Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eta ira hams hezbollah vélemén...

Eta ira hams hezbollah véleményetek róluk? Megértitek őket vagy nem? Van olyan csoport amit elfogadtok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 12:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

te Nasrallah-ot próbáltad beállítani, hogy mennyire egy terrorizmust elítélő emberke. Hát, mint a példák is mutatják, messze nem az.


A támadások közül pedig a legújabbak nem 10évesek, hanem 2006osok, a rakétatámadások ekkor mentek ezerrel az izraeli városok ellen.

A 2006os konfliktus óta nemzetközi békefenntartók és megfigyelők dolgoznak ott, ezért a rakétatámadások már gyakorlatilag megszűntek, kb. mutatóba volt még néha néhány. Remélhetőleg ez így marad, és akkor a Hezbollahra tényleg lassan mint fegyveres, de nem mint terrorista szervezetre tekinthetünk.


Az, hogy marhára nem vagy képben az ottani helyzettel, és úgy mondasz dolgokat, egy dolog. De ha szerinted civilek elleni célzott támadás erkölcsileg indokolható, akkor ott nem csak tájékozottságbeli, hanem igen komoly gerincbeli problémák is vannak.

2010. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Civilek megölését soha nem tartottam elfogadhatónak. Harc fegyverrel az Izraeli megszálló erők ellen elfogadható a számomra. 2006 óta ezt teszik mint írtad az előbb, ez elfogadható és érthető. Mert Izrael politikájával, az izraeli hadsereg lépésivel nem értek egyet. Izraeli civilek megölése viszont nem elfogadható.

És köszönöm rendben van a gerincem 3°-os csigolyaferdüléstől eltekintve.:-)

2010. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Konnacionalista elveket vallok, ezért egyértelmen megértem őket, tisztelem őket és támogatom is őket. Tiszteletre méltó dolog, hogy fegyvert fogtak, a hazájukért és a szabadságukért, az imperialista, gyarmatosító, elnyomó sergek ellen! Szerintem, mindig azt kell nézni, akinek több áldozata volt és akik jogosan tették, amit tettek. Az elnyomóik, sokkal több áldozatot követletek azokon a területeken, ezért eljött a bosszú ideje. Fellázadtak, hogy ne legyen több vér és hogy szabadok legyenek a hazájukban. Ők nemzetükért és a népükért küzdöttek/küzdenek.
2020. jún. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ugyanúgy érzek irántuk, mint a Trianonnál elcsatolt területek iránt. Elnyomottak. De ha már Izrael, a Mossad sokkal nagyobb terrorszervezet, mint a Hezbollah vagy a Hamász.
2020. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!