Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tim Walz azért nyerte meg az...

Tim Walz azért nyerte meg az alelnökjelölti vitát, mert JD Vance nem adott választ arra a vitán, hogy Trump elvesztette-e 4 éve a választást, meg hogy Trump szerint a globális felmelegedés kamu?

Figyelt kérdés

tegnap 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

A klímaváltozás tagadására nagyon ráfázhat az emberiség. Idén nyáron is mennyi nyavalygást hallottam, hogy de meleg van, de meleg van, majd ha szembesítettem őket a klímaváltozás tényével, már heves tagadásba mentek át, ami az önellentmondás csimborasszója.


Az összeesküvés-elmélethívők másik problémája, hogy a létező problémákat eközben teljesen figyelmen kívül hagyják. Nem létező hatalmasságok ellen vívnak szélmalomharcot, miközben a létező hatalmasságoknak a csizmáját nyalják. "Harcolnak" a "háttérhatalom" ellen, de ha bárki felveti, hogy adóztassuk meg keményen a létező "elitet", máris kivont karddal védegetik a leggazdagabbakat.


Azt gondolom, hogy a liberális fegyvertartás miatt el fogja veszíteni a választást Trump, mert egyre tarthatatlanabb, hogy minden bolond, minden elmebeteg fegyverrel mászkálhat és lövöldözhet. Bernie Sanders-nek jobban örülnék, mint Harris-nek, de Harris egy viszonylag mérsékelt programmal is valószínűleg nyerni fog.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

nem nyerte meg.

kb. minden hírcsatorna pl. CNN, The Independent, BBC, ABC News, Politico, The New York Times, VOX, AP stb. (csak azok, akiket feldobott így hirtelen google) döntetlenről beszélt. fogalmam sincs, honnan veszed, hogy Walz megnyerte...

tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.

"A klímaváltozás tagadására nagyon ráfázhat az emberiség"


de nem értem hogy lehet rá fázni a melegre nem a hidegre lehet rá fázni?


"Idén nyáron is mennyi nyavalygást hallottam, hogy de meleg van, de meleg van, majd ha szembesítettem őket a klímaváltozás tényével, "


az nem a globális fölmelegedéstől volt ugyanis a globális fölmelegedés csak kábé 0,2 fokot emelkedik évente viszont itt sokkal meleggel volt tehát az nem annak a számlájára írható

tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 A 0,2 egy átlagos emelkedés. Az nem zárja ki, hogy egy évszakban akár több fokkal is melegebb legyen a korábbi átlagnál, miközben tavasszal például hűvösebb az idő. Felmelegedés helyett inkább a változás a használandó, mert az egyre szélsőségesebbé váló éghajlat nagyobb probléma, mint az átlagos hőmérsékletemelkedés.
tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.

csak a propagandát befögőd vissza ,látom saját gondolataid nincsenek gondold már végig most a 0,2 fok az most van, igazoltan, nem majd! az hogy okozhat 5-10 fok emelkedést elmagyaráznád?

tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Olyannyira nem a propagandát böfögöm vissza, hogy láthatóan most találkozol ezzel a narratívával először, mivel nagyon nem értetted elsőre.


Beszélsz egy átlagos hőmérsékletnövekedésről, majd az év egy adott időszakában tapasztalt hőmérsékletnövekedésről. A kettő nem zárja ki egymást.


Például egy szezonban egy csapat átlagosan 2 gólt lő meccsenként. De vannak meccsek, amikor többet lőnek.


Ha így sem érted, akkor sorry, nem lehet veled mit kezdeni.

ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.ennek semmi köze a globális főmelegedéshez!

ja csak amilyen meleg volt augusztusban olyan hideg szeptemberben úgyhogy kábé kiegyenlítődik itt semmilyen globális fölmelegedés nincs

.

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is felmelegedésről beszéltem, hanem változásról. Rendes téli havat pedig már nagyon rég nem láttunk.
ma 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!