Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránok terror akciókat...

Az ukránok terror akciókat hajtanak végre több orosz nagyvárosban, ezzel civil emberek életét kockáztatják és sodorják veszélybe, hogy engedheti ezt a világ? Ezzel próbálnak eredményt felmutatni, mert a fronton nem sikerül?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha minnél hamarabb a megbékélnének, mindenki csak jól járna ezzel,nem kéne szenvedniük nekik sem, sajnálom őket. De mindenkinek jobb lenne ha holnap visszaülnének a tárgyaló asztalhoz, ahonnan tavaly felálltak

2023. szept. 10. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
73%
Ugye nem az oroszok kezdték az egész "véletlenül ment egy lövedék egy gyerekkórházra" témát?
2023. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
21%
21 pedig van benne tapasztalatod láthatóan. Nekem sajnos nincs fotelom, nem tudhatom milyen érzés ez.
2023. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
10%
23, én tök hülye vagyok a háborúhoz, abszolút, fegyvert nem fogtam még életemben, szerintem valakivel összekersz, nekem semmi tapasztalatom, én csak a kommenteket jöttem olvasni, viszont a fotel, amiben ülök, na az kényelmes.
2023. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
14%
22 ahol 1 gyerek meghalt. Mennyire hihetõ?
2023. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 sörpocak ***** válasza:
43%

"az oroszok rálõnek az ütegre, amit az ukrán vezetés szándékosn betesz a lakóövezetbe, kórház/iskolaudvarra stb."


Azért jó ez az "érv", mert abszolút bármikor elsüthető, ha igaz, ha nem. Alátámasztani sosem fogja az, aki állította, de ha mégis, akkor is majd 100 esetből 1-et fog tudni elővenni, aztán azt rávetíti a másik 99 esetre.

2023. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
40%

26 igazad van fordítva is elsüthetõ.

Viszont az oroszok akarnak területet az ulránoktól, ezért lövik az ukrán területeket.

De a szent felszabadító ulrán sereg, aki csak visszaszerezni akarja a területeket, miért támad eredetileg is orosz területeket?


Egy háborúban nincs jó, meg rossz oldal.

2023. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 sörpocak ***** válasza:
58%

"De a szent felszabadító ulrán sereg, aki csak visszaszerezni akarja a területeket, miért támad eredetileg is orosz területeket?"


Ez ilyen művészi kérdés akart lenni, vagy komolynak szántad? Orosz katonai bázisok és célpontok nemcsak Ukrajnában vannak :D Ez még nem jelenti azt, hogy Oroszország elfoglalásának szándékával tennének bármit is. És igen, katonai célpontnak számít az orosz parlament is, benne Putyinnal. Az elektromos hálózat és társai nem tudom milyen kategóriát képviselnek hivatalosan, de miután az oroszok is lebombázták azokat és a Fekete tengeren is becélózták a gabona szállítókat, szerintem aligha fog bárki is a szívéhez kapni, ha az ukránok megpróbálják ezt viszonozni.

2023. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
68%
És az oroszok mit csinálnak Ukrajnában másfél éve?
2023. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 meszike91 ***** válasza:
16%
A háború az ilyen. Az oroszok kellett volna ezzel számolni amikor elindították.
2023. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
33%
#31. Sokadjára: nem ők indították. Ez egy proxy háború az USA részvétel, egyértelműen ők alakították úgy, hogy Oroszországnak ne maradjon más lehetősége, mint a támadás, mégse a NATO-nak legyen velük konfliktusa, hanem hulljon csak az ukránok vére egy fogyjon az európaiak pénze. Ti meg jöttök itt ezzel a baromsággal, hogy a háború első mozzanata csak az lehet, amikor az első orosz katona átteszi a lábát a határon. Agybaj, óvodás gondolkodás.
2023. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!