Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem egyértelmű mindenkin...

Miért nem egyértelmű mindenkinek, hogy magyar szempontból nem kell se Ukrajna se Orosz oldalra állni? Melyik kategóriába tartoztok?

Figyelt kérdés
Most nem gazdasági értelemben értem amit mondok, hanem ha csak megnézzük azt hogy kettő olyan nemzet háborúzik, akik valójában testvér nemzet, és mindkettőt van okunk gyűlölni. Miért ne gyűlölhetnénk mindkettőt? Ha egymást ölik le, akkor szerintem fontos lenne, mindig azt támogatni aki a gyengébb hogy minél több legyen a veszteség mindkettő oldalon. Nem értem, hogy miért lettek olyan sokan orosz vagy ukrán pártiak? Miért szurkolunk egyiknek vagy másiknak?

2023. jún. 15. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Ukrán talpnyaló vagyok!
Orosz talpnyaló vagyok!
Magyar vagyok, nem érdekel ha a keleti szlávok halomra ölik egymást!
24 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%
Én a béke oldalán állok, mivel az oroszok indították a háborút vagyis Putyin nyilván ezt mélyen elítélem.
2023. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
45%
Ha a világban kitör egy háború, egyik ország megtámadja a másikat, kinek az oldalán állsz?
2023. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Attól kíméljetek meg, hogy azért kell támogatni Ukrajnát, mert akkor Oroszország kedvére gyilkolhat bárkit!

Miért ne gyilkolhatna? Azt gyilkolhat akit akar! Ha minket megtámadna, akkor a NATO-val vagyis USA-val állna szembe, és ahhoz nem elég erős, ezt ők is tudják. A mi szempontukból, azt csinál ott a környéken Oroszország amit akar.

Úgyis olyan gyengék, hogy közel 1 évig osotomolnak 1 várost, ez annyira szánalmas hogy az már nevetséges.

Nehogy azt mondjátok, hogy ezektől BÁRMI félni valónk van! Egymás között meg hadd játssza le Oroszország, ha tudja.

2023. jún. 15. 10:45
 4/39 A kérdező kommentje:

#2

Addig amíg nincs közöm hozzá, kinek az oldalán kellene hogy álljak?

USA- IRAK háborúban kinek "szurkoltál"?

2023. jún. 15. 10:47
 5/39 A kérdező kommentje:

#1

Én nem ítélem el, mert valamit el akarnak érni és elég erősnek érzik hozzá magukat, akkor tegyék meg.

USA el akarta érni az Irakba valamit, ezért indított egy háborút.

Őket sem ítéltem el.

2023. jún. 15. 10:49
 6/39 anonim ***** válasza:
14%
Kötelességünk kiállni szovjet édestestvéreink mellett nehéz hábijukban!
2023. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
21%

"Ha a világban kitör egy háború, egyik ország megtámadja a másikat, kinek az oldalán állsz?"


Természetesen a szovjet oldalra.

2023. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
22%
Én elitélem azt aki elitéli
2023. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
22%

2.

"Ha a világban kitör egy háború, egyik ország megtámadja a másikat, kinek az oldalán állsz?"


És ha az ukránok az országon belüli oroszokat megtámadják?

Akkor kinek szurkoltál?

2023. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#6

Nincs kötelességünk egyik fél mellé állni sem.

Oldják meg egymás között.

Mondjuk sunyiba mindig lehet adni fegyvert annak aki gyengébb, hogy egyenlőbb legyen a küzdelem és végül csak gyenge végletekig kimerült, számunkra veszélytelen Országok maradjanak keleten.

De ha nem vagyunk sunyik, hanem tisztességesek, akkor meg hagyni kell a gyerekeket játszani :D

2023. jún. 15. 10:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!