Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem egyértelmű mindenkin...

Miért nem egyértelmű mindenkinek, hogy magyar szempontból nem kell se Ukrajna se Orosz oldalra állni? Melyik kategóriába tartoztok?

Figyelt kérdés
Most nem gazdasági értelemben értem amit mondok, hanem ha csak megnézzük azt hogy kettő olyan nemzet háborúzik, akik valójában testvér nemzet, és mindkettőt van okunk gyűlölni. Miért ne gyűlölhetnénk mindkettőt? Ha egymást ölik le, akkor szerintem fontos lenne, mindig azt támogatni aki a gyengébb hogy minél több legyen a veszteség mindkettő oldalon. Nem értem, hogy miért lettek olyan sokan orosz vagy ukrán pártiak? Miért szurkolunk egyiknek vagy másiknak?

2023. jún. 15. 10:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
50%
Amikor a Törökök megtámadták Magyarországot vagy mondjuk az Oroszok 56-ban, te kinek az oldalán álltál volna?
2023. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
25%

11

56-ban az usa az oroszok oldalán volt!

2023. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező te milyen pártszimpatizáns vagy ?
2023. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem...

Ha minket támadnak meg, akkor nem is kérdés hogy magyar oldalon állok.

De ha az USA megtámadja IRAK-ot és rengeteg ember hal meg miatt akkor miért kellene elítélnem bárkit is?

Addig amíg nincs közöm hozzá, azt csinálnak amit akarnak.

Ha minket támadnak meg, akkor meg már van közöm hozzá.


Értsd úgy, hogy az osztályba összeverekszik kettő gyerek, akkor nem rohanok oda szétszedni őket. Majd lejátszák egymás között. Ha meg belém kötnek, akkor nyilván kiállok magamért.

2023. jún. 15. 11:04
 15/39 A kérdező kommentje:

#13

Nem politizálok.

2023. jún. 15. 11:06
 16/39 anonim ***** válasza:
56%
Látom 😉😉Mi lenne ha politizálnál.
2023. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

#16

Bele se merek gondolni :D

Én csak egyszerűen, józan paraszti ésszel gondolkodom.

És teljesen ki vagyok égve azon, hogy versenyt csinálnak már abból hogy ki tudja jobban felszopni Zselét, vagy Putyint.

Szánalmasak...

2023. jún. 15. 11:23
 18/39 anonim ***** válasza:
D az álneved?
2023. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

#18


Igen, nem a rendes nevem :D

2023. jún. 15. 11:36
 20/39 anonim ***** válasza:
49%

"Én csak egyszerűen, józan paraszti ésszel gondolkodom."

Amikor Hitler bekebelezte a Szudétákat, akkor pont így gondolkodtak a többi nagyhatalmak is: hadd játtszanak csak a gyerekek. Amikor Hitler anslusszolta Ausztriát, akkor is csak legyintettek, hadd szórakozzák csak ki magukat a gyerekek! Amikor Hitler bevonult Csehországba, akkor is csak a vállukat vonogatták, hiszen csak játszanak a gyerekek... A többit már ismerjük.

Az agresszor ha rákap az agresszorkodás ízére, akkor nagyon nehéz leállítani, ezt már megmutatta a történelem. Ezért nem szabad hagyni, hogy az ilyen önjáró hitlerjelöltek megkapják azt, amire csak kedvük szottyan, mert aztán önerőből nem bírják befejezni az agresszorkodást.

2023. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!