Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért védik sokan az oroszokat...

Miért védik sokan az oroszokat az orosz-ukrán háború kapcsán?

Figyelt kérdés

Oroszország megtámadta Ukrajnát, az ukránoknak nincs joguk megvédeni az országukat?

Már elfelejtettük, hogy az oroszok 45 évig voltak Magyarországon?



aug. 28. 20:16
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
38%

#6

Hazudsz. Amire célozni próbálsz az kizárólag NATO támaszpontokról szólt, viszont kizárólag az NDK-NSZK kontextusában. Ezt Gorbacsov maga is elmondta interjúban és ő volt, aki aláírta ezeket a papírokat.


Semmi olyan dokumentum nem született, hogy a NATO később más országokat ne vehetne fel, vagy azokban ne létesíthetne új támaszpontokat.


Ebben a cikkben el lehet olvasni, hogy Gorbacsov elmondja, hogy Putyin hazudik, amikor erre hivatkozik: [link]


#7

Ez ebben a formában nem igaz. Ukrajna nem az Szovjetunió szétesése miatt született, hanem mert lett egy népszavazás, amit az orosz állam is elismert.

Minden egyes ukrán megyében 50% felett voltak az elszakadni vágyok aránya.


Az oroszok pedig nem nagyon vannak elnyomva. Kb. annyira vannak, mint a magyarok Mo-on.


A magyarok Ukrajnában pedig nincsenek hasonló helyzetben, ellenkezőleg. A legtöbb magyarok ellen elkövetett atrocitást oroszok, konkrétan Oroszország támogatásával követték el. Ezt az ENSZ is tudja, mert ez vizsgálva volt.


#8

Mondjuk ezek nem igazán történtek meg, viszont Putyin tényleg náci sereget hívott be.

A csecsen videókat vettek fel arról, hogy disznó zsírral bekenik a töltényeket egyesével, hogy azokkal öljék meg a "zsidó ukránokat".

aug. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
39%
Orbán a gazdájának Putyinnak engedelmeskedve nyomja nálunk is az oroszbarát propagandát a te adódból is. A félkegyelmű, agymosásra nemhogy hajlamos, de egyenesen azt követelő hívei meg habzsolják azt.
aug. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
41%

"Hazudsz"


Hö? Tessék egy kis összefoglaló, minimális angoltudás kell hozzá. Maga Stoltenberg mondja el hogy mi a szitu.


https://www.youtube.com/watch?v=Zf5xEBwBhds

aug. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
52%

#13

Na, látod, mondtam, hogy hazudsz.

Egyébként a videó elég jó, bemutatja, hogy hogyan kell manipulálni az idiótákat, mint te.


Kezdjük ott, hogy a te állításod az volt, hogy kizárólag emiatt támadta meg, miközben a videóban az szerepel, hogy ez EGY előfeltétel volt, míg a többi előfeltétel nem volt megemlítve.

Másrészt, a legtöbb hír bevágás arról szólt, amit Putyin már a kezdetekkor állított, amire hoztam is Gorbacsov nyilatkozatát, hogy már eredetileg létezett ez a szerződés, ami alá volt írva, de ez nem igaz.


Így igen, a jelenlegi formában hazudtál és láthatóan angolul se igazán tudsz.

aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
17%
09:58 - 🤡
aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
60%

#15

Nem kértem a profilképed, kedves bohóc. :D

aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
20%
10:30 - amit művelsz azt hívják mentális gimnasztikának. :)
aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
35%

#17

Amit meg te művelsz, azt földnek hívják. huehuehuehue


Nézd, a helyzet az, hogy kiderült hogy hazudsz. Forrást is hoztam, ami ezt bizonyítja.

Engedd el, mert minden megszólalásoddal eddig csak szánalmasabb helyzetbe hoztad magad.

aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
28%
11:00 - te brazil vagy?
aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
35%

#19

Jaj istenkém... amikor az internetet kell magyarázni 90 éveseknek....


"There is also “χα0χα0χα0” which is used in trolling situations (e.g., when mocking; similar to when people use “huehuehue”)."

[link]


Erről beszéltem, amikor az egyre szánalmasabb megjegyzésekre utaltam...

aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!