Ha a balti államok anno nem léptek volna be a NATO-ba, vajon ma még önálló államok lennének, vagy már elfoglalta vagy belorusszizálta volna őket Oroszország?
# 38
Ez a háború fix orosz győzelem, és akkor mihez kezdesz ?
Dunának mész ? :)
#40
Már megint mi a f@szról pofázol? Ki beszélt itt jó meg rosszról? Van értelme nekünk beszélgetni? Szidalmazol már több komment óta.... Mi fáj neked? Valami félre csúszott az életedben, hogy ennyi negatívitás van a lelkedben?
#41
Ha megparancsolod, akkor benzinnel felgyújtom magam az ukrán vagy az orosz követség előtt. De ha csak utasítást adsz rá!
# 42
Amit a 38-as hozzászólásodban írtál, az mi akart lenni ?
A hisztérikus hangnemed az igen, kihozza a negativitást belőlem.
Te szemmel láthatóan olyan ember vagy, aki nem szereti a más véleményt, és az ilyenen én is mit toleráljak ?
#44
Én elfogadom a más véleményt, csak nem értem miért kell a sok spam, offolás meg a másik dehumanizálása. Ezért írom ezt, hogy veled nem lehet beszélni. Vagy lehet, de abból sértegetések lesznek. És ez vajon honnan fakad?
#45
Végig elbeszéltél mellette. Többször is visszakérdezett, hogy amiket írtál hogy jön a kérdéshez.
# 46
A spamet, offolást, és a másik démonizálását / dehumanizálását mindkettő vagy mindhárom oldal oda - vissza csinálja.
Tudok én türelmesen, finoman, és akár értékelhetően válaszolni, de van úgy, hogy nálam is elszakad a cérna, és én is beszállok a butulásba, a sárdobálásba, és valóban, ez hibám, amin dolgozni kell, hogy többet ilyen ne legyen.
# 47
Úgy jött a kérdéshez, hogy a Baltikumot minden nagyhatalom megpróbálta vagy uralni, vagy függőségi viszonyba vonni, hogy Miért, azt a politikusoktól kérdezd meg.
Én nekem nem kell a Baltikum, nem akarom őket más országba beleerőszakolni, ugyanakkor én nem is mennék őértük háborúba.
32:
Igen, én is úgy gondolom, hogy Putyin rá fog próbálni a Baltikumra, NATO-tagság ide vagy oda.
Putyinpárti Fideszes-Mihazánkos körökben divatos hivatkozás, hogy Putyin nyilvánvalóan nem támad meg NATO-tagállamot, mert a NATO sokkal erősebb.
Az az ironikus, hogy amikor viszont azt kérdezed tőlük - mint én fentebb Spendertől - hogy akkor egy NATO-tagállam balti ország megtámadása esetén támogatná-e azt, h az 5. cikkely alapján a segítségükre siessen Mo., akkor már mellébeszélnek, hogy jaj nincs is elég fegyverünk, de nekünk, se a franciáknak, máshol is kibúvót keresnének, a Le Figaro szerint a többség nem vágyik háborúra (micsoda meglepetés) stb.
Spender javára szóljon, hogy végül hosszas magyarázkodás után felvállalta, hogy ő bizony - 5. cikkely ide vagy oda - cserben hagyná a szövetséges országot.
Na most ha ez az általános hozzáállás a jobboldalon, akkor miért is gondolják ugyanezek az emberek, hogy az Oroszország “közelkülfödjébe” tartozó országok NATO-tagsága elriasztja az oroszokat egy ilyen ország megtámadásától? Miért is komolytalan a balti országok megtámadásának felvetése, ha a fegyveres segítségnyújtást ugyanezek az “elemzők” már ellenzik?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!