Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "transz gyerekeket" valójába...

A "transz gyerekeket" valójában sterilizálják az USA-ban?

Figyelt kérdés
Pubertás blokkolókat adnak a magukat transznak valló gyerekeknek. Ezzel mesterségesen avatkoznak bele az egészséges (születési nemüknek megfelelő) hormonrendszerük kialakulásába. Fiúból lányt, lányból fiút akarnak gyártani. Ezeknek a pubertás blokkolóknak az egyik garantált következménye a meddőség. Nekem erről az egészről 2 dolog jut eszembe: Mengele kísetletei, amiket jogosan ítélt el az emberiség, (most egy gyereknek elég azt mondania, ő transz, és ezzel máris úgy veszik hogy a gyerek beleegyezett a hormonrendszerébe való mesterséges beavatkozásba de úgy, hogy fel sem fogja milyen következményei lesznek, tehát kora miatt nincs minden információ birtokában ahhoz, hogy felelősségteljesen beleegyezhessen. A szülők pedig akik erre fejet hajtanak, szerintem teljesen alkalmatlanok szülőnek, mert az amúgy egészséges gyereket teszik ki nagyon durva hormonkezeléseknek, aminek a végeredménye a meddőség) másrészt az, hogy szándékosan, tudatosaan teszik meddővé ezeket a gyerekeket, hogy így csökkentség a népesség számát. Szerintetek?
2023. aug. 29. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
23%
Így lehet csökkenteni a népességet a földön .
2023. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 A kérdező kommentje:
Engem ez az egész valóban Mengele kíserleteire emléjeztet, csak most valami eszement módon legális köntösbe bújtatják az egészet. Fel nem foghatom hogyan engedi ezt az emberiség? Mi lesz azokkal a "transz gyerekekkel" ha felnőnek, és rájönnek hogy mit tettek magukkal, mit tettek velük, és majd azt mondják nekik: anno ők egyeztek bele. Rettenet ez az egész!
2023. aug. 29. 19:04
 3/115 anonim ***** válasza:
22%
#2 nekem is ez jutott eszembe még amikor kezdték az egészet, ez egy igen ocsmány emberkísérlet amit gyerekekkel csinálnak, miközben már vannak akik évekkel ezelőtt megtették és mára megbánták, ezt el is mondták az orvosoknak, a nyilvánosságnak. Ahogy történtek már perek is az ilyen beavatkozások miatt, amikor a gyerek felnőtt és rájött, hoyg átverték, ő nem is akarta ezt csak nem segítettek neki megoldani a mentális problémáit hanem belevitték egy végleges csonkító műtétbe és visszafordíthatatlanul tönkretették az addig egészséges testét.
2023. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/115 A kérdező kommentje:

Így van, és teljesen döbbenten állok az egész előtt! Az LMBTQ-nak is sürgősen szót kellene emelnie ez ügyben! El kellene határolódnia az lmbtw mizgalomnak ezektől a kísérletektől, vagyis a szándékos tudatos sterilizálástól.

Ma néztem egy vitát ami orvosok közt folyt erről, és siralmas a helyzet. Kb azok az orvosok/pszichológusok vannak kirekesztve, lealázva, akik ellene vannak ennek az egésznek. Komolyan mondom emberileg felfoghatatlan, hogy az emberiség hogyan hagyja ezt, sőt aki nem tapsol hogy milyen büszkeseg hogy egy gyerek azt mondja transz, akkor az a rossz! Bele se mereg gondolni, mi lesz a "transz generációval", de hogy szaporodni nem fognak az biztos. Nagyon lesulytó ez az egész emberileg.

2023. aug. 29. 19:17
 5/115 anonim ***** válasza:
76%

"Ezeknek a pubertás blokkolóknak az egyik garantált következménye a meddőség"


Ember, a pubertásblokkolókat idestova kb 40 éve használják széles körben, a világ minden részén. A legkomolyabb mellékhatás az az, hogy a pubertásblokkolókat használó gyerekek átlagosan pár centivel alacsonyabbak, illetve életük későbbi szakaszában valamennyivel nagyobb eséllyel alakul ki náluk csontritkulás. Ez, hogy a pubertásblokkolók garantált mellékhatása a meddőség, egyszerűen nem igaz.

2023. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 A kérdező kommentje:
Sehol sem használták a bupertás blokkolót! Ne hazudj! Ez nem egy olyan téma, amit szét kell trollkodni! Ez nagyon fontos téma, ami komolyságot követel és előrelátást, nem pedig érettlen trollkodást.
2023. aug. 29. 19:31
 7/115 A kérdező kommentje:
Pubertás blokkoló garantáltan meddőséget okoz!
2023. aug. 29. 19:32
 8/115 anonim ***** válasza:
37%
Oké, most már minden világos az oldallal kapcsolatban.
2023. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 A kérdező kommentje:
8-as nekem is: itt komoly dolgokat nem lehet megbeszélni, mert tele van hozzád hasonló trollokkal, akik szellemileg meg sem ertik ezt a problémát amit kiírtam.
2023. aug. 29. 19:52
 10/115 anonim ***** válasza:
69%

Komolyra fordítva a szót:

Tudomásom szerint az anunnaki gyíkemberek már az 1800-ás évektől fehér kisfiúkat felnőtt fekete nőkké operálnak és fordítva. A napnál is világosabb, hogy ezen folyamatok felgyorsítása érdekében cselekszenek es mételyezik meg a gyermekeink tudatát.

Aki szerint ez trollkodás, az nem ért hozzá, nem látja át a nagy egészet, a világ működését.

2023. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!