Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "transz gyerekeket" valójába...

A "transz gyerekeket" valójában sterilizálják az USA-ban?

Figyelt kérdés
Pubertás blokkolókat adnak a magukat transznak valló gyerekeknek. Ezzel mesterségesen avatkoznak bele az egészséges (születési nemüknek megfelelő) hormonrendszerük kialakulásába. Fiúból lányt, lányból fiút akarnak gyártani. Ezeknek a pubertás blokkolóknak az egyik garantált következménye a meddőség. Nekem erről az egészről 2 dolog jut eszembe: Mengele kísetletei, amiket jogosan ítélt el az emberiség, (most egy gyereknek elég azt mondania, ő transz, és ezzel máris úgy veszik hogy a gyerek beleegyezett a hormonrendszerébe való mesterséges beavatkozásba de úgy, hogy fel sem fogja milyen következményei lesznek, tehát kora miatt nincs minden információ birtokában ahhoz, hogy felelősségteljesen beleegyezhessen. A szülők pedig akik erre fejet hajtanak, szerintem teljesen alkalmatlanok szülőnek, mert az amúgy egészséges gyereket teszik ki nagyon durva hormonkezeléseknek, aminek a végeredménye a meddőség) másrészt az, hogy szándékosan, tudatosaan teszik meddővé ezeket a gyerekeket, hogy így csökkentség a népesség számát. Szerintetek?
2023. aug. 29. 18:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 A kérdező kommentje:
Mi az életmentés azon hogy egy KISGYEREK azt mondja ő fiú. Holott kislány.
2023. aug. 31. 10:28
 32/115 anonim ***** válasza:
10%

#31 Semmi életmentés nincs benne, ez csak üzlet

Legközelebb meg majd az lesz, hogy a gyerek sárkánynak vagy robotnak gondolja magát, akkor arra is át kell műteni.

A gyerekek minta követőek. Nem azt csinálják amit mondanak nekik hanem amit látnak maguk körül. Ha azt látja egy gyerek, hogy a szülei ejtőernyőzni szeretnék, akkor ő is azt tartja születnek, ha főzni, akkor ő is főzni akár, ha verekedős bandatagokat lát maga körül, akkor ő is nagymenő akar lenni aki lever másokat, ennyi.

Egy gyerek nem gondol transzneműségre, nemváltásra ha egy felnőtt ezt nem mondja neki, nem ezt látja maga körül.

A kérdés az, hogy miért hagyjuk hogy bárki felnőtt ezt tegye velük.

2023. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/115 anonim ***** válasza:
79%

“ Mi az életmentés azon hogy egy KISGYEREK azt mondja ő fiú. Holott kislány.”


1, ez nem bemondásra megy

2, nem “csak mondja” az ilyet az ember, ugyanúgy érzi a nemiségét mint te a sajátod


“ Legközelebb meg majd az lesz, hogy a gyerek sárkánynak vagy robotnak gondolja magát, akkor arra is át kell műteni.”


Ugyanaz az unalmas szándékos ferdítés ez, mint “a melegházasság magával hozza az állatokkal kötött házasságot” kijelentés.


“Egy gyerek nem gondol transzneműségre, nemváltásra ha egy felnőtt ezt nem mondja neki, nem ezt látja maga körül.”


A gyermek, ahogy a felnőtt is, érzi a saját nemiségét. Érzi, ha ez egyezik a testével és érzi azt is, ha nem. Jelenleg a valóság és tudomány ellen próbálsz érvelni.

2023. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:
23%

#33 Ez az a mese amit toltok mostanában. A valóságban meg a gyerek az gyerek és nem "érzi a nemiségét" hanem megtanulja, hogy az ami ő, ahogy ő kinéz azt úgy nevezik, hogy lány, ahogy meg a Zolika kinéz vagy az apukája, a tesója, azt meg úgy nevezik, hogy fiú.

Nem "érzi a nemiségét" mert ha ezt egy gyerek érzi akkor az egy pedofilnak köszönhető. A gyerek tudomásul veszi, hogy ő ilyen és a felnőttek ezt így vagy úgy nevezik. Ha nincs lába, akkor ezt veszi természetesnek, ha 6 ujjal született akkor neki ez lesz a természetes. Ha csak férfiak veszik körül akkor megtanulja, hogy mindenki nadrágban jár, tehát a lányok is, mindenki verekszik - tehát a lányok is verekszenek. Aztán amikor közösségben találkozik más lányokkal, akkor lesz neki fura, hogy más lányok szoknyát hordanak, nem verekszenek stb. Ettől még ő nem fogja sehogy sem "érezni a nemiségét", egyszerűen az aminek született.

Nem értem minek kell ez az ostoba mesedélután, mikor az elmúlt évtizedek azzal teltek, hogy a nyugati társadalom minden tagjába beleverjék, hogy attól mert valaki nőnek születik, még éppen úgy képes mindenre, mint egy férfi és nem kell sem otthon ülnie gyereket nevelve, háztartást vezetve, sem ragaszkodnia a "nőies" kinézethez, mert nem ettől lesz a nő valóban nő. Nő lehet egy katona, egy bányász, egy űrhajós is. Nem kell festenie a száját, nem kell szeretnie a rózsaszínt, nem kell még a férfiakat sem szeretnie, attól még nő lesz a nő, mert mindenki másképpen nő.

Ahogy egy videóban nagyon jól megfogalmazták: ha az nem teszi egyértelműen nővé, hogy valakinek vaginája van, menstruál, képes gyermeket szülni, akkor hogyan tenné ezt egy rúzs vagy szoknya?

2023. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk: én 2 fiútestvérrel nőttem fel. Kislánykent egyszer kiprobáltam hogy állva pisilok mint ők. Nyilván nem ment. Nem lettem ettől frusztrált, hogy de én is fiú vagyok akkor is, mint a testvéreim. Eszembe nem jutott ez. 2 fiútestvér mellett fiusabb játékokkal jatszottam. Ettől sem ereztem hogy fiú lennék. Sőt szoknyát sem szerettem. Ez sem okozott bennem olyat hogy fiú vagyok.

Eszembe nem jutott, de a szüleimnek sem az, hogy rossz testbe születtem vagy vmi idiotaság amit most erőltetnek a gyerekekre/szülőkre. Mennyi olyan kisfiú van, akik pl egy ideig babáznak, lányosabb játékokkal játszanak? Rengeteg, sőt ez egy olyan időszak amikor a kisfiúk/kislányok is átmennek, és kinövik. Nyilván ELVÉTVE valóban vannak akik rossz testbe születnek/születtek, de ez olyan ritka mint a fehér holló. Nekik valóban valamilyen segitségre van szükségük ez tény. De ők vannak szórványosan, most pedig kb altalánosan ezt akarják bemesélni az embereknek, hogy ez nagyon gyakori. Nem! Ellenkezőleg. Nagyon-nagyon ritka.

2023. aug. 31. 12:11
 36/115 anonim ***** válasza:
75%

“ Nem "érzi a nemiségét" mert ha ezt egy gyerek érzi akkor az egy pedofilnak köszönhető. ”


Ügyes burkolt pedofilozás, és ezzel a saját nemiséged is tagadod. A megélt társadalmi nemed nem megmondják neked, hanem te érzed. Te kifejezetten a biológiai nemről beszélsz, de itt nem csak arról van szó.


Egek a tanulási dolgaid butaságok, semmi köze nincs a nemhez, csak próbálod sikertelenül bizonyítani hogy a biológiai nem egy tanult dolog.


És ugye tudod, hogy a nőies férfi nem nő, és a férfias nő nem férfi? Nem csak ennyiből áll a transzneműség, hogy ő pl egy nőies férfi, ezért inkább átműtteti magát. Inkább egyes társadalmi nemek határozzák meg magukat férfiasság-nőiesség skálán.


“ ha az nem teszi egyértelműen nővé, hogy valakinek vaginája van, menstruál, képes gyermeket szülni, akkor hogyan tenné ezt egy rúzs vagy szoknya?”


Egyik sem teszi nővé. Csak a saját megélése teszi nővé, a biológiai és a transz nőt is. Hiszen például a biológiai nő sem nő ha ő tudja hogy transznemű férfi igazából.


Kérdező 12:11-es válaszára.

Pontosan! Te a saját biológiai nemeddel megegyező társadalmi nemmel azonosítottad magad, ahogy most is. Na, ugyanígy érez egy transznemű is, csak neki az az eredmény hogy ez a megélése hogy nem egyezik a biológiai és társadalmi neme.


“ Nyilván ELVÉTVE valóban vannak akik rossz testbe születnek/születtek, de ez olyan ritka mint a fehér holló.”


Ha a fehér hollók aránya kb 2%, akkor egyetértünk. Nekik nem jár a segítség és nemváltás lehetősége?


“ De ők vannak szórványosan, most pedig kb altalánosan ezt akarják bemesélni az embereknek, hogy ez nagyon gyakori.”


Hol? Bizonyított eseteket kérek. És tisztázzuk: a felvilágosítás, érzékenyítés, az nem transznak nevelés.


Bónusz kérdés. Kik? Milyen céllal?

2023. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 A kérdező kommentje:

36-os BIOLÓGIA! Attól hogy te férfi létedre azt állítod nő vagy, sosem leszel az! Ahogy egy nő sem lesz sosem férfi!

Az hogyha te nőnek érzed magad férfi létedre, az pl miben nyilvánul meg? Nőies sztereotípiákban? Ellenkező esetben férfias sztereotíoiákban?

Én is érezhezem magam 3 lábú kisszéknek, de ettől a VALÓSÁGBAN még nem leszek az! Érezhetem magam atomfizikusnak, attólez a REALITÁSBAN nem igaz. Ezek mind mind vagy fantáziak, vagy téveszmék!

2023. aug. 31. 14:12
 38/115 anonim ***** válasza:
75%

"Az hogyha te nőnek érzed magad férfi létedre, az pl miben nyilvánul meg?"


Pontosan ugyanabban, ahogy te is nőnek érzed magadat.

2023. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 A kérdező kommentje:

36-os! Nevelés kerdése! Anno az en osztályomban áktalanosba járt egy enyhén fogyatékos gyerek. Voltak akik csúfoltak, írtoztak tőle, és voltak akik segitették, együtt jatszottak vele. Nevelés amit mindenki OTTHONRÓL hozott!

Es ez "csak" a fogyatékosság elfogadása, nem pedig a teljesen MAGÁNÜGYÉ az pedig a szexualitás, ami NEM való bizonyos kor alatt gyerekeknek, még a szüleiktől sem!

A felvilagositás az, amikor egy kisgyerek önként erdeklődik valamiről, rákérdez. Elmondod neki a korához illően. No de hogy rázúditani felvilágosítás címszóval a gyerekekre a szexualitást, ami eleve nem is érdekli őket, hanem inkább az új játékok, legok, babák akarmik, az nem felvilágosítás, hanem önkényes szexualizálás! Kb zaklatás kategoria, mert a gyerek nem önként kérdezett a dologról!

2023. aug. 31. 14:18
 40/115 A kérdező kommentje:
38-as nőnek érzem magam mert menstruálik, mert a BIOLÓGIÁM NŐ! Ettől függetlenül érdekelnek pl háborús történelmi dolgol, es férfiajra jellemző témák is, megsem érzem azt hogy ezek miatt ennék férfi, vagyis ezek miatt nem volnék nő! S most válaszolj te is a kérdrsemre mert nahyon kitértél a válaszadás alól!
2023. aug. 31. 14:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!