Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon minek vannak...

Facebookon minek vannak ilyenek, akik mindent kiposztolnak?

Figyelt kérdés

Olyan idegesítő, és a kitörlés sem használ, mert az ismerőseinek az ismerősei is láthatják.


Az olyanokról beszélek, akik (gúnyosan mondva) a nőgyógyászati leleteiket is kiposztolják.

Meg a "jaj XY helyre megyek de nincs kedvem", "like aki itt van" (hajnali 2-kor, ezt reggel láttam) , "jaj de sajnálom ZQ dolgot, like a profilképem aki sajnálja"....stb.


Elsősorban a 12-15 évesek műfaja ez bár vannak idősebbek is akik ezt csinálják.


Mi értelem van annak, hogy már majdnem likeokért azt is kiírják, hogy ki mekkorát produkált a wc-n? Mi értelme likeokért könyörögni?



Csak engem idegesítenek ezek?


2013. jan. 7. 06:04
 1/7 anonim válasza:
36%

Talán azért, mert mostanság sajnos divat lett az, hogy a külvilágnak élünk, na meg ugye egy bolond százat csinál... Talán...

Én nem vagyok tagja a facebook közösségének, de el tudom képzelni mi mehet ott.

Egyébként néha elgondolkoztam azon, hogy mi a jó abban, hogy mindenki posztolgat, valamint likeolgat. De nem jöttem rá a megoldásra.

2013. jan. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az az idióta aki egyáltalán foglalkozik vele.
2013. jan. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
másodiknál a pont...érdekes, hogy engem különösebben nem érdekel...
2013. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

2 kattintás leiratkozni a posztjaikról és a kutya sem veszi észre...

De te vergődj csak.

2013. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Talán mert az üzenőfalnak ez a rendeltetése. Hogy kiirogasd mit gondolsz, mi bánt, minek örülsz.

Aztán ez vagy tetszik, vagy nem. Mindenesetre azt nem te fogod eldönteni, hogy ki használja az alkotók eredeti elképzelése szerint a falat, és ki visszafogottabban.

És tudod, ha idegesít, akkor iratkozz le róluk. Nem az a megoldás, hogy hisztizel, meg szidod őket (amiért valamit úgy használnak, ahogy azt eltervezték), nem várhatod el, hogy többszáz ember a te agylövésednek megfelelően viselkedjen. Ha ennyire rohadtul zavar, akkor iratkozz le róluk! (Lentebbi link végén ott van, hogy hogyan.)

[link]

2013. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

3 kattintás, és megszabadultál tőle. De gondolom még a facebookot se tudod használni.

Minek vagy fent, ha ennyire zavar?

2013. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!