Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az orosz vendégmunkások miért...

Az orosz vendégmunkások miért nagyobb kockázat az EU-nak, mint az ellenőrizetlenül befogadott közel-keleti, afrikai migránsok?

Figyelt kérdés

Németországban volt egy kis botrány is ebből:

[link]

Visszaélés a vízumokkal, gyakorlatilag ellenőrizetlenül engedték be az idegeneket.



Az EU-s országok meg hetek óta hisztiznek, hogy Magyarország oroszoknak akar vízumkönnyítést, meg kémekkel riogatnak.

[link]



Mitől nagyobb kockázat egy fehér, keresztény orosz, mint egy közel-keleti iraki, afgán?Utóbbiak szeretik szurkálni is.Előbbiek meg maximum a vodkát szeretik.


szept. 1. 20:48
 71/98 Alex Fly ***** válasza:
0%

@70: hadd kérdezzem már meg: te honnan veszed azt, hogy Magyarország nem tagja az Uniónak? Vagy ha a személyi igazolványban a születési helynél a szülővátosom van feltüntetve, az szerinted azt jelentené, hogy nem Magyarországon születtem?

Vagy úgy alapvetően mi bajod azual, hogy európaiak vagyunk? (jó,lehet,hogy te nem, de most a magyarokról van szó)

szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Alex Fly


Oroszország nem Európához tartozik ?

szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Alex Fly


Én nem kérek semmilyen Európai Unióból, nemhogy Európai Egyesült Államokból.

szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 Alex Fly ***** válasza:
0%

@72: milyen értelemben?

Földrajzilag a területének egy része Európában van -más tekintetben viszont igen messze áll tőle...


@73: én pedig nem kérek az orbanista fasisztoid diktatúrából, nemhogy a sötéz középkorból.

szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Alex Fly


Mik az európaiság ismérvei ?


Európában sok helyen kétpártrendszer van, az minden, csak NEM demokratikus.


Akkor a rendőrség is képes internetes kommentelésért az illetőre rárohanni.



Magyarországon Milyen diktatúra van ?


Hányszor vitt el téged éjjel 11-kor vagy hajnali kettőkor a TEK / NAV / bármilyen más fekete autós szerv ?


Te talán visszasírod a 2002 - 2010 közötti időket, és Ferenc testvért ?

szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Alex Fly, szeretném megérteni az álláspontodat.


Ha szabad megkérdeznem, te hány éves vagy, és hol élsz ?


Te Miért viseled ennyire rosszul az időszámítást, 2010-től kezdve ?


Miért sírod vissza a 2002 - 2010 közöttieket ?


Akkor az MSZP - SZDSZ-re szavaztál ?

szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Alex Fly



Nekem diktatúráról kapásból Törökország jut eszembe.


Ugyanakkor Németországban is vannak vészjósló tendenciák, egy ártatlan Instagramon / Tiktokos bejegyzés miatt is simán bajba lehet kerülni.


Magyarországon meg senkit nem támadnak ilyen alapon.

szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
49%
Ellenzéki vagyok,de ez az Alex Fly ez durván szélsőséges...Hajrá Tisza!:-)Amúgy elsőként magyar vagyok,utána büszke európai ahogy az európai nemzetek mindegyike..Egyik európai nemzet sem tartja előbb európainak magát..Még a németek sem,pedig jól át lett mosva az agyuk.Az Orbáni rendszernek semmi köze a klasszikus diktatúrákhoz,aki ezt mondja az egy fiatal buta tanulatlan barom..Igen nem is tökéketes demokrácia sajnos,hanem átmenet a kettő között..Kicsit Ady kompországa..A szüleim éltek diktatúrában 89 előtt,ahhoz képest a mostani hatalomtechnikai kormányzás alatt is sokkal szabadabb a levegő..Tény egyre távolodunk a klasszikus demokratikus szabályoktól,de messze nem.diktatúra az ország..Ezt a DK agymosott bandájanak a hobbija mondogatni,úgy hogy a vezetőjűk a rendszerváltáskot azt lopta amit csak lehetett..Nézzétek már meg a szülei hogy jutottak hozzá a diktatúrában a házukhoz..Persze az sem normális hogy Orbán lassan mindent a pincsikutyájára irat,viszont szabad választásokon leváltható,s a Tisza ezért küzd.Viszont a Tisza sem akar egy Európai Egyesült Államokat,ahogy a tagországok lakosságának a 80%-a elutasitja ezt a lázálmot...
szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 Alex Fly ***** válasza:
0%

"Európában sok helyen kétpártrendszer van, az minden, csak NEM demokratikus." -úgy gondolod, hogy ezzel szemben viszont az egypártrendszer teljhatalommal kombinálva a valódi demokráciát jelenti?

Érdekes fogalmaid le+etnek róla...

szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 78


Nekem az a kedvencem, amikor Alex Fly gyilkosozta a magyar katonákat.


Csak nem érthetem, hogy Miért.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes..

szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!