Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kiposztolnátok Instagramra,...

Kiposztolnátok Instagramra, hogy ti Izraellel értetek inkább egyet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok külföldi ismerősöm van, akik egyértelműen Palesztinával szimpatizálnak, de nem azért mert Palesztina, hanem mert mindenképpen szimpatizálni kell azokkal az "országokkal" ahol megölnek valakit.


Valahogy sosem tekintenek az érem másik oldalára, hogy amúgy volt egy októberi terrortámadás. Van olyan követőm, aki egyszer kommentelt az élet menetén készült képemre, hogy free Palestine. Nem akartam odaírni, hogy "from Hamas",inkább elengedtem.


Most pedig az a szitu, hogy sokan oisztolják ezt az "all eyes on Rafah" valamit. Van egy brit zsidó ismerősöm, aki szolgált Izraelben, ő meg kiposztolta, hogy "where were your eyes on October 7th?"


Legszívesebben én is kipisztolnám, de tudom, hogy ezzel sok ismerőst veszthetek el. Mit gondoltok?



máj. 29. 10:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
39%

"Egy múltkori kérdésénél is nekiállt arról hazudozni hogy a mások által hozott történelmi tények ellenére el-Sisi azért nem kér a palesztin migránsokból, mert USA báb."


el-Sisi egy USA báb ez tény. Egy véres katonai puccsal került hatalomra amiben ezreket öletett meg, egy diktátor mégis vörös szőnyeget terítenek elé ha Nyugatra látogat.



"Pl már nem egyszer teljes mértékben felsült azzal is, hogy az iszlám terrorszervezeteket az USA meg Izrael hozná létre,"


Ez már tény. Az ISIS kit is támadott meg legutóbb? Iránt és Oroszországot? Biztos Izraelt és az USA-t akarták csak elnézték :))



"hogy Izrael népirtást végez"


Ezt hamarosan a hágai bíróságtól is hallani fogod.



"hogy a palesztinok mindig is ott éltek Izrael területén"


Miért szerinted kik éltek ott? A zsidók? :) Ott a link a demográfiai adatokkal. Még a 20. század elején is alig éltek ott zsidók



"hogy a Gyűrűk ura iszlámellenes propaganda"


Mert az is.



"hogy a muszlim terroristák valójában olyan keresztények, akik az iszlámot akarják rossz színben feltüntetni azzal hogy muszlimnak hazudják magukat, stb."


Ez meg hazugság. Ilyet sosem mondtam. Azt mondtam az iszlamista terrort az USA és Izrael hozta létre, az ISIS féle terroristák pedig nem vallásos emberek.



"Szóval csak tudd, milyen ember is ez a muszlim, mielőtt feleslegesen pazarlod rá az időd!"


Azt már mindenki látja hogy a hozzád hasonló cionista zsidók milyen emberek. Állandó hazudozás, népirtás támogatása.

máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
39%

"Palesztinok régóta ott élését pedig eleve nem bizonyítja a cikk, hisz eleve nem is léteznek régóta palesztinok. A cikked sem említi őket a 20. század előttről."


Akkor szerinted ki az a 6-700 ezer muszlim aki ott élt a 20. század elején? Ennyit a cionista zsidók hazugságairól.

máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

"Akkor szerinted ki az a 6-700 ezer muszlim aki ott élt a 20. század elején?"

Mégis ki lenne? Az ottani teljes vegyesvágott lakosság azon tagjai, akik muszlimnak vallották magukat.

máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
Mellesleg a 20. század elején 500k muszlim élt ott. Még a számokkal is csalni próbálsz?
máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:

"Mégis ki lenne? Az ottani teljes vegyesvágott lakosság azon tagjai, akik muszlimnak vallották magukat."


Egyenlő palesztinok. Tehát hazudtál.



"Mellesleg a 20. század elején 500k muszlim élt ott. Még a számokkal is csalni próbálsz?"


Azt írja 1914-15 602,377 muslim.

máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:

"Egyenlő palesztinok."

Nem, hiszen a muszlim nem a palesztin szinonimája. Úgyhogy ne hazudozz!

máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
Szóval azt akarod behazudni hogy ennek a 6-700 ezer muszlimnak akik ott életek az első világháború alatt semmi köze azokhoz akik palesztinnak vallják magukat? :)
máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
Nem írtam ilyet. Az én számba is csak hazugságokat adva tudsz érvelni?
máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
39%

Akkor mit állítasz? Vagy rájöttél hogy bukta és mindenki látja hogy hazudsz?


Ennek a 6-700 ezer muszlim embernek a leszármazottai a palesztinok.

máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
Olvass vissza! Mégis milyen alapon kötekedsz a kommentjeimmel, ha el sem olvasod, amiket állítok?
máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!