Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tennétek ha menekülni...

Mit tennétek ha menekülni kéne a halál elől illetve a háború elől ha tényleg muszáj lenne menni?

Figyelt kérdés
Én nem tudom pontosan hirtelen mi tévő lennék igazából de az fix hogy a család mellett a kutyám és cicám is jönne velem őket nem hagynám magukra semmiféleképpen vagy jönnek velem családdal együtt vagy akkor nem megyek sehova és kész.
2023. márc. 10. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván megpróbálnék külföldre menekülni a családommal és a barátaimmal együtt. Ha ez nem lehetséges, akkor a végsőkig küzdenék, akkor az életem árán is pusztuljon több az ellenség katonáiból.
2023. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Így van
2023. márc. 10. 22:54
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

#1


Akkor is, ha az ellenség katonái egy jobb rendszerért harcolnak, mint te?

2023. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
#3 Nekem van saját értékrendem, és kitartok mellette. Nem kommunizmus, fasizmus vagy nácizmus, hanem egy élhetőbb jövő, ahol senki nem gyűlöli a másikat.
2023. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem sok értelme lenne megpróbálni elmenekülni, nem hülye ám teljesen állambácsi, mire te megtudod, hogy szar került a ventilátorba, addigra már úgyis bevezették a határellenőrzést, és nem engednek ki sehova, ha hadköteles vagy.


Sőt, az ellenőrző pontról már akár vihetnek is egyből kiképzésre.


Mondjuk ha nő vagy, vagy gyerek, akkor nem téma, mehetsz, amerre látsz.


De hadköteles korú férfiként az utolsó lenne, amivel megpróbálkoznék, hogy lépek külföldre - persze lehet, hogy egy kisebb vagyonnal meg lehetne kenni a határőröket, de nem biztos.


Szóval én maradnék itthon, és bújkálnék.


Szerencsére fel vagyok készülve egy ilyen lehetőségre, nem a bejelentett lakhelyemen tartózkodok, szóval ott hiába is keresnének, hogy visznek katonának.

Ahol meg ténylegesen tartózkodok, oda nem köt semmiféle hivatalos információ, nincs megadva sehol ez cím, ráadásul nem is laknak itt életvitel szerűen emberek, cella-információk alapján megtalálni szintén eléggé reménytelen lenne, mert nagyon vidék, itt sok km2-es cellaméretek vannak, tehát itt senkinek eszébe sem jutna keresni, és ha neadjisten valahogy mégis kiderülne a pontos helyzetem, akkor még ezen kívül is van jónéhány hasonlóan nehezen megtalálható búvóhelyem.

2023. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 árokpart ***** válasza:
42%
5-ös Butaság! Schengeni határokat a kutya nem zárná, nem zárhatná le és Ferihegyet sem. Mellesleg nagykövetségekre is be lehet menni Budapesten.
2023. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
#5 Akkor fogalmazok másképp: Itt nem lesz olyan, hogy menni kell, a félelemkeltés is az egyik eszköze a manipulációnak. Bújkálhatsz, ha neked az úgy jó, de ez távol áll a tiszta jellemtől. Patkány!
2023. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

#7

A jellemet meghagyom a retardált idealistáknak, a valóságban a túlélés számít.

Majd lehugyozom a nagyon jellemes sírodat, gyökér :D

2023. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a valóságban a túlélés számít. Egyetértek veled én is igy gondolom ezt mint te.
2023. márc. 10. 23:49
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen maradnék, mint minden magyar ember.
2023. márc. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!