Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban a VW gyár...

Németországban a VW gyár leépítése a cég hibája hogy ez történt vagy a német politika inkább a hibás?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=WmGOTRFwYjk


[link]


Mindenki a másikra mutogat. Az állam azt mondja hogy nem tettek eleget hogy átálljanak az elektromos autógyártásra, a cég szerint nincs annyi kereslet az elektromos autóra.

Kinek van igaza?


szept. 9. 06:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

22: ez mondjuk igaz :) de ahogy láttad, a faggyal is kalkuláltam, mert igazából nekem 50km is elég lenne :) Csak hát 10+ millióért sok. Ez van. Akárhogy számolom, sok. És ráadásul rám is rohad 10 év alatt.


A 20 éves benzines Toyota-mat most drágábban tudnám eladni, mint amennyiért vettem használtan :) Eddig semmi gond nem volt vele, elvisz A-ból B-be. Azt nem tudom, hogy hogyan törik, mert ugye nem azért vettem, hogy összetörjem.

szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#23


Az már az elején látszott, hogy az elektromos autónak addig lesz valódinak látszó piaca, amíg számolatlanul nyomták bele a szubvenciót a vásárlásba meg az üzemeltetésbe.



Lehet hogy egy svéd már nem vesz belsőégésű motorral szerelt autót, de hogy megtartotta a régit a villanyverda mellé az tuti.

szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez az erőltwtett elektronyos autó-mánia eléggé betesz, nem csak nekik. Az árak is elszálltak a Covid-mizéria óta, meg a dízelbotrány újfent alátett a VW-nek.
szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!