Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránok terror akciókat...

Az ukránok terror akciókat hajtanak végre több orosz nagyvárosban, ezzel civil emberek életét kockáztatják és sodorják veszélybe, hogy engedheti ezt a világ? Ezzel próbálnak eredményt felmutatni, mert a fronton nem sikerül?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha minnél hamarabb a megbékélnének, mindenki csak jól járna ezzel,nem kéne szenvedniük nekik sem, sajnálom őket. De mindenkinek jobb lenne ha holnap visszaülnének a tárgyaló asztalhoz, ahonnan tavaly felálltak

2023. szept. 10. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
25%

" Velem ellentétben te mégcsak ki sem tudtad emelni"


Mert te amiko bekopiztál másfél oldalt ott ki volt emelve valami? A linkelt cikkekben ki voltak emelve a főbb cáfolatok, cska hát nem olvastad el.


"Tárgyi tévedése meg konkrétan nem volt a tagnak, amire te gondoltál"

Amire én gondoltam az benne volt a cikkekben amiket meg sem nyitottál.


"hogy miért nem szabad például a hazai ellenzék kezébe hatalmat adni."

Ezt nem értem hogy jön a témához, ahogy a DK-t sem, de az ilyen átvezetések már tipikusan megafonos/propagandista klisék.


#50:

"mcclaine: van itt egy hozzád köthető mondat: "aki fel meri fedezni a teljesen nyilvánvaló amerikai érintettségét a háborúban, az alusisakos konteós.""


Hozzám biztosan nem köthető,ezt legfeljebb én is csak idéztem. Ilyen baromságokat én nem szoktam írni. A mostani #5-ös válasz az a mostani #4-re ment. Tudod, Irónia az az ország ahol az irónok laknak... :)

2023. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%

"5/51 John_McClane válasza:

Ja persze, elfelejtettem hogy a nyugat, a háttérhatalom, az USA, Hunter Biden, a lumbulábiak és az UFÓk a hibás. Kösz hogy szóltál :D"


ez a válaszod volt gondolom a 4-esnek, aki írta hogy nem putyin vetette a szelet hanem mások keze is benne volt, vagy nem jól értem?

és erre írtad az 5-ösben ezt a cinikus választ nem? és kérdeztem hogy az usa-t miért soroltad ide? erre lennék kíváncsi

2023. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
34%
#52. Teljesen jól érted, Dzsoni most pedig már utólag próbálja magát kivakarni a mocsokból, dehát esélytelen. :D
2023. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
0%

"és kérdeztem hogy az usa-t miért soroltad ide? erre lennék kíváncsi"


Nem kellett volna? Hát nem úgy volt, hogy ők vették meg az ukrán földeket? Meg volt a Huntar Biden laptopjának ügye? Meg hogy Victoria Nuland és a CIA szponzorálta és szította a 13-as felkelést? Meg még a NATO tagságot is felajánlották, rakétákat telepítettek a szomszédba, atomfegyvert állomásoztatnak a határon stb... Ezeket mind itt olvastam a gyakorin, tehát biztosan így történtek, nem igaz?

2023. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
58%
#54. És íme, Meklén kolléga továbbra is fullba nyomja a kretént. Csak a szemét veri ki az egész konfliktust átszövő angolszász imperialista érdek, ő ott tart, hogy ezek meg sem történnek. Nincs tisztában azzal, hogy az USA mennyire félti hegemóniáját a másik két szuperhatalomtól, Kínától és Oroszországtól. Számára máig nem világos, hogy az ukránokra a hasznos idióták szerepét osztották az amerikai demokraták, hiszen ezzel a háborúval egyszerre lehet kiirtani egy generációnyi hadrafogható orosz férfit, de ami még fontosabb: profitálni a hadiipari eladásokon, meg persze azon, hogy Németország váljon meg az olcsó orosz energiától, amire a komplett európai ipar épül és vegyen helyette ő is és mindenki más is rohadtdrága amcsi palagázt, amit máskülönben nem tudnának eladni. Képtelen átlátni, hogy míg a techcégek ugyan online virtuális élményeket, agyrágógumit adnak el az embereknek, sőt lassan metaverzumba csalogatják a butákat, maguk inkább nagyon is valós termőföldet, vízkészleteket, ásványkincseket vásárolnak fel. Igen, a rengeteg értékes termőfölddel bíró Ukrajnában is. Ez számára mind konteó, de nem azért, mert őt nem lehet hülyíteni, hiszen ő is hinni akar. Csak ő másban. Hinni abban, hogy ez a jók és rosszak harca. Hogy Putyin a gonosz, az ukránokat pedig megtámadták, tehát ők a jók. Mert ilyen egyszerű ez az ő világképében. Őszintén nem érti, hogy hámost mér' kellett megtámadni Ukrajnát. Hát takarodjon haza Putyin, semmi köze hozzá, hogy Ukrajna hogy nyomja el és kezdte el kiirtani Donbasban az orosz kisebbségeit, mint anno a lengyelekkel tették Volhíniában még a II. világháború után is. Tökre érthető pedig mind az amerikai, mind az orosz érdek. Ami nem érthető, az az, hogy az ukránok hogyan tudtak ekkora idióták lenni. A kérdés persze költői, jellemüket jól mutatja, hogy nekik még a háború közepette is az a legfontosabb, hogy a magyar kisebbségeket minél inkább el tudják nyomni...azelőtt lehetett remélni, hogy hátha Finnország és Ausztria útján indulnak el és lesznek egy semleges, fokozatosan fejlődő ország a NATO/EU és Oroszország között. Ők ezt leszarják, ők náculni szeretnek. Majd húsz év múlva foghatják a fejüket, hogy mekkora baromságot csináltak, ma még nem látják.
2023. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
0%

"az USA mennyire félti hegemóniáját a másik két szuperhatalomtól"


Oroszország, mint szuperhatalom? Okéé


"hogy az ukránokra a hasznos idióták szerepét osztották az amerikai demokraták"


Nem Trump kezdte el szállítani a fegyvereket Ukrajnának?


"profitálni a hadiipari eladásokon"

Hogyan profiátálnak rövid távon egy lend-lease konstrukción? Sokak szerint Ukrajna biztosan elbukik, csak idő kérdése és így nem lesz aki utólag megtérítse a befektetett lóvét. Akkor abból hogy lesz profit?


"hogy Németország váljon meg az olcsó orosz energiától, amire a komplett európai ipar épül és vegyen helyette ő is és mindenki más is rohadtdrága amcsi palagázt"


Attól az olcsó energiától, aminek az árát az oroszok sikeresen felverték? Erről váltottak arra a drága gázra, ami olcsóbb, mint amennyiért az oroszok adták a háború előtt?


"Képtelen átlátni, hogy míg a techcégek ugyan online virtuális élményeket, agyrágógumit adnak el az embereknek"

ezen most Szolovjov jót mosolygott.


"Igen, a rengeteg értékes termőfölddel bíró Ukrajnában is."

Amiről kiderült, hogy nem is úgy van.


"Ez számára mind konteó, de nem azért, mert őt nem lehet hülyíteni, hiszen ő is hinni akar. Csak ő másban."

Ó, hát te már csak tudod. Ismerjük egymást?


"s kezdte el kiirtani Donbasban az orosz kisebbségeit"

Kiirtották őket kétszer is!


"Ami nem érthető, az az, hogy az ukránok hogyan tudtak ekkora idióták lenni."

Én sem értem miért támadták meg magukat, rejtély.


#56:

"jösz ilyen flúgos válasszal mint az 54? komoly vagy nagyon :D"

Te pedig mint a belsőzseb, ha nem érted...


"már ciki lett felvállalni?"

Nem, csak ti ketten a hazudozó haverotokkal igen aktívak vagytok és bár a 32 000 választ nem tudjátok a halálba pontozni addig amíg kitiltanak titeket, de azért nehezitek egy kicsit a dolgotokon. ;-)


Amúgy nagyon ügyesen nyomjátok az orosz konteós propagandát, vicces hogy az FBI-os cseteme is milyen ügyesen ráugrott. Gondolom egy hét azt' mentek ti is a süllyesztőbe, mint az elődeitek :D

2023. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
24%

megint törölve lett a kérdésem... úgy látszik itt a törlésre az ok ha megnevezzük őt.

úgy néz ki hogy rájött (tudjukki) hogy baromságot írt aztán egy semmitmondó válasszal jött elő. és a nevét is törölte, ciki felvállalni amit korábban vallott :D

2023. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
24%

jaj ne bújkál már, tudjuk ki vagy :D

mellesleg én milyen orosz propagandát terjesztek? próbálom megtudni a választ tőled, még mindig nem válaszoltál az usa miért? csak terelsz

2023. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 Jeffrey Spender ***** válasza:
25%

Tiltani azt tiltják, aki durván személyeskedik. Itt meg volt olyasmi ?


McClane, áruld már el, te elvileg ugye idős / nyugdíjas vagy, de most komolyan, minimum másfél éve szinte csak ezt csinálod. Ahogy elnézem, nem is másfél éve, hanem kilenc éve, mert szemmel láthatóan "felkészült" vagy ebben a témában már 2014 óta, és azóta kiguvadó szemekkel, nonstop nézed a verekedésüket. És osztod is az igét a témában. Iszonyatos intenzitással. Nem csak ebben, hanem teljesen más és elütő témákban is simán tudsz teleregényeket, eposzokat írni.


Asszony nem rágja a füledet ? Család, valami ? Itt leledzel éjjel-nappal és osztod az ukrán / amerikai hozzáállású kommentelést.


Lassan MÁSFÉL ÉV AZ ÉLETEDBŐL erre megy...



Vagy a 32,000 kommentet is hogyan lehet átváltani ?


Az embertelen mennyiség. Kivéve, ha multiacc vagy.

2023. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
60%

#57. Először is: nagyon nevetek. Ezzel a néveltüntetéssel végleg eldőlt minden. Priceless. :))) Az meg, hogy szerinted itt már mindenki konteós, meg kormánypropagandista, aki kineveti a butaságaidat, szintén igencsak szórakoztató. Te, most megsúgom, hogy valójában tényleg ti vagytok a többség, a Fideszre is én szavaztam ám egyedül, csak hárommilliószor. Meg a szavazatszámlálókkal is megdumáltam, hogy senkinek egy szót se, mi voltunk az Ocean's 13000. :D


"Oroszország, mint szuperhatalom? Okéé"


Igen. Három szuperhatalom van a világon, sorrendben: USA, Kína, Oroszország. Ez a kategória sajnos nem attól függ, hogy neked szimpatikusak-e vagy sem, törődj bele!


"Nem Trump kezdte el szállítani a fegyvereket Ukrajnának?"


Nem Bidenék alatt tört ki "véletlenül" a háború?


"Sokak szerint Ukrajna biztosan elbukik"


Ne maszatolj! És az USA szerint?


"Attól az olcsó energiától, aminek az árát az oroszok sikeresen felverték? Erről váltottak arra a drága gázra, ami olcsóbb, mint amennyiért az oroszok adták a háború előtt?"


Ez finoman szólva sem tűnik ám kielégítőnek. Az oroszg gáz ára korábban sem konstans volt, az viszont elég egyértelmű, hogy az LNG semmilyen távon nem bizonyul költséghatékonyabb választásnak...különben az óriási energiaigényű német ipar már rég azt vásárolná, zsenikém. Szekunder szégyen már, amit művelsz.


"ezen most Szolovjov jót mosolygott."


Én viszont már ásítozom a vergődésed láttán.


"Amiről kiderült, hogy nem is úgy van."


Nocsak...nincs is értékes termőföldjük?


"Ó, hát te már csak tudod. Ismerjük egymást?"


Visszakérdezek: van itt olyan szerinted, aki előtt nem vagy nyitott könyv? :D


"Kiirtották őket kétszer is!"


Klasszik Meklén: amiről nem tud, vagy nem az ő tévképzeteit támaszta alá, az egyszerűen nem létezik. Zseniális elmetrükkök. Házi feladat akkor Volhínia, ne én guglizzam már ki helyetted még ezt is!


"Én sem értem miért támadták meg magukat, rejtély."


Segítek: ott szúrták el, hogy nem csak a magyarokat nyomták el Kárpátalján, hanem az oroszokat Donbaszban is, még sokkal durvábban. Mi nyilván nem indítottunk volna támadást soha, Putyin viszont tudja védeni az oroszokat nem csak szép szavakkal is, ha akarja...hát, most akarta. Az álnaiv "dehát miért támadták meg őket?" kérdés szánalmas, nem is nagyon tudtok már ezzel hülyíteni hál' Istennek senkit. És akkor az USA/NATO-részt most nem is fejtegettem, arra ott volt a cikk fentebb, amiről az amerikai propaganda meg az onnan esetleg fizetést/utasítást kapó BBC-s újságíró természetesen azt mondja, hogy nem is úgyvan, mer'a Putyin az gonosz (Dzsonmeklénül értsd: "tárgyi tévedés", meg "cáfolat" :DDD).

2023. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!