Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az osztrák elnök lenyilatkozta...

Az osztrák elnök lenyilatkozta hogy az éghajlatváltozás, a tengerek felmelegedése az oka az árvizet okozó esőzéseknek. Igaza lehet?

Figyelt kérdés
[link]

szept. 16. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

4 hónapig alig esett eső, előtte, rekord meleg volt, szinte minden hónap.

Most leesett egy félévnyi mennyiség, nagyjából egyszerre.

Biztos ez is a hiszti része, de, hogy korábban ilyenre az én életemben nem emlékszem... és, az, hogy én nem emlészkem, egy dolog, de a mérések sem.


Bár teljesen lényegtelen abból a szempontból, hogy vannak, akik még ma is tagadják a klimaváltozást és az emberi tevékenységet, innentől, egészen biztos, hogy minden évünk egyre rosszabb lesz időjárásilag, mint, ahogy a eddig is, évről évre egyre rosszabb lett.

szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Ezért fizetik!

Amúgy fingja sincs!

szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát, nekem van.

Én nem emlékszem, hogy valaha is az én életemben lett volna ilyen drasztikus és erőszakos légköri változás.

És engem nem fizet senki.

szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
A magyar proli mindenkriől tudni véli, hogy mindenki le van fizetve, de ő marha okos és jól átlát az összeesküvéseken.
szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, minden bizonnyal igaza van. Ha mégsincs, akkor az sem igaz hogy 1+1=2.

De hát az igaz. Bár a hülyébb konteósok azt is kimagyarázzák, és írnak egy könyvet róla szivecskékkel, csak hogy jó színben tüntessék fel magukat, más nem számít nekik. Személyiségzavar.

szept. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!