Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért védik sokan az oroszokat...

Miért védik sokan az oroszokat az orosz-ukrán háború kapcsán?

Figyelt kérdés

Oroszország megtámadta Ukrajnát, az ukránoknak nincs joguk megvédeni az országukat?

Már elfelejtettük, hogy az oroszok 45 évig voltak Magyarországon?



aug. 28. 20:16
1 2 3 4 5
 31/50 Jeffrey Spender ***** válasza:
72%

# 30


Vannak olyan tagállamok, amelyek nyilvánvalóan semmire nem valók, mint Románia, mégis azt is viszonylag gyorsan bevették a nagy klubba.

aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%

#28: az hogy Ukranta nagy gabonaexportőr az csak egy dolog ( ezzel csak az árat vernék le ), de akkora mezőgasdasági területen lehet mást is termeszteni, vagy más irányba eltoni az EU mezőgazdaságát.

Ezen felül volt nehézipara, acélmű,színesfémfeldolgozó, vannak földgázmezői ( a régi felhagyott mezőkön már most is az EUnak tároznak gázt ), szárazföldi és vízi infrastruktúrája korrekt és mivel "poszt-szovjet kelet-európai" így olcsó ami baromi jó terep az európai multik terjeszkedésére ( ahogy történt 1990-2010 között pl nálunk is vagy épp a lengyeleknél). Apropó sok multi már most is ott gyártat részegységeket( pl autógyárak ).


Teljesen jó tagjelölt, nagyon jó adottságokkal és jó növekedési kilátásokkal. Amint a jogi és politikai feltételeknek megfelel simán jöhetne.


Nem véletlenül akadályozta meg Oroszország 2013-ban az EU társulási szerződés aláírását vesztegetéssel és egy háború kirobbantásával... Maga Putyin mondta, hogy ha az a "lepratelep" Ukrajna az EU vámhatár túloldalára kerülne az hatalmas gazdasági csapás lenne Oroszországnak. Mert ugye ilyen lepratelep nem kell senkinek ezért nem is próbálja meg épp senki elfoglalni. Ezért nem foglalrák el 2014-ben a fekete-tengeti olaj- és gázkutakat valamint ezért nem kötötték rá a zaporizzsjai erőművet sem az orosz hálózatra...


Mondom, hogy troll a csávó hisz konstans valóságtagadásban van. Gazdaságpolitikáról fogalma sincs, ezt már korábban bizonyította.

aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 Jeffrey Spender ***** válasza:
72%

# 32-es


" Teljesen jó tagjelölt, nagyon jó adottságokkal és jó növekedési kilátásokkal. Amint a jogi és politikai feltételeknek megfelel simán jöhetne. "


Maga Juncker mondta 2016-ban, hogy Ukrajna az 20 - 25 év múlva válik csatlakozásra éretté.


Te meg már most, a háborús állapotában mondod, hogy teljesen jó tagjelölt.


Te ki vagy ? Valami EU-s döntéshozó ? :)



" Oroszország 2013-ban az EU társulási szerződés aláírását vesztegetéssel és egy háború kirobbantásával... "


Ukrajnában világéletében dúlt a szélsőséges nacionalizmus, a Cári Oroszország idején, a gerilláskodásig eljutva, a másik, 1992 nyomán is maradtak orosz katonák Ukrajnában, nem mindenért Oroszország hibás, az csak a te szemléletedben van, ami meg nem egyetemes igazság.



" konstans valóságtagadásban van. "


Kismilliószor leírtam, hogy ez egy erőforrás, és energiahordozó háború. Akkor Mi a bajod ?



" Gazdaságpolitikáról fogalma sincs, ezt már korábban bizonyította. "


Te ki vagy, mi vagy ?


Valami gazdaságpolitikai elemző ? Vagy valami EU-s biztos / megmondóember ?

aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
21%

"Már elfelejtettük, hogy az oroszok 45 évig voltak Magyarországon?"

egy dolgot felejtettél el kérdező ami a történelmi ostobaságod bizonyítja:

hogy azok a szovjetek voltak, akiknek a tagjai voltak a te szeretett ukránjaid is.

szánalmas az hogy ov-t köpködik hogy putyinpárti, holott ezek az illetők imádják az ukránokat akik ugyanígy részesek a 45 éves elnyomásban.

aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 Jeffrey Spender ***** válasza:
72%

# 34-es


Sztálin az meg grúz volt, és ő vajon nemzetiségi alapon vezetett totális diktatúrát, vagy csak szimplán olyan volt a személyisége ?


Mindegy, hogy Sztálin egy nagy országban, vagy kis országban került volna hatalomra, totális diktatúrát csinált volna.

aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Jeffrey Spender ***** válasza:
72%

Jut eszembe


Már a II. világháborúban pont ugyanezzel az érvkészlettel volt rágörcsölve a hitleri Németország, és csatlósai Ukrajnára ...


https://www.youtube.com/watch?v=LqW-WFF3vMo

aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%

"Maga Juncker mondta 2016-ban, hogy Ukrajna az 20 - 25 év múlva válik csatlakozásra éretté"


Te mi gyökér vagy, tényleg nem érted amit olvasol.

Mert ugye nem történt semmi a tagjelölti csatlakozási szerződés kihagyása és Juncker között igaz?

Sose tolj full kretént...

aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 Jeffrey Spender ***** válasza:
72%

# 37


Én azt nem tudom felfogni, hogy Ukrajna EU-tagságáról szóló kérdés az Miért váltja ki a másikból a személyeskedést, és a másik sértegetését ?


Te személy szerint Miért vagy rágörcsölve ennyire Ukrajna EU-tagságára ?


EU-s tisztviselő vagy ?


Vagy valami személyes kötődés, pl. anya, feleség, iskolatárs, stb ?



Én személy szerint ellenzem Ukrajna EU-csatlakozását, és ahogy áll a politika, nem is lesz belőle semmi.


Ezzel a tudattal kell élned az életedet, ez van.

aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%

"Te személy szerint Miért vagy rágörcsölve ennyire Ukrajna EU-tagságára ?"


Te vagy erre rágörcsölve,csak a #8 és te álltál elő először a válaszok között Ukrajna Eu csatlakozásával. Rajtatok kívül ez senkit nem érdekelt. Megint csak offolni jöttél, felszopni az oroszokat és kisiklatni minden második kérdést. Aztán közben elkezdtél megint hónapokkal ezelőtti kérdésekre válaszolni igaz? :D


Én pont leszarok Ukrajna EU csatlakozását, téged viszont úgy tűnik zavar hogy ők próbálkoznak, valószínűleg ezért is hoztad fel témának. Mért zavar? Orosz apa,anya, feleség, fizetés? :D


Mondom én, hogy csak troll vagy.

aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Jeffrey Spender ***** válasza:
72%

# 39


Az EU-csatlakozás kérdését a 23-as válaszoló hozta fel, legelsőnek, nem én. Figyelmesebben is kéne olvasnod. Vagy az nem megy ? És személyeskedés nélkül sem ?



Nekem személy szerint nincsen semmilyen orosz ismerősöm, és a családfámban meg végképp, abszolút nincsen sem orosz, sem ukrán, de attól még lehet véleményem ?



Én nem csak Ukrajna EU-tagságát tartom hülyeségnek, hanem még a románokét is. Szememben mindkettő ugyanolyan ellenszenves népség.



Több hónapos kérdés alatt mit értesz ?


Ezt ?


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes..



Ez nekem nem tűnik több hónaposnak, sőt pont ennél a kérdésnél mind Te, mind a Kérdező teljesen meredek jóslatokat dobtatok be, és kíváncsi leszek, mekkorát fogtok beégni :D

aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!