Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elindulhatnak Ukrajna és...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Elindulhatnak Ukrajna és Oroszország között a várt Béketárgyalások?

Figyelt kérdés
Ez számomra is és a Menyasszonyom és a Családja számára is Fontos Kérdés,Mert Ukrajna Magyarország egyik közeli Szomszédja.

2023. nov. 6. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Amint az USA engedélyt ad rá Ukrajnának, igen. Egyelőre nem úgy néz ki, mert ők jól járnak a háború elhúzódásával.
2023. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem elkerülhetetlen.

Valószinüleg az USA is belátja,hogy le kéne ültetni az oroszokat és az ukránokat.

Különösen most,hogy egy újabb konfliktus alakult ki a Közel-Keleten,és ez megosztja az anyagi erőforrásokat az USA-ben is.

2023. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

2

Újabb konfliktus? Ez már 70+ éve tart.

2023. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
55%
Csak a ruszkikon múlik.
2023. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem kiírása után megtudtam,hogy az Ukrán Külügyminiszter azt mondta a Békéről Vlagyimir Putyiegyn orosz elnökkel nem tárgyalnak a Sok Áldozat miatt és én nem tudom akkor várhatóak-e a Valódi Béketárgyalások és az is Igaz az Egyesült Államoknak ebben Sajnos Sok Beleszólása van,az Anyósomtól megtudtam hogy a Háború Azért is Indult el,mert az USA katonai egységeket telepített Ukrajnában ami Veszélyt Jelentett Oroszországra,Ez Valóban Igaz Lehet?
2023. nov. 8. 16:55
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Nem igaz. Putyin azért indította a háborút, mert itt akarta kezdeni az új Orosz Birodalom megteremtését.
2023. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, Köszönöm szépen az Őszinte Választ,én is szeretnék ilyen jól értesült lenni.
2023. nov. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!