elutasító az iszlámmal, bevándorlókkal, intoleráns, konzervatív, azok szélsőjobboldaliak, potenciális nácik, veszélyt jelentenek Európa békéjére, biztonságára, a nyitott társadalomra, ezért fel kell lépni ellenük.
6/11 anonim válasza:
Persze hogy nácik, azt hiszed az ilyen ember nem antiszemita, rasszista és homofób os? Dehogynem.
De ezen az oldalon náci többség van, és ők mindig hazudnak, így nem fogják bevallani.
7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor is inkább vagyok náci, minthogy a muszlimokkal szimpatizáljak.
dec. 22. 04:13
8/11 Gál Gábor 2024 válasza:
Nem, az iszlamofób egy tágabb kategória, de közös pont, hogy mindkettő ellenzi a lelkiismereti szabadságot.
9/11 anonim válasza:
Mióta a terrorizmus ellenzése is iszlamofóbiának számít, már semmit nem jelentenek ezek a szavak.
10/11 anonim válasza:
Inkább úgy mondanám hogy aki hajlamos a náci ideológiára annak mindig kell valaki akit gyűlölhet. Ezt tudják a politikusok is, ezért csinálnak gyűlöletkeltő propagandát valamilyen etnikum vagy vallás ellen. Ugye 80 éve a zsidókat kellett gyűlölni, ma meg a muszlimokat. Itthon meg a cigányokat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!