Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "transz gyerekeket" valójába...

A "transz gyerekeket" valójában sterilizálják az USA-ban?

Figyelt kérdés
Pubertás blokkolókat adnak a magukat transznak valló gyerekeknek. Ezzel mesterségesen avatkoznak bele az egészséges (születési nemüknek megfelelő) hormonrendszerük kialakulásába. Fiúból lányt, lányból fiút akarnak gyártani. Ezeknek a pubertás blokkolóknak az egyik garantált következménye a meddőség. Nekem erről az egészről 2 dolog jut eszembe: Mengele kísetletei, amiket jogosan ítélt el az emberiség, (most egy gyereknek elég azt mondania, ő transz, és ezzel máris úgy veszik hogy a gyerek beleegyezett a hormonrendszerébe való mesterséges beavatkozásba de úgy, hogy fel sem fogja milyen következményei lesznek, tehát kora miatt nincs minden információ birtokában ahhoz, hogy felelősségteljesen beleegyezhessen. A szülők pedig akik erre fejet hajtanak, szerintem teljesen alkalmatlanok szülőnek, mert az amúgy egészséges gyereket teszik ki nagyon durva hormonkezeléseknek, aminek a végeredménye a meddőség) másrészt az, hogy szándékosan, tudatosaan teszik meddővé ezeket a gyerekeket, hogy így csökkentség a népesség számát. Szerintetek?
2023. aug. 29. 18:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 anonim ***** válasza:
100%
98-as: én ezt nem tudom, nem szoktam a női öltözőbe járni, szerintem a transz nők nyugodtan menjenek abba az öltözőbe, amelybe szeretnének, de hát a kérdező itt kardoskodik amellett, hogy aki pénisszel született, az menjen a férfi öltözőbe, aki vaginával, az meg a nőibe. Arra még nem kaptam választ, hogy akinek mondjuk mindkettő van, az hova menjen, de gondolom oldja meg osztódással vagy a f@szomtudja. Szerintem ennél sokkal egyszerűbb, ha mindenki a társadalmi neméhez legközelebb álló öltözőbe megy, gyorsan átöltözik, aztán megy a dolgára. Engem az ugyanúgy zavar, ha egy cisznemű férfi bámul az öltözőben, mintha egy transznemű férfi bámulna, vagy egy transznemű nő. Ne bámuljon senki senkit, ha megkérhetném.
2023. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 anonim ***** válasza:
75%

“ Ezt pedig fejtse meg nekem valaki, valami überokos hiperszuper szélsőséges. ”


Bocsánat hogy szélsőségesen emberpárti vagyok. Te miért vagy szélsőségesen emberellenes?

2023. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 anonim ***** válasza:
69%

"Egy genetikai, szűletési rendellenességet azonosnak veszik az interszexualitással stb."


Igen, az interszexualitás úgy van definiálva, hogy azok az emberek, akik nem férnek bele a hagyományos férfi-női biológiai felosztásba. Ez nem valami woke mind virus gone wild téma, ez általánosan elfogadott tény. Tudod, mint aki mondjuk XXY kromoszómával születik, őt interszexnek hívjuk. Meg azt is, aki mondjuk XY kromoszómával született, de az Y kromoszómája inaktív, így nőként fejlődött ki (arra is van példa, hogy egy ilyen nő pl. gyereket szült, holott biológiailag nem nő, hanem interszex).


"Ezt pedig fejtse meg nekem valaki, valami überokos hiperszuper szélsőséges. (A transz nő aki FÉRFI azt mondja hogy ő leszbikus. Farokkal, pénisszel.)"


Segítek, megfejtem neked, ez egyáltalán nem annyira bonyolult, mint azt te gondolnád. Ez egy transz nő, tehát férfiként azonosították a születésénél, de valójában ő nem férfi, hanem nő. Mivel XY kromoszómákkal született, ezért a férfi nemi jellegek fejlődtek ki benne, de ez nem fér össze a saját önazonosságával, hiszen ő nem egy férfi, hanem egy nő, a teste nem passzol a neméhez. Emellett ő leszbikus nő, ami azt jelenti, hogy ő a saját neméhez, a nőkhöz vonzódik.


Látod, nem volt ez annyira bonyolult. Röviden mégegyszer összegezném: a videóban szereplő csaj egy transznemű, leszbikus nő, tehát férfi testi nemi jellegekkel született, de nőként azonosítja magát és éli az életét, emellett a nőkhöz vonzódik, mert homoszexuális, és ő is nő.

2023. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/115 anonim ***** válasza:
0%

#10 "de hát a kérdező itt kardoskodik amellett, hogy aki pénisszel született, az menjen a férfi öltözőbe, aki vaginával, az meg a nőibe. "

NEM!

Arról van szó, hogy akinek most VAN pénisze az NE MENJEN a női öltözőbe, mindegy, hogy minek mondja magát vagy hogyan öltözik.

"Arra még nem kaptam választ, hogy akinek mondjuk mindkettő van, az hova menjen,"

Ez általában nem bonyolult egy óvodásnak sem. Van pénisze? Akkor => férfi öltöző. Pont.

"Szerintem ennél sokkal egyszerűbb, ha mindenki a társadalmi neméhez legközelebb álló öltözőbe megy, gyorsan átöltözik, aztán megy a dolgára. "Megint csak NEM!

Az öltözők nem társadalmi nemek szerint vannak megosztva, hanem egyszerűen a valóság alapján. Van férfi és van női öltöző. Ennél egyszerűbben nem lehet leírni, hogy aki férfinak érzi magát vagy/és akinek pénisze van az a férfi öltözőbe menjen, akinek nincsen pénisze ÉS nőnek érzi magát az menjen a női öltözőbe. Pont.

2023. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 anonim ***** válasza:
82%

“ Ez általában nem bonyolult egy óvodásnak sem. Van pénisze? Akkor => férfi öltöző. Pont.”


Érdekes logika. Mindenki férfi szerinted, akinek pénisze van, így a nő gyakorlatilag egy hiánnyal definiálható. Na és egy ember, aki egy az egyben nőnek néz ki, nem tudod megmondani róla hogy interszex vagy transz, de pénisze van? Menjen be a biológiai férfiak közé ő is? Ugye hogy nem hasznosítható ez a péniszközpontú gondolkodásmód.


“ Az öltözők nem társadalmi nemek szerint vannak megosztva, hanem egyszerűen a valóság alapján. ”


Mivel nem genetikai gyorsteszttel járkálsz az utcán, de az öltözők a 2 leggyakoribb társadalmi nem alapján vannak felosztva. Nem a biológiát figyeljük, hanem hogy külsőre minek látszik az ember.


“ aki férfinak érzi magát vagy/és akinek pénisze van az a férfi öltözőbe menjen, akinek nincsen pénisze ÉS nőnek érzi magát az menjen a női öltözőbe. Pont.”


Kettős mérce. Miért jár ennyit az agyad a péniszeken? Tudtad hogy szinte 50-50% a nők és férfiak megoszlása szexuális zaklatásban?

2023. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/115 A kérdező kommentje:

"Segítek, megfejtem neked, ez egyáltalán nem annyira bonyolult, mint azt te gondolnád. Ez egy transz nő, tehát férfiként azonosították a születésénél, de valójában ő nem férfi, hanem nő. Mivel XY kromoszómákkal született, ezért a férfi nemi jellegek fejlődtek ki benne, de ez nem fér össze a saját önazonosságával, hiszen ő nem egy férfi, hanem egy nő, a teste nem passzol a neméhez. Emellett ő leszbikus nő, ami azt jelenti, hogy ő a saját neméhez, a nőkhöz vonzódik."

Sürgősen keress fel egy pszichiátriát! Jóindulatból mondom. Akkora zagyvaság van az elmédben hogy az már egy parhuzamos skizofrén világ!

2023. szept. 1. 09:46
 107/115 A kérdező kommentje:
2023. szept. 1. 09:47
 108/115 A kérdező kommentje:
2023. szept. 1. 09:55
 109/115 A kérdező kommentje:
2023. szept. 1. 10:07
 110/115 A kérdező kommentje:

És a legutolsó az itteni nagyon radikális fanatikusnak:


[link]

2023. szept. 1. 10:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!