Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránok bevallottak mindent...

Az ukránok bevallottak mindent a háborúról, végig a konteós oroszpártiaknak volt igazuk?

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik ukrán fejes beszélt az ukrán tévében. Az oroszoknak csak egy feltételük volt a háború befejezésére: a NATO-tagság. Az ukránok ezt nem akarták, mert meg kellett volna változtatniuk az alkotmányukat (az is érdekes, hogy lehet benne egy összetákolt műállam alkotmányában a NATO-csatlakozás, ha az volt a legfontosabb szempont a megalkotásánál, hogy ütközőállam legyen). Nem bíztak az oroszokban sem, azt hitték, az oroszok bármikor támadhatnának később. És Boris Johnson is utasította az ukránokat a folytatásra. És a Nyugat is csak így adott újabb fegyvereket.

Végig ezt mondták a konteós "nácik" is. Értelmetlenül öletett meg Zelenszkij kb. félmillió embert és nyomorított meg 1 milliót?



2023. nov. 27. 15:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
72%
50, és ezek szerint még az anonim válaszolókat is tökéletesen felismered és tudod csoportosítani. Merhogy ezek szerint engem is tudsz valahova sorolni. Csak tudnám hova:D
2023. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
55%

"nekem nem kell nekem atv-t meg euronewst hallgatnom hogy megmondják mit gondoljak"


Megtudtuk, hogy hülye vagy magadtól is. Ezen kívül van bármi értelmes mondanivalód?

2023. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
0%

"Megtudtuk, hogy hülye vagy magadtól is. Ezen kívül van bármi értelmes mondanivalód?"

jaj csak nem sértődtél meg hogy személyeskedsz? 😀

az szokott mást lehülyézni aki nem tud érdemben hozzászólni. jó hogy rácáfolsz magadra, hogy egyedül te vagy itt hülye. nyugodtan legyél a sakktáblára sz@ró galamb, nyertél! 🤣🤣🤣

2023. nov. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
72%

53, no offense, de aki azzal jön, hogy "na a sok biztonságpolitikai szakértő" meg hogy csak majmolják a TV-ben hallottakat, az mi, ha nem a másik lehülyézése és személyeskedés?:D

Nyilván kevésbé explicit formában, de pontosan ugyanez, a 48as válasz nettó személyeskedés, hülyézés.

2023. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
0%

na jön a magyarázkodás, és próbálod a számba adni amit nem mondtam de pláne még csak nem is gondoltam!

"az mi, ha nem a másik lehülyézése és személyeskedés?:D" max a te törékeny lelkedben.

volt már olyan is a világon hogy értelmes ember hülyeséget mond, mégse hülyézték le csak elmondták hogy baromságot beszél, nem gondolod?

érzékeny kis lélek lehetsz, de akkor nem itt kéne válaszolgatnod, ha egy ironikus, gúnyos kommentben egyből a másik sértegetését látod.

de ismerjük az ilyen fajta kommentelőt, bemutatkoztál, aki nem a te nézeteid vallja az csak is hülye lehet.

2023. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
72%
Tehát bevallod, hogy a kommented gúnyolódást szolgálta, de azért nem személyeskedő, nem a másik leszólása a célja. Aha. Oké.
2023. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát bevallod, hogy a kommented gúnyolódást szolgálta"

ding ding ding ding!, vastaps neked, gratulálok!

nem az én bajom ha nem tudsz értelmezni, hogy te ezen vérig sértődtél és hisztis vagy.

ha egy ismerősöd esetleg szivatásból gúnyolódik rajtad, elszaladsz sírva?

mert ebből nagyon úgy tűnik.

az egyoldalú ukránsimogató narratívád nem állja meg a helyét, sőt egy vicc, ez csak aktivizmus amit művelsz itt. egyebet inkább nem írok mert még a végén eret vágsz a nagy sértődöttségbe.

2023. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
0%

"az szokott mást lehülyézni aki nem tud érdemben hozzászólni"


Idézlek téged:


"egyikőtök okosabb a másiknál, a nagy biztonságpolitikai szakértők :D

fogadok hogy kertész meg cukrász végzettséggel vagytok itt:D"


Sóval megkérdezem újra, tudsz érdemben is hozzászólni, vagy csak lehülyézed a másikat?

2023. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
0%
Azt vágod, hogy az tnem én írtam?:D
2023. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
0%

58: hűű nagyon becsípődött neked ez a 48. komment 😆

egy nagy vicc vagy hogy te hülyézed le a másikat majd még utána te kérsz számon. hagyjuk már...

rendszeresen böfögitek ide az unalmas, egyoldalú ukránsimogató narratívátokat amit a tvből kinyaltok. ilyenekkel jöttök hogy ukrajna nato tagsága: a krímet annektálták az oroszok, egy ország akinek területi vitája van nem lehet nato tag, ez tény. és ha gúnyosan biztonságpolitikai szakértőnek nevezlek még meg vagy sértődve. igen, hülyeséget írtál, de nem azt mondtam hogy hülye vagy.

pl ha egy magas embert létrának neveznek akkor nálad az már egy vérig sértésnek számít?


ha ennyire érzékeny reagálsz akkor te orvosi eset vagy, a kommentelgetés nem neked való, zárkózz be a gumiszobába.

ha itt gyk-n összefutottál bárki mással aki téged kritizál akkor is ekkora hisztit levágtál? 😆 sztem tuti hogy ha valaki poénból szivatna téged elszaladnál sírva, sőt kb az ilyen mentálisan sérültekből lesznek az iskolai lövöldözők.


ciki hogy már az ukrán politikusok is elismerik hogy megmondták hogy ne kössenek békét, mit fogtok tenni ha ukrajna feladja?

2023. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!