Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a Fidesz álláspontja azzal...

Mi a Fidesz álláspontja azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehetne béketárgyalást kiharcolni? Mindig csak magát a témát mondták, de azt nem reklámozták, hogy mégis hogyan.

Figyelt kérdés

Egyrészt mivel tudná akár a magyar, akár a világ vezető hatalmai rávenni Putyint, hogy hagyja abba a háborúzást? Mindig csak azt mondják, hogy a nagy hatalmaknak ez nem érdeke, pedig tudnák. Oké, de mégis hogyan?


Másrészt, ha a nagy hatalmaknak ez nem érdeke, akkor miért pont Magyarország tudná rávenni Oroszországot, hogy fejezzék be?


Nyilván azóta sincs vége a háborúnak és én ezt pontosan tudtam, hogy csak ijesztgető ígérgetés a fidesz hatalmának megtartására, de legalább az elméletük érdekelne, hogy mégis hogy gondolták, hogy majd ha OV megnyeri a választást, akkor majd véget ér a háború...


Tehát két dolog érdekelne:


1. Mi volt OV elképzelése a háború befejezésére?


2. A nagyhatalmak (Ha érdekük, ha nem) hogyan tudnának elérni egy béketárgyalást?



ma 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
8: felesleges olyannal vitáznod akinél 2022 februártól kezdődik az időszámítás.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Basszus embereket ölnek meg ,nőket gyerekeket, kinek kell ez Putyinon kívül?
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

1 Ha Putyin kivonná a seregeit Ukrajna teljes területéről, ha visszaadnák a foglyokat katonáktól kezdve gyerekekig, akkor szerintem azonnal megszűnne a háború, Zelenszkij egy percet se habozna.

Ezen döntéseket pedig Putyin egyszemélyben egy nap alatt meghozhatná, két kb. két nap alatt megkezdhetné a kivitelezést.


Képzeld tehát csak el, ha Putyin akarná, holnaputánra megszűnhetne a háború.

ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
El se kellet volna kezdenie!
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!