Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Élhető még Németország vagy a...

Élhető még Németország vagy a sok migránstól és a sok szankciótól teljesen élhetetlen lett?

Figyelt kérdés

aug. 18. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Hogy rengeteg ott az ember az biztos. Na hogy ennek mekkora része migráns azt nem tudom, de még az is probléma, hogy eljuss A pontból B pontba. Egyszerűen egy közlekedhetetlen ország. Hogy ettől élhetetlen-e? Szerintem igen. Ahol annyi ember van mint ott azt nem tartom élhetőnek.
aug. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
42%

Nem.

Először ugye a jobboldali konzervatívok balliberalizmusa tette tette tönkre.

Utána jöttek a migránsok.

Utána rossz kapcsolatok miatt megszűnt az áram.

Utána a háború miatt már nem volt gázuk sem fűteni.

Utána a szankciók romba döntötték a gazdaságát.

aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha ki akarsz menni, neked teljese élhető, mivel te is egy auslander leszel, és jól beleolvadsz a többi migráns közé. Egy echte árja fricc számára viszont biztos napi frusztrációt jelent mindig látni azt a sok fejkendős muszlimot, fekát, kelet-európait. A nagy német átlag meg pont lexar mindent, és azért hozzánk képest fényévekkel jobban él.
aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem is tudtam, hogy szankciókat vetettek ki Németország ellen...
aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 meszike91 ***** válasza:
88%
Élhető. A közbiztonság a nagyobb városokban biztosan rosszabb lett, de ettől még összességében bőven élhető és messze nem ott a legrosszabb a közbiztonság Európában.
aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam ott, nekem nem úgy tűnik, hogy élhetetlen, és egy migránst sem láttam (ettől függetlenül biztos vannak, csak én nem találkoztam velük, lehet nem voltam eléggé figyelmes). Mondjuk nem élek ott, tehát nem tudom milyenek a gáz, meg az albérlet árak (mert ugye valakik felrobbantották a gázvezetéket is) illetve szerintem a migránsokkal is max az emberek közbiztonság érzete gyengült, bár elismerem, hogy vannak rendszeresen olyan hírek, hogy robbantgattak, gyújtogattak, stb... Nekem nem tűnik úgy, hogy élhetetlen, szerintem nem is lesz egyhamar az.
aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!