Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránok terror akciókat...

Az ukránok terror akciókat hajtanak végre több orosz nagyvárosban, ezzel civil emberek életét kockáztatják és sodorják veszélybe, hogy engedheti ezt a világ? Ezzel próbálnak eredményt felmutatni, mert a fronton nem sikerül?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha minnél hamarabb a megbékélnének, mindenki csak jól járna ezzel,nem kéne szenvedniük nekik sem, sajnálom őket. De mindenkinek jobb lenne ha holnap visszaülnének a tárgyaló asztalhoz, ahonnan tavaly felálltak

2023. szept. 10. 00:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
42%

"A FT cikke például legjobb esetben is csak egy másik véleményt fogalmaz meg a fentivel szemben"


"hogy nincsenek további érveid, csak gyorsan megpróbáltad egy google-kereséssel hitelteleníteni azt a cikket, amit én hoztam."


Vélemény a véleménnyel szemben.


Mindenki payrollon van aki kritizálni meri Putyin hülyeségeit, csak azok nincsenek akik foggal-körömmel védik? Elég is volt ennyi mára az internetből :D

2023. szept. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
36%

#13. "Vélemény a véleménnyel szemben."


Azért talán mégsem egészen. Húgyszagú propagandát terjesztő újságírók és politólógia szakos hallgatók véleménye azért talán csak ne legyen már egálban egy olyan elismert szakértőével, aki az ideológiai fősodor és rá nehezedő politikai nyomás ellenében is meg mer nyilvánulni, teszi mindezt meglehetősen pontosan, történelemhűen és összeszedetten.


A védést ne keverd össze azzal, hogy a baromságaidra cáfolat születik! Ahogy én azt sem állítom, hogy te vagy payrollon. Magyar és uniós politikusok vannak az említett payrollon, te speciel valószínűleg ingyen tapsolsz és játszod a hülyét olyan nyilvánvaló hazugságok láttán, amit ellenben könnyedén kiszúrsz akkor, ha a számodra kevésbé kedves oldalon véled felfedezni. Mindenki nagyon meglepődött. :) Zárd is be a zinternetet, szerintem is!

2023. szept. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
26%
Az ukránok borzalmasan szerernek gyilkolni.
2023. szept. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
56%
15, én ezesetben követelném Putyintól az értelmetlenség és a béke érdekében, hogy adja á ezeknek az ukránoknak a követelt területeket... legyen béke! Szóljatok Putyinnak!
2023. szept. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
63%
Az oroszok is lőttek iskolákat,kórházakat,civil lakóhelyeket.
2023. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
31%
15 azon elgondolkodtál, hogy miért volt viszonylag kevés az áldozat? (Természetesen 1 áldozat is pont egyel több mint kéne).
2023. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
45%

5-ös kimondottan vicces, hogy már akkor elkezd háttérhatalmazni, amikor még senki sem houta fel a konteókat.


Ilyen az, amikor propagndisták buzgalma butasággal párosul, és idõ elõtt beindul a papagájkommandó.

2023. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 hollófernyiges ***** válasza:
45%
Azta... Ezt művelik ezek az elvetemült ukránok? Hogy kockáztatják meg veszélyeztetik a polgári lakosok életét? Hát meddig képesek még elmenni? A végén még belelőnek rakétával egy zsúfolt piacba, hogy 17-en meghaljanak, köztük gyerekek? És aztán folyamatosan, naponta lőjék rakétákkal meg drónokkal a lakóházakat, boltokat, iskolákat? Mint az oroszok?
2023. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
38%

18 az oroszok rálõnek az ütegre, amit az ukrán vezetés szándékosn betesz a lakóövezetbe, kórház/iskolaudvarra stb.


P.S. Azért mert te kötelességednek érzed az ukrán politikusok seggét nyalni, még nem oroszbarát és fõképp nem fideszses aki nem ért veled egyet.


Az ukrán népet, az eut és az oroszokat is sajnálom a hülye politikusaik miatt

2023. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
35%
20, én viszont irigykedek, nem lehet semmi, mindezt átlátni, otthon a fotelben ülve! Wáú
2023. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!