Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tennétek ha menekülni...

Mit tennétek ha menekülni kéne a halál elől illetve a háború elől ha tényleg muszáj lenne menni?

Figyelt kérdés
Én nem tudom pontosan hirtelen mi tévő lennék igazából de az fix hogy a család mellett a kutyám és cicám is jönne velem őket nem hagynám magukra semmiféleképpen vagy jönnek velem családdal együtt vagy akkor nem megyek sehova és kész.
2023. márc. 10. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

"Schengeni határokat a kutya nem zárná, nem zárhatná le és Ferihegyet sem."


Hadiállapotban, hülye gyermek? :D


"Mellesleg nagykövetségekre is be lehet menni Budapesten."


Be, csak akkor keresniük sem kéne, rögtön vihetnének is a frontra. :)

2023. márc. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Van valami halványlila fogalmad a NATO-ról? Hülyegyerek.
2023. márc. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Feladnám egyből. Olyan életet kell élnem, hogy jobb, ha elsők közt likvidálnak: nem jó lenne hátráltatni a többi túlélésere esélyesebbet.
2023. márc. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
#8 Növessz gerincet, és akkor majd beszélgetünk. Gyökér.
2023. márc. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Orbán biztos az elsők között dobbantana.
2023. márc. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megszületik, annak a halál elől sem menedék se menekvés nincsen. A háború elől a fent említett okok miatt nem tudnék, de valószínűleg nem is akarnék. A feleségem és a kisfiam elvinném a feleségem szüleihez, a lelkükre kötném, hogy hagyják el az országot én meg jelentkeznék szolgálatra, aztán megtennék mindent azért, hogy a halálom időpontja az később legyen.
2023. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!